Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe mine iar m-a prins ploaia :-L

I-am facut azi ITP-ul si m-am tirat la aia batrana...

 

Evident, am uitat acasa si "alea de cauciuc" de le pui pe deget sa-ti stergi viziera. Asa ca "am sters-o" tha' old fashion way! :moto:

 

@ Ciorap: te-asteapta una bucata borcan miere de albine poliflora de la producator !!

@restu: don't even ask!

 

PS: unde repar si eu un claxon?

Cred ca s-a enervat pe mine moto ca in ultima perioada l-am scos numai pe ploaie... nu mai merge claxonu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Senchiu - eu ma gandeam in loc de claxon sa iau o capra din asta pe rezervor

 

Cica la 12 azi pe Eurosoport 2 este SBK

Editat de Ciorap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS: unde repar si eu un claxon?

Cred ca s-a enervat pe mine moto ca in ultima perioada l-am scos numai pe ploaie... nu mai merge claxonu'

 

@restu'- don't even answer :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: unde repar si eu un claxon?

Cred ca s-a enervat pe mine moto ca in ultima perioada l-am scos numai pe ploaie... nu mai merge claxonu'

 

@restu'- don't even answer :))

Pe o masa

:-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puii mei, iar m-a prins potopu' in trafic ... de la eroii revolutiei pana la blocuri, mi-a spalat regulamentar echipamentul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puii mei, iar m-a prins potopu' in trafic ... de la eroii revolutiei pana la blocuri, mi-a spalat regulamentar echipamentul!

 

Acuma, eu nu prea ma pricep, da' n-au anuntat cod galben de ploi si vijelii? Adica, ce vreau sa zic, nu era riscul foarte mare sa se intample asta?

Si cica si azi o sa fie... da' presupun ca ai plecat deja cu moto...

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa iau niste flyere de prin zona Pullman si era frumos afara, soare & shit! O ora, dus-intors...

Numai ca a si intarziat omu', plus ce ne-am mai intins la vorba... deh...

La intoarcere, pe la Eroii Revolutie, potop frate... da' a fost mijto :jump:

Azi, din pacate, nu mai am treaba prin oras...

Oricum, echipamentu' e la uscat ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 1 iulie dau ghipsul jos :mexicanwave:

 

Ce ati zice de o excursie in perioada 5-7 iulie ? Detalii aici: /index.php?/topic/693080-man-romania-editiai-5-7-iulie-2013-fagaras/

Locatia e bestiala, acolo am fost cu Alin si cu Lostheaven iar pozele au fost postate. Ramane de deliberat, sa vedem daca se anunta careva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia e bestiala, acolo am fost cu Alin si cu Lostheaven iar pozele au fost postate. Ramane de deliberat, sa vedem daca se anunta careva...

Stiu - de aceea am si propus. Oricum la mine chestia este aproape sigura. O sa vina si Teo cu masina - deci avem si masina de asistenta pe drum. Poate de data asta am noroc si ajung macar pana la Ploiesti :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu - de aceea am si propus. Oricum la mine chestia este aproape sigura. O sa vina si Teo cu masina - deci avem si masina de asistenta pe drum. Poate de data asta am noroc si ajung macar pana la Ploiesti :rusinica:

Hai lasa vaicareala, scoate piciorul la aerisit si hop in sa....

App, maine ne vedem?

Sau mai exact care veniti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contabileeeeeeeeeeeeeeee.......... Nu ne mai bagi in seama?????? Te dam afara din club :)))))

Si voi imi lipsiti, o pila de intrare in club imi dati? Ca de iesire am facut rost! :peace:

Am multa treaba - trag de mine cite 4-5 clienti odata, iar cu birocratia de la noi, ce sa mai zic, stau cite 2 ore la electrica pentru orice. X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baterie Varta PowerSports AGM 10ah . Am cumparat o pentru motoreta mea si am apucat sa pun acidul in ea si nu o mai pot da retur .Bateria este noua si ofer bon fiscal si garantie 1 an de zile din momentul cumpararii . Bateria are 88x152x131 .Pret 150 ron fix ,bateria este noua .

 

 

P.S : pentru cei care sunt suspiciosi ,am magazinul meu de piese auto-moto si puteti veni cu motoreta la magazin si va dau bon si factura pe ea si o putem monta impreuna

 

Tel : 0744.631.278

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baterie Varta PowerSports AGM 10ah . Am cumparat o pentru motoreta mea si am apucat sa pun acidul in ea si nu o mai pot da retur .Bateria este noua si ofer bon fiscal si garantie 1 an de zile din momentul cumpararii . Bateria are 88x152x131 .Pret 150 ron fix ,bateria este noua .

 

 

P.S : pentru cei care sunt suspiciosi ,am magazinul meu de piese auto-moto si puteti veni cu motoreta la magazin si va dau bon si factura pe ea si o putem monta impreuna

 

Tel : 0744.631.278

pe langa faptul ca te-ai exprimat alambicat, ti se pare topic de vanazari aici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cumva topicul tau ? am crezut ca poate are nevoie cineva de o asemenea baterie si o poate cumpara mult mai ieftin ..in fond care este problema ta?

 

 

ALAMBICÁT, -Ă, alambicați, -te, adj. Prea rafinat, excesiv de subtil, greu de înțeles, complicat. – V. alambica. sti macar intelesul termenului ?

Editat de oxigen72000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cumva topicul tau ? am crezut ca poate are nevoie cineva de o asemenea baterie si o poate cumpara mult mai ieftin ..in fond care este problema ta?

 

 

ALAMBICÁT, -Ă, alambicați, -te, adj. Prea rafinat, excesiv de subtil, greu de înțeles, complicat. – V. alambica. sti macar intelesul termenului ?

 

Waw... ce tare... stati sa-mi iau popcorn si bere...

 

Off-topic: sti se scrie stii in contextul asta...

Da' presupun ca e de la tastatura...

 

Off-topic 2: hai Tzulae, se poate??? :)

 

p.s. ah, fuck, am facut-o...

 

CONTÉXT, contexte, s. n. 1. Fragment dintr-o scriere în cadrul căruia se găsește un cuvânt, o expresie, un pasaj etc. interesant. ♦ Text, cuprins. 2. Fig. Conjunctură, situație specifică, circumstanță, stare de lucruri într-un anumit moment. – Din fr. contexte.

 

My mistake...

Editat de jupanu77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cumva topicul tau ? am crezut ca poate are nevoie cineva de o asemenea baterie si o poate cumpara mult mai ieftin ..in fond care este problema ta?

 

 

ALAMBICÁT, -Ă, alambicați, -te, adj. Prea rafinat, excesiv de subtil, greu de înțeles, complicat. – V. alambica. sti macar intelesul termenului ?

Nu este topicul lui, doar ca, exista topic pentru asa ceva.

Mai precis esti off-topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este topicul lui, doar ca, exista topic pentru asa ceva.

Mai precis esti off-topic.

Cum nu este topicul lui,este Bercenar deci este si topingul lui !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...