Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Salut. Vroiam sa zic salut baieti dar mi-am dat seama ca sunt si fete care citesc aici :cheers: asa ca salut baieti si fete.

Tocmai ce am venit de la mare.

Dupa cum v-am promis am descarcat pozele si le-am pus pe ftp.

adresa este ftp://86.106.91.81

un: bercenar

pass: 14all

 

ca si un teaser va pun o poza aici

post-16479-1185125831_thumb.jpg

SE DESC. GREU.... :cheers:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As vrea sa merg la intrunirea de la Sibiu, plecarea vineri dimineata de aici.

Cine are cort e foarte jmecher, cine n-are nu-i problema, exista cazare in Sibiu de toate felurile.

Mai multe detalii la intalnirea de joi, sau pe mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa merg la intrunirea de la Sibiu, plecarea vineri dimineata de aici.

Cine are cort e foarte jmecher, cine n-are nu-i problema, exista cazare in Sibiu de toate felurile.

Mai multe detalii la intalnirea de joi, sau pe mess.

:cheers: deci mergem vin de venit... dar mai este pina atunci !!!

cu ce se merge !!! eu nu am carnet!!! :cheers: inka...

dar am cort !!! :)

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se mai aude de transfagarasan? Am auzit ca e super bombardat pe o mare parte si la cort sa stai pe acolo e cam naspa. Ai toate sansele sa-ti inghete unele extremitati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se mai aude de transfagarasan? Am auzit ca e super bombardat pe o mare parte si la cort sa stai pe acolo e cam naspa. Ai toate sansele sa-ti inghete unele extremitati :)

Nu stiu cum se mai prezinta anul asta drumul...dar cu cortul o sa stam la Cumpana care este situata langa lacul Vidraru, undeva la inceputul Ttansfagarasanului la o altitudine rezonabila...deci si o temperatura rezonabila. Asta nu inseamna ca nu o sa fie putin mai frig noaptea, dar ne luam paturi, cine are saci de dormit, izoprene etc si plus o sa facem un foc de tabara si stam pana dimineata langa el. Asa ca eu zic ca o sa fie binisor.

 

PS: updatati lista ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai banditule,daca noi stam pana dimineata langa focul de tabara,cum si cand mai plecam apoi?

 

Sau exista asa numita Mocanita,la poalele Transfagarasanului? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai banditule,daca noi stam pana dimineata langa focul de tabara,cum si cand mai plecam apoi?

 

Sau exista asa numita Mocanita,la poalele Transfagarasanului? :)

om mai si dormi....oricum nu plecam cu noaptea-n cap sus la Balea. Se ajunge relativ repede de la Cumpana...asa ca avem timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si de doua ori fete ! Ca sa ma scuz intr-un fel pentru ce n-am spus.

Care vine maine la intrunire ? Va aduc niste vesti proaspete... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti si de doua ori fete ! Ca sa ma scuz intr-un fel pentru ce n-am spus.

Care vine maine la intrunire ? Va aduc niste vesti proaspete... :)

 

Si eu s-ar putea sa nu ajung, mai am o gramada de facut pentru excursia la Sibiu.

Dar fac tot posibilul ca macar sa trec pe la mac si sa va salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare copii,

Eu duminica pana vineri seara sunt plecat in interes de serviciu la Pitesti asa ca nu voi mai avea acces la internet...pentru intrebari privind plecarea pe Transfagarasan va mai stau la dispozitie pana sambata, oricum daca mai aveti nelamuriri si de duminica in colo cred ca se mai gasesc ceva persoane care sunt la curent.

Va mai dau odata tel meu pentru orice eventualitate: 0724296529 - Mishu

 

Pentru cei care vin am o intrebare: Va convine sa o luam din loc la 8:00 sambata dimineata?

 

Ne vedem la Mc' la 7:30

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

La mine se duc tratative si se fac calcule. Oricum ma voi tine de cuvant : diseara :) veti avea un raspuns :bigstar: din partea mea :blink:

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

La mine se duc tratative si se fac calcule. Oricum ma voi tine de cuvant : diseara :) veti avea un raspuns :bigstar: din partea mea :haha:

 

:blink:

 

 

Calcule? :wave: Nu uita produsul mezilor! :nono:

 

Asteptam raspunsul! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: frumos ieri ku voi DAR...... :o

1 pls... nu va mai luatzi de motoare mici !!! :bigstar: k???

2. voi lua si eu carnet motor... iar pt. joi 1 caska!!! :blink: sa fiu pasager

3. omule RAVER cu ATB :haha: am vrut sa dau 1 stakie peste rit la puradelu ala de ti-a apasat acceleratia... u nu ai facut asta !!! :blink: f.. RAU !!! DAR TOCMAI DISPARUSE !!! a simtzit perikolul !!

4. MR. daaan !!! tre' sa vb. de JAVA aia de 350 ???? ziceai ???

P.S. f. tare plekarea voastra !!! in 2 partzi ku masinile alea de pe STRASSSE :)

ne vedem joi ?? JOY DE JOI ??? ceva gen ???

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZODIAC,stai calm,nu ne luam de motoarele mai mici,au mers chiar si scuteristi cu noi prin oras!

 

Rezolva-ti problemele tale,si ai sa-ti dai seama singur apoi!

 

Toti pe 2 roti sunt bineveniti printre noi,chiar si Johnie! :)

 

Weekend placut la toti,si sa ramaneti pe sha! :bigstar:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZODIAC,stai calm,nu ne luam de motoarele mai mici,au mers chiar si scuteristi cu noi prin oras!

 

Rezolva-ti problemele tale,si ai sa-ti dai seama singur apoi!

 

Toti pe 2 roti sunt bineveniti printre noi,chiar si Johnie! :blink:

 

Weekend placut la toti,si sa ramaneti pe sha! :blink:

Merci ca ma bagi in "alta oala"!! nu stiu daca ar trebui sa ma simt flatat sau jignit.. cre'ca merg pe "flatat".. :wave:

 

Da, Zodiac, intalnirea este saptamanala, in fiecare joi de la (aproximativ) 19:00..

 

Have fun pe unde va duceti, io stau acasa sa tocesc.. pe 8.08.07 am examen.. :)

:bigstar:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :) :blink:

Vesti...

:blink: :wave: :haha:

...bune...

:nono: :o :)

MERG SI EU !!!

 

Deci ...

 

Kytinel = 1 motoras / 1 pers. deocamdata (sotia inca mai dezbate)

 

Pentru inceput, si pentru prima data am nevoie de ajutorul vostru...

Poate cineva maine sau poimaine sa imi inspecteze motobrishka, sa ii facem o lista de inventar. Vreau sa o pun la punct inainte sa plec.

Restul sunt detalii ...

Daca este nevoie de ceva din partea mea, va stau la dispozitie.

 

Vorbim mai tarziu! Multumesc pentru atentia acordata.

 

:) :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti.............am citit un thread care m-a impresionat /index.php?...120780&st=0

 

ce rugaminte am yo, ......haidetzi sa-l ajutam si noi pe omul asta si intradevar sa dam dovada k suntem un grup adevarat............asa k joi la prima intalnire sa strangem si noi o anumita suma ( fiecare doneaza cat poate ) si plimbarea sa o organizam pana la el aks ptr a primii banii de la noi totzi...........adik de la bercenari.

 

yo asa zic....sa lasam fitzele...si sa dam dovada de omenie......sa ne demonstram noua ca suntem cu adevarat un grup si sa facem bine unei fiintze abia sosita pe lume...........

 

precizez k nu-l cunosc pe HellBiker si nici pe nimeni din grupul lui, dar yo zic k ar fi super sa facem chestia asta............mai ales k din ce-am citit suma totala la care se ridik tratamentul este de 3500 Euro.....

 

voi ce zicetzi??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Eu mi-am exprimat deja dorinta acolo ! E bine ca cineva vine cu initiativa de a strange banii joi si de a merge sa-i predam direct. :)

Ramane pe joi ... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se pare o idee super ok. Joi la intalnire am putea sa venim toti cu o suma de bani, cat ne lasa inima si buzunarul. Stim ca unii pleaca pe Transfagarasan si cheltuielile nu sunt tocmai mici, dar eu zic ca se poate pune o suma deoparte. daca sunteti de acord e ok. Strangem banii si dam o fuga pana la el. Nu prea putem sa vorbim cu el dinainte pentru ca nu stim cati vor veni cu bani, cati se vor prezenta la intrunire. Cel mai ok este sa ne vedem joi, sa vedem cati se strang si sa vorbim cu el sa ne intalnim vineri seara.

 

1. Facem o fapta buna si nu ne goleste buzunarele

2. Facem toata chestia asta ca un grup si dupa aia o sa se afle. "Uite mah. Au venit aia din Berceni si m-au ajutat." Nu facem numai pt chestia asta, dar e un bonus bine venit.

 

Ramane sa ne mai dam cu parerea pe forum si sa discutam face 2 face joi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...