Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate ajung si io ca saptamana trecuta am tras chiulu' :bounce:

 

poate de data asta ma lasa vantu' sa schimb banda :lol:

Sau poate vii cu el in spate :baldy:

 

Sa ne aduci si noua pozele alea de duminica! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai!! Doar nu va sperie un vanticel de vara. :bounce:

 

Exact. Un vanticel de asta. O nimica toata. Nu de vant mie frica, ci de crengile si cine mai stie ce care o sa-mi zboare in cap si in alte locuri.

 

Ne vedem azi la 19, daca nu vine ploaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact. Un vanticel de asta. O nimica toata. Nu de vant mie frica, ci de crengile si cine mai stie ce care o sa-mi zboare in cap si in alte locuri.

 

Ne vedem azi la 19, daca nu vine ploaia

Eh.. unii fac overtime in perioada asta, ceea ce-i cam opreste de la a participa la reuniuni cu bercenarii.. :baldy: :lol: :D :lol: :lol:

 

Have phun, though!! :bounce:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai ajung azi la mac.

Din pacate am avut un mic accident

Eu sunt destul de intreg si oarecum OK.

Rotile sunt facute varza. Daca apuc sa le schimb si sa le pun pe alea de enduro vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai ajung azi la mac.

Din pacate am avut un mic accident

Eu sunt destul de intreg si oarecum OK.

Rotile sunt facute varza. Daca apuc sa le schimb si sa le pun pe alea de enduro vin.

ce-ai patit??????
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai ajung azi la mac.

Din pacate am avut un mic accident

Eu sunt destul de intreg si oarecum OK.

Rotile sunt facute varza. Daca apuc sa le schimb si sa le pun pe alea de enduro vin.

Ce ai patit frate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va povestesc la intalnire.

M-a aruncat unu in garduri.

 

eram pe viraj stanga la soseaua nordului, ma duceam spre baneasa pe banda intai.

Un mercedes de pe banda a doua , s-a bagat peste mine, eu am tras mai dreapta , am prins griblura de la marginea trotuarului si motoru in loc sa mai mearga spre stanga s-a dus inainte. Acolo e o intrare la un showroom auto, am luat bordura in roata si unu din stalpisorii aia in picior. Ghetele Probiker s-au facut tzandari cand au fost prinse intre scarita si stalp, dar au salvat picioru. Apoi am cazut inapoi pe motor, m-am dat jos sa vad avarii si sa culeg talpa de la ghete :bounce:

 

M-am uitat dupa ala ave un nr ceva cu FEL sau SEL.

 

Mai multe detalii la intalnire.

Ma duc sa schimb rotile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce criminali frate,cat sange rece,cata lasitate,e de necrezut :bounce:

 

Bine ca n-a fost mai grav,te asteptam diseara daca poti veni,sanatate! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello oameni buni :bounce:

 

M-am decis azi cu Sergiu (tipul cu Hornetul - unii din voi il stiti) sa facem intr-o zi din weekend un drum de Cheia. Ori sambata, ori duminica. Plecam atunci cand pot mai multi. Un dus - intors de Cheia. Cine sa baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

O sa ma mut in curand in Berceni, prin zona Brancoveanu - Uioara, si ma gadeam daca este cineva cu un garaj pe aproape care ori sa il inchirieze ori sa il imparta cu mine :baldy: . Bineinteles ca si platesc, dar omenesc :bounce:

 

Astept un semn de la cei care au aceasta posibilitate.

 

Am gasit un garaj pe Uioara. Cine e amator sa imi dea un PM, daca ne combinam 3-4 baieti iese super afacere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un garaj pe Uioara. Cine e amator sa imi dea un PM, daca ne combinam 3-4 baieti iese super afacere :baldy:

 

Unde vine Vioara? Sunt super interesat si se mai gasesc amatori destul de usor. Cat costa ?

 

M-am uitat pe harta. E cam departe de mine :bounce:

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde vine Vioara? Sunt super interesat si se mai gasesc amatori destul de usor. Cat costa ?

 

M-am uitat pe harta. E cam departe de mine :bounce:

 

Uioara se intersecteaza cu Huedin ... undeva la RATB Straja daca retin bine...

uite poza

post-6078-1183713823_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello oameni buni :baldy:

 

M-am decis azi cu Sergiu (tipul cu Hornetul - unii din voi il stiti) sa facem intr-o zi din weekend un drum de Cheia. Ori sambata, ori duminica. Plecam atunci cand pot mai multi. Un dus - intors de Cheia. Cine sa baga?

 

Din pacate a intervenit ceva la munca si nu mai pot sa mai merg nicaieri :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nimeni care sa vrea garaj la intersectia uioara cu huedin ?

hai ca sunt decat eu pana acum

 

 

 

eu as fi interesat da din septembrie cam asha...ca atunci sper sa reusesc sa-mi iau mobra :wave: :lol: si nu o sa mai pot sa o bag in scara blocului ca pe scuter :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ne hotaram cu marea daca vrea cineva.

Nu de alta dar eu vreau sa merg, si daca merg singur trebuie sa rezerv camera la hotel cu cateva zile inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti, im back ca sa zic asa.....:lol:

In primul rand imi pare rau sa aud ca ati avut incidente.

In al doilea rand, imi cer scuze ca nu am fost prezent in ultimele 3 saptamani la intalniri, insa programul meu a fost schimbat, si am trait pe ora USA, adica noaptea eram treaz si ziua dormeam. Dar va anunt ca am revenit la ora europeana si voi reveni printre voi (desi cu sufletul am fost mereu :wave: ).

Ne vedem miercuri la Arc si Joi la Mc. Daca plecati mai multi din Berceni spre Arc, spuneti-mi va rog ora la care mergeti si traseul, poate ma saltati si pe mine din Tineretului, de pe Bd. Cantemir. Eu stau intre statia de metrou Tineretului si Budapesta, pe sensul de mers spre centru, deci sunt in drumul vostru.

 

Ma bucur sa vad ca ne inmultim, si sper sa nu mai aveti incidente. Pana atunci, multa bafta si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit. Din cate am auzit eu maine ar fi cam 20% sanse sa ploua, mai pe seara. Joi, cica ar fi cam 80% sanse. Asa ca e cam naspa daca ne luam dupa astia. Sa speram ca se inseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...