Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Starbuck's sa te duci tu!.. sa dai 15 lei pe o cafea

...noi mergem CU fetele la fantana...sau IN fantana :))

 

Iti dai seama? daca ploua o sa fie o gramada de fete ude in jurul nostru :rusinica:

Editat de Lukasss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so care vine? ala eu ala eu

» Post actualizat in 03 Jun 2016 15:07

ne auzim pe sapt viitoare

Mai avem treburi cateodata :(. Maine plimbare la Constanta. Care este dornic de o ieseala la mare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haidi bre bosorogilor... mergem si la nudism daca vreti....sa va apara licarul in ochi... :) Plecare aproximativ la 9.00

Nu pot sa merg pentru ca nu am pasagera cum are Raul si ma simt aiurea, ma roade gelozia. :lol:

daaaar data viitoare o sa vin, ca stiu ca a pierdut-o pe fraiera :moto:

Editat de oFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer va spun .... tot astept sa se schimbe ceva la Bercenari! :unsure:

Cind aud ca nu se stie sigur cind este ziua de "regasiri" la parcul copiilor (mai nou la cafee) .... ma bufneste plinsul ... o drumetie cu mobra nu se face!

Vorbesc oficial .... ca pe linga ..... slava domnului ... avem ce face ..... dar Bercenarii din punctul meu de vedere sint comunitatea care se vede!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Contabil.......de 9 ani locul.de intanlire este la "Mec", asa ca nu mai bate campii, daca vrei sa vii pur si simplu vii sau intrebi, unde, cum, la ce ora..... Dar eu sunt satul de "sobolani de birou" care scriu pe forum si in rest nimic legat de doua roti. Week-end-ul trecut am fost la mare, tu de ce p..a mea nu ai mers? Aici nu intru prea des pentru ca sunt satul de vorba proasta si pareri de cacao. Astia care suntem si ne plimbam din cand in cand, vorbim pe whatsapp in grupul "Bercenarii".......gata, am scris cat pentru 5 ani😈😈😈

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu esti la fel de amuzant ca si cind ne-am cunoscut ..... marea este maximul .... iar de sobolani de birou .... m-ai lasat fara litere ...

PS. Eu tot sper .....


» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:29

Ghiocel .... nu te-am mai vazut la MC de n ani .... si tot asa va fi!


» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:38

Sper sa ai o activitate maxima pe whatsapp in grupul "Bercenarii" .... ca aici tinde spre 0 .... si nu numai, pe Bercenari .... nu m-am impiedicat de nici un "toping" pe excursii deschis te tine!


» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:39

GARGARA CIT CASA .... DE AIA SINT DRUMURI PE AICI DIN 5 IN 5 MINUTE!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu esti la fel de amuzant ca si cind ne-am cunoscut ..... marea este maximul .... iar de sobolani de birou .... m-ai lasat fara litere ...

PS. Eu tot sper .....

» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:29

 

Ghiocel .... nu te-am mai vazut la MC de n ani .... si tot asa va fi!

» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:38

 

Sper sa ai o activitate maxima pe whatsapp in grupul "Bercenarii" .... ca aici tinde spre 0 .... si nu numai, pe Bercenari .... nu m-am impiedicat de nici un "toping" pe excursii deschis te tine!

» Post actualizat in 10 Jun 2016 19:39

 

GARGARA CIT CASA .... DE AIA SINT DRUMURI PE AICI DIN 5 IN 5 MINUTE!

Daca tot nu vii, de ce te mai bagi in seama? Sa faci posturi? Noi fraierii astia di Berceni am facut schimb de numere de telefon si comunicam intre noi.......tu, stai la tastatura si bati campii. Hai sa punem ceva la cale daca tot vrei sa te plimbi........stii unde ne gasesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.tu, stai la tastatura si bati campii.

Reiterez .... ghiocel, te uiti pe excursii si bagi traseu .... restul ... smecheriile alea "exclusiviste" .... se intreaba unii daca chiar existati! .... macar sa "tastezi" tu cit mine!

 

:lool: HAI STEAUA! :crack:

» Post actualizat in 10 Jun 2016 20:18

PS. Ma intreb ... gogoasa sa fie cu gem de ... sau de ... ? MAXIM!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag de seama ca-mi pierd timpul si cu tine .... iti mai trebuie niste ani sa-ti dai seama ce vorbesc ... smecheria asta de moto.ro este facuta sa ne apropie (pe diferite clase de competente) ... nu sa trecem pe tel, whatsapp, etc....


» Post actualizat in 10 Jun 2016 21:03

Daca tu Paca crezi ca nu avem si noi whatsapp .... te inseli, dar, sint primul care cu o "mica" nesimtire ies de fiecare data (cu mici exceptii) pe moto ...... si iese bine aproape de fiecare data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag de seama ca-mi pierd timpul si cu tine .... iti mai trebuie niste ani sa-ti dai seama ce vorbesc ... smecheria asta de moto.ro este facuta sa ne apropie (pe diferite clase de competente) ... nu sa trecem pe tel, whatsapp, etc....

» Post actualizat in 10 Jun 2016 21:03

 

Daca tu Paca crezi ca nu avem si noi whatsapp .... te inseli, dar, sint primul care cu o "mica" nesimtire ies de fiecare data (cu mici exceptii) pe moto ...... si iese bine aproape de fiecare data.

Ehhh, daca ai chef de jigniri, data viitoare cand ne vedem oti promit solemn ca iti iei un cap in gura.......asa, ca ti-ai pierdut timpul cu mine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scisesem ceva mai putin elevat .... dar mi-am adus aminte ca daca te pui cu ..... te tirasc in jos si te bat cu experienta .... poate ne vom mai intilni vreodata ....

Bercenar ... de tastatura!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scisesem ceva mai putin elevat .... dar mi-am adus aminte ca daca te pui cu ..... te tirasc in jos si te bat cu experienta .... poate ne vom mai intilni vreodata ....

 

Bercenar ... de tastatura!

😂😂😂😂 amice, ai pus-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ma in mocirla ta si bucurate ca poti intimida un fraier 2 ..... poate ne vom mai intilni vreodata ....


» Post actualizat in 10 Jun 2016 21:30

PS. Nu vrei tu sa te dai .... . ce crezi ca esti pe PM? .... ca aici bag de seama ca poluezi rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...