Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puiut?wow :crack: Bine ai venit printre noi,iti sta bine pe choperul ala! :agree:

 

Eu ii iau pe 15. :D

 

 

Fii binevenit Vladisto!S-au scris multe despre tine! :funny: N :welcome: :thanks: e bucuram sa te stim aproape de noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta maine la arc...

imi cam ard palmele sa vin si eu dar se pare ca saptamana asta e pierduta. Totusi hai sa stabilim o data fixa de plecat la mare...eu chiar vreau sa merg asa in gasca mare...se poate si dupa 20 oricand...da sa mergem cel putin 5-6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta maine la arc...

imi cam ard palmele sa vin si eu dar se pare ca saptamana asta e pierduta. Totusi hai sa stabilim o data fixa de plecat la mare...eu chiar vreau sa merg asa in gasca mare...se poate si dupa 20 oricand...da sa mergem cel putin 5-6

 

Daca tot merg de marti (10 iulie) la mare, va pot ajuta sa gasiti cazare. Vorbesc inainte, pot inspecta si conditiile. Vorbim cand ne vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge o mare...

 

Maine, nu uitati. La ora 19 si ceva la Mac, la Brancoveanu pt cei noi. Plecarea va fi in jur de ora 20:20 maxim. Sunt unii care scapa mai tarziu de la munca si traficul e imputit rau asa ca le dam o sansa sa vina si ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care merge in weekend la Brasov? Reuniune. Plecam sambata dimineata, ne intoarcem sambata seara. Hai Mishu ca termini cu licenta pana atunci. Cine se baga?

 

Repet. Azi la Mac-ul de la Brancoveanu, intre ora 19 si 20:20 maxim va asteptam. Pleacam de acolo spre Bikers Club din Otopeni si ne cunoastem mai bine pe acolo.

 

Asteptam cat mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care merge in weekend la Brasov? Reuniune. Plecam sambata dimineata, ne intoarcem sambata seara. Hai Mishu ca termini cu licenta pana atunci. Cine se baga?

 

Repet. Azi la Mac-ul de la Brancoveanu, intre ora 19 si 20:20 maxim va asteptam. Pleacam de acolo spre Bikers Club din Otopeni si ne cunoastem mai bine pe acolo.

 

Asteptam cat mai multi

lasa ma Brasovul si hai la mare...cu cortul..sambata dimineata-duminica seara....altcineva interesat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei ... hai la mare dar nu weekendu asta nici celalalt. peste 2 saptamani adika 6-7-8 iulie. :D

 

in alta ordine de idei trebuie sa ne organizam.. sa luam banii, pana mea nu plecam asa aiuria . gata maine mergem.......

 

azi voi intarzia umpic dar sa ma asteptati si pe mine la mac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Robert. O parte dintre voi ma stiti deja (am venit cam la fiecare intilnire la Mac).

In orice caz:

YM: robert_marinescu_ro (apar offline dar trimiteti mesaj si va raspund cind pot)

Tel: 0722872883 si 0788691626

Poza la profile.

 

 

Sa nu uit.... eu plec maine (vineri 22.06'07) pe la ora 19.00-19.30 la Brasov la intrunirea moto. Cine vrea si poate sa vina, sa ma caute pentru detalii. Daca nu, ne vedem pe acolo (vorbim la telefon) eu o sa dorm la cort cu sotia si stau pina duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa, via oprire la prietena mea, pe 2 roti si in siguranta! :crack: Sunt un zeu! :agree: :funny:

 

p.s: mi-a facut placere sa va cunosc, ne vdm joia viitoare, right? :blbl:

 

 

Si noua ne-a facut placere sa te avem printre noi,poate ne vedem chiar miercuri la Arc,unii dintre noi,pleaca din Berceni spre Arc! Tinem legatura,si,ramai pe sha! :welcome:

 

Salut ! Probabil m-am intalnit cu unii dintre voi prin cartier, voi incerca sa vin si eu la o intrunire din asta la Mac. :D

 

Alex

 

 

Fii binevenit,in general scriem pe topicul asta mai multe detalii despre intalnirile noastre! :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a rasarit pe aici :blbl: :thanks:

 

bine ai venit pe forum puiut :crack:

 

Idem ii urez si eu! :welcome:

 

Puiut?wow :hug: Bine ai venit printre noi,iti sta bine pe choperul ala! :10:

Fii binevenit Vladisto!S-au scris multe despre tine! :bigstar: N :agree: :funny: e bucuram sa te stim aproape de noi!

 

Fiti convinsi ca si eu am aceleasi sentimente fata de voi! Nr. meu e 0742.007.269, disponibil dupa 16.00 si sambata si duminca toata ziua. Care e nr. tau, ca totusi m-as risca sa vin si eu la Brasov, chiar daca am ghidonul indoit spre interior, dinspre dreapta si oglinda dreapta suprainaltata din pricina daramarii motorului in parcare, de catre o masina a unei vecine de bloc. :D

Editat de Vladisto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce vrei sa o schimbi? Chiar nu se mai poate face nimic? poate ne uitam intr-o zi la ea, si schimbam numai ce trebuie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea. Unii dinrtre voi ma cunosc deja, cu altii poate voi face cunostinta in viitor.Am venit la MC o data cu motorul (Honda cb 500 albastru cu gri)desigur va amintiti si o data fara . Imi pare rau ca nu pot merge cu voi seara, miercuri sau joi dar sunt foarte obosit si nu-mi prea place sa merg noaptea din mai multe motive. Cel putin deocamdata. Sunt cu spiritul alaturi de voi si poate o data si o data ma voi alatura voua cu gindul la distractie adevarata. Deocamdata ies mai mult simbata si duminica si de multe ori as pleca la o tura dar nu am cu cine sper ca pe viitor sa gasesc tovarasi si pentru plimbare si in aceste zile. Pastrati- mi rogu-va si mie un loc in cadrul comunitatii bercenarilor. Urmaresc oricum peripetiile voastre chiar daca deocamdata nu am fost alaturi de voi. Asfalt ca in palma si uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea. Unii dinrtre voi ma cunosc deja, cu altii poate voi face cunostinta in viitor.Am venit la MC o data cu motorul (Honda cb 500 albastru cu gri)desigur va amintiti si o data fara . Imi pare rau ca nu pot merge cu voi seara, miercuri sau joi dar sunt foarte obosit si nu-mi prea place sa merg noaptea din mai multe motive. Cel putin deocamdata. Sunt cu spiritul alaturi de voi si poate o data si o data ma voi alatura voua cu gindul la distractie adevarata. Deocamdata ies mai mult simbata si duminica si de multe ori as pleca la o tura dar nu am cu cine sper ca pe viitor sa gasesc tovarasi si pentru plimbare si in aceste zile. Pastrati- mi rogu-va si mie un loc in cadrul comunitatii bercenarilor. Urmaresc oricum peripetiile voastre chiar daca deocamdata nu am fost alaturi de voi. Asfalt ca in palma si uscat!

Nu te uitam, si locuri sunt.. nelimitate.. :welcome:

 

Bun venit nou-venitilor!! Sper ca macar joia urmatoare sa poc sa viu si eu cu voi.. ca pasager, sau chiar calare pe Ducipal, ca prea s-au gasit multe de facut tuma' miercurea si joia!! mama lor..

 

Asfalt uscat si cat mai mare lipsa de peripetii.. :D

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca e tarziu, dar deabia acum 5 minute ne-am decis si noi.

Eu si Alex, plecam spre Brasov, maine la 5 dimineata si ne intoarcem seara. Care vrea sa vina, sa ne sune(numerele noastre sunt pe la inceputul topicului) si sa ne intalnim ca sa mergem.

 

Stiu ca e tarziu si imi cer scuze, dar ne-am trezit si noi deodata sa mergem

 

Poate ne vedem acolo la o :D :welcome: fara alcool :thanks:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, imi pare rau ca nu am avut cum sa vin miercuri sau joi, dar de data asta nu m-a lasat jobul, si tot din aceasta cauza nu cred ca voi putea veni la Brasov (am multe instalari si/sau interventii...da macar iese banu' :D).

 

Bun venit celor noi, sper sa ne vedem intr-o miercuri sau joi toti, sa fim gasca mare.

 

PS Referitor la motorul lui becutzu, instalatia a fost peticita de prea multe ori si persoane, asa ca imi permit sa va raspund in locul lui: vrea sa o schimbe cu totul, sa fie sigur ca nu ii mai pica ceva...mereu a peticit-o si a tinut....foarte putin...macar sa stie o treaba sigura..

 

Bafta si asfalt uscat la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare ideea cu intalnirea bercenarilor.......bravo tata....mult mai marfa k la arc.........cel putzin asa am simtzit yo.......abia astept joia viitoare.....

 

poza din parcarea BIKERS CLUB

post-3858-1182544388_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare ideea cu intalnirea bercenarilor.......bravo tata....mult mai marfa k la arc.........cel putzin asa am simtzit yo.......abia astept joia viitoare.....

 

poza din parcarea BIKERS CLUB

 

ma bucur ca te-ai simtit bine.

ia o poza in calitate mai buna.

 

am poze si cu lumea la masa, dar nu le pun fara acordul tuturor. le dau pe mess cui doreste.

post-10108-1182546354_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...