Sari la conținut

Cric Lateral De Ij


Hell_Rider_Edy
 Share

Postări Recomandate

imi cer scuze.. stiu k acest post nu isi are locul aici.. dar am nevoie urgent de un cric lateral de ij..contra cost evident..am un jupiter 4... :)

 

cric central nu am la ea.. si nu ii pot pune din anumite motive.. si am nevoie d un cric lateral..

 

inca odata im cer scuze k am postat aici.. stiu k trebuia sa poztez la cerseli.. deci.. are careva asa ceva ??

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu merge cricul ala... e de planeta! prinderea cricului este aceeasi cu flansa din fata care prinde motorul de pe partea stanga. desi cadrele sunt la fel prinderile (flansele) de motor au gaurile date altfel. doar gaurile prin care trec suruburile din cadru sunt la fel, cele care vin spre motor sunt la distante diferite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge cricul ala... e de planeta! prinderea cricului este aceeasi cu flansa din fata care prinde motorul de pe partea stanga. desi cadrele sunt la fel prinderile (flansele) de motor au gaurile date altfel. doar gaurile prin care trec suruburile din cadru sunt la fel, cele care vin spre motor sunt la distante diferite!

 

ba sa stii ca eu am pus cric lateral de jupiter la planeta si s-a potrivit BRICI acu nu spun ca nu ai dreptate dar la mine a mers faranici o modificare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

de care? ca jupi, unele din ele au cricul cu prindere la scarita pilotului... io unu' n-am reusit de exemplu sa pun de la planeta 5 pe jupi 4 de ala cu prinderea la flansa de la motor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...