Sari la conținut

Intereseaza Pe Cineva Stickere Personalizate ?


cosminake
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asta-i un A3 ... mai sunt putine locuri libere ... toate stickerele inafara de 49 sunt 15X5 cm ...

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 22:11 -------------
asta-i o foaie A3 ... mai sunt putine locuri libere ... toate stickerele inafara de 49 the doctor sunt 15X5 cm ...

zic asa 5 ron stickeru de 15X5, orice sticker orice adaugiri la sticker ...

 

hai mai bagam o foaie ?! :friends:

 

--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 15:29 -------------
Am mai facut cate ceva, apropo de stickerul dellorto pot schimba culoare din backround cu ce dorita, poate culoare scooterului vostru

 

--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 22:49 -------------
am gresit ceva ala etichetate cu the doctor sunt de fapt pt rolly :friends:

 

--- Mesaj completat în 25 Jan 2008 03:08 -------------
NOUTATI! :rock:

post-19375-1201118705_thumb.jpg

post-19375-1201181357_thumb.jpg

post-19375-1201223264_thumb.jpg

post-19375-1201223271_thumb.jpg

post-19375-1201223282_thumb.jpg

post-19375-1201223299_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

asta-i un A3 ... mai sunt putine locuri libere ... toate stickerele inafara de 49 sunt 15X5 cm ...

 

<small>--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 22:11 -------------</small><br/>asta-i o foaie A3 ... mai sunt putine locuri libere ... toate stickerele inafara de 49 the doctor sunt 15X5 cm ...

zic asa 5 ron stickeru de 15X5, orice sticker orice adaugiri la sticker ...

 

hai mai bagam o foaie ?! :kiss:

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 15:29 -------------</small><br/>Am mai facut cate ceva, apropo de stickerul dellorto pot schimba culoare din backround cu ce dorita, poate culoare scooterului vostru

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Jan 2008 22:49 -------------</small><br/>am gresit ceva ala etichetate cu the doctor sunt de fapt pt rolly :D

 

<small>--- Mesaj completat în 25 Jan 2008 03:08 -------------</small><br/>NOUTATI! :hug:

 

M-ar interesa si pe mine niste stickere. Mai e valabila oferta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

M-ar interesa si pe mine niste stickere. Mai e valabila oferta?

 

uite ca intamplarea face sa avem si o scuterista printre noi :kiss: :wink: :lol: :lol: :) cosminake m-ar interesa si pe mn niste stikere cv dupa modelu de mai jos ... bine G sa fie centrat intre cele 2 litere si la litere mai multe termianti in forma de flacari si o combinatie de rosu cu negru :> modelul il ai mai jos

post-31723-1203201374_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca intamplarea face sa avem si o scuterista printre noi :kiss: :wink: :lol: :lol: :) cosminake m-ar interesa si pe mn niste stikere cv dupa modelu de mai jos ... bine G sa fie centrat intre cele 2 litere si la litere mai multe termianti in forma de flacari si o combinatie de rosu cu negru :> modelul il ai mai jos

 

tie nu-ti fac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tie nu-ti vand ca tu nu sti sa le folosesti si le pui invers... pacat de ele :cheers:

 

da ma :huh: ce aveti cu un biet prunc?:huh:( ... si app cosminake ... sa mori u ca nu le stiu pune?:| iti dau si schema si u tu doar trebuie sa le pictezi cat mai evil si sa le transformi in stickeri si atata nu poti?:| ms:|;):( nu uita de pruncu asta amarat :ok: te rog eu :P:eek:

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma :cheers: ce aveti cu un biet prunc?:huh:( ... si app cosminake ... sa mori u ca nu le stiu pune?:| iti dau si schema si u tu doar trebuie sa le pictezi cat mai evil si sa le transformi in stickeri si atata nu poti?:| ms:|:huh::( nu uita de pruncu asta amarat ;) te rog eu :eek::ok:

 

prietene te-ai luat de mama ... la revedere! gata inchei discutia !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene te-ai luat de mama ... la revedere! gata inchei discutia !

 

Adevarat,nu suport injuraturile de mama sau astea..intr-adevar suna frumos,sa i-o spui cuiva,dar pana la urma ce vina are mama cuiva ?

Si nu e frumos sa umblii la sentimentele cuiva :huh:

GeorgeCalaretuNegru rusinicaaaa! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma :ok: ce aveti cu un biet prunc?:eek:( ... si app cosminake ... sa mori u ca nu le stiu pune?:| iti dau si schema si u tu doar trebuie sa le pictezi cat mai evil si sa le transformi in stickeri si atata nu poti?:| ms:|:P:( nu uita de pruncu asta amarat :wink: te rog eu :kiss::bier:

:cheers: Hai mai cosminake, te joci cu sentimentele pruncului ;) Nu trebuie decat sa le creezi, printezi si sa i le duci acasa :hug:

@calaretu: printeaza-ti pe A4 si lipeste cu banda adeziva incolora, iese mai "cul" :huh:

 

 

 

Bafta! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Hai mai cosminake, te joci cu sentimentele pruncului :P Nu trebuie decat sa le creezi, printezi si sa i le duci acasa :P

@calaretu: printeaza-ti pe A4 si lipeste cu banda adeziva incolora, iese mai "cul" :ok:

Bafta! :huh:

 

mda :D) at dc nu facem toti asa?:P) sa le printam si lipim :P)) gluma-i gluma ... si app cosminake ... ERAM NERVOS ... PRICEPI? :wink: :bier: :kiss: :huh: SI LAS CA NICI U NU AI FOST USA DE BISERICA ... ASA CA TE ROG MAI USHOR CU AERELE DE SUPERIORITATE SI FI MAI AMABIL SI INTELEGATOR ... PE TN TE INTERESEAZA BANII SAU RELATIA CU O ANUMITA PERSOANA( sa nu fiu inteles greshit relatie = starea de spirit dintre cei doi) faci sau nu? ti-am dat si schema ... trebuie doar putin centrata si colorata mai evil ... faci au ba? Bafta ;) :eek: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda :wink:) at dc nu facem toti asa?:bier:) sa le printam si lipim :kiss:)) gluma-i gluma ... si app cosminake ... ERAM NERVOS ... PRICEPI? ;) :ok: :eek: :cheers: SI LAS CA NICI U NU AI FOST USA DE BISERICA ... ASA CA TE ROG MAI USHOR CU AERELE DE SUPERIORITATE SI FI MAI AMABIL SI INTELEGATOR ... PE TN TE INTERESEAZA BANII SAU RELATIA CU O ANUMITA PERSOANA( sa nu fiu inteles greshit relatie = starea de spirit dintre cei doi) faci sau nu? ti-am dat si schema ... trebuie doar putin centrata si colorata mai evil ... faci au ba? Bafta :huh: :huh: :P

 

1) nu ma intereseaza banii ca nu-i iau eu si cel care scoate ...

2) imi esti total antipatic

3) la revedere !!!

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...