Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

Nu-ti fa sange rau, Sorine, ca in primul an de motociclism nimeni nu a mers beat pe motor. O sa ajungi si tu la experienta lor si o sa vezi cum e! B)

p.s.

Ba nu, stai o secunda....mda, mi se pare ca eu am mers, dar, ce sa-i faci cu memoria asta...se intampla cu mult timp in urma!

 

Daca mai continui sa mai adresezi mesaje PE FORUM criticand PERSOANA mea si nu IDEEILE pe care le comentez, iti promit ca vei urma exemplul lui bocioaca si te vei autosuspenda de rusinea caterincii. Si sa stii ca pe cat de civilizat sunt pot fi si de magar. NU este o amenintare este o PROMISIUNE!

 

In caz ca nu ai observat, Kali, te afli pe sorinociclism.ro/forum asa ca ai grija ce scrii si despre cine!

 

domnul "pedala" si motoreta e cea a lui baiazid cred. rusinica, si pentru unul si pentru celalat

 

Imi pare rau ca va cunosc si pe unul si pe celalalt.....BETZIVILOR (cu mine de ce n-ati baut?)

 

(daca nu eram motociclist poate eram tentat sa-i arunc ce-aveam in mana in cap pentru ca s-a apropiat preamult de mine)

 

Norocu' vostru ca e motociclist!

 

risc mai putin daca stau o zi pe la circuit si ma dau pe-acolo, decat stand sa privesc cum se da lumea beata cu motorul pe strada.

 

Voi nu va ganditi la Sorin cat risca ca se uita la voi. Ar putea sa-l traga curentu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Voi nu va ganditi la Sorin cat risca ca se uita la voi. Ar putea sa-l traga curentu'!

Leoncio, sugerezi ca sorin e un fel de Risky Martin ???

 

 

 

 

Sorin, ma bucur ca esti motociclist si sunt de acord cu nemultumirea ta legata de mersul beat si fara casca.

 

Ca urmare propun ca impricinatii sa fie obligati sa vizioneze filme si poze cu accidente si bucati de om [serios]. poate asa vor constientiza riscurile.

 

Revenind la sorin,

Man, esti cam taliban. mai slefuieshte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu ,,leoncio,, in primul rind doresc sa-mi cer scuze pentru faptul ca nu am fost in forma sa tragem o beuta pt. ca trebuia sa ma intorc in ploiesti .

 

sorine, cu tot respectu, nu stiu daca ne cunoastem dar as vrea sa-ti dau un sfat prietenesc.

sa stii ca este foarte periculos sa mergi beat, fara casca si cu viteza cu motoru deoarece exista riscul unor accidente majore cu urmari foarte grave de aceia te sfatuiesc foarte prieteneste daca iti este frica nu esti obligat sa vii intr-un loc ca acesta unde se intilnesc toti nebunii pt ca este foarte periculos. :what:

 

"Eu sunt de parere ca terbilismele trebe lasate acasa, daca se vine la bere sa se vina fara motoare, si sa puteti fi un exemplu de oameni civilizati in orice loc. Daca nu se poate incerc sa nu fiu inclus in aceasta oala."

 

dragul meu asta trebuie facut inainte de a merge la biserica dar cum acolo nu era o adunare de pocaiti

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kali:

imi cer scuze daca te-am ofensat in vre-un fel. mesajul meu era strict pentru a scoate in evidenta ipocrizia acelor motociclisti care pe site fac morala, si pe strada circula betzi. Daca mai continui sa mai adresezi mesaje PE FORUM criticand PERSOANA mea si nu IDEEILE pe care le comentez, iti promit ca vei urma exemplul lui bocioaca si te vei autosuspenda de rusinea caterincii. Si sa stii ca pe cat de civilizat sunt pot fi si de magar. NU este o amenintare este o PROMISIUNE!

 

Daca ti-as da un biskrem! B) Fi si tu cavaler si da mesaje personale bre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kali:

imi cer scuze daca te-am ofensat in vre-un fel. mesajul meu era strict pentru a scoate in evidenta ipocrizia acelor motociclisti care pe site fac morala, si pe strada circula betzi. Daca mai continui sa mai adresezi mesaje PE FORUM criticand PERSOANA mea si nu IDEEILE pe care le comentez, iti promit ca vei urma exemplul lui bocioaca si te vei autosuspenda de rusinea caterincii. Si sa stii ca pe cat de civilizat sunt pot fi si de magar. NU este o amenintare este o PROMISIUNE!

Q.E.D.

 

 

Poti sa recitesti postul de mai devreme, ramane valabil. B)

 

Imi pare rau ca sunt impulsiva si raspund la provocari (dar imi plac) :what: Si daca ma autosuspend, nu o s-o fac pentru tine, Romeo :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...