Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

S-ar putea sa vina si boul de frate-miu ca pasager.

Acu' ca tot suntem off-topic, credeam ca numai in familia mea mama a nascut un om normal (IO) si un bou dar vad ca Cernobalul a avut efecte si asupra altora :lool:

pe yahoo ai statusul: Va rog nu deranjati decat daca e foarte urgent .... si tu stai pe forumuri

Si ce n-ai inteles?!?!? :laugh: :laugh: Ce e mai important decat forumul??? :what:

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am fost aseara la Etrusco! Nu aveau Cola, bere fara alcool,. apa minerala normala (adica nu Izv. Min), erau varza cu aprovizionarea... initial au zis si ca nu au pizza!

Au zis ca se pregatesc pentru ziua de azi, ca fac azi aprovizionare la greu...!

Le-am zis ca daca nu-mi fac repede o pizza vin pe forum si va zic, asa ca in 15 minute mancam!!! Ne vedem deseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la Etrusco! Nu aveau Cola, bere fara alcool,. apa minerala normala (adica nu Izv. Min), erau varza cu aprovizionarea... initial au zis si ca nu au pizza!

Au zis ca se pregatesc pentru ziua de azi, ca fac azi aprovizionare la greu...!

Le-am zis ca daca nu-mi fac repede o pizza vin pe forum si va zic, asa ca in 15 minute mancam!!! Ne vedem deseara.

Cum adik nu au bere fara alcool? Ce aia se numeste bere?

 

Berea e cu cel putin 4% alcool.

 

Deci bere fara alcool e ca si cum ai zice pizza fara topping.

 

Cola... nu au decat produse naturale: BERE

 

Asa ca diseara:

 

B) :what: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am zis ca daca nu-mi fac repede o pizza vin pe forum si va zic, asa ca in 15 minute mancam!!!

:what: Santajistule!!! :laugh: :laugh: :lool:

 

Pai nu mai aveau cola de sapt trecuta... macar avem siguranta ca e proaspata B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what:  Santajistule!!!  :laugh:  :laugh:  :lool:

 

Pai nu mai aveau cola de sapt trecuta... macar avem siguranta ca e proaspata  B)

Santajist, nesantajist... pana la urma am mancat pizza, ca de aia am mers acolo!

 

Baiazide... alcoolul este viata si viata... cum era aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere halul in care am ajuns a doua zi sa-mi recuperez motorul, si totodata faptul ca si sambata asta s-ar putea sa tragem o plimbarica, am facut ceva cercetari de care cred eu ca ar putea beneficia toti :laugh:

Ete:

 

CLIKAIE AICI

 

 

B) :what: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere halul in care am ajuns a doua zi sa-mi recuperez motorul, si totodata faptul ca si sambata asta s-ar putea sa tragem o plimbarica, am facut ceva cercetari de care cred eu ca ar putea beneficia toti  ;)

Ete:

 

CLIKAIE AICI

 

 

B)  :what:  :laugh:

:lool:

super linkul !...

:lol:

 

era frumos sa fi mers in etrusco dupa tura de maine ... sa avem ce povesti ... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere halul in care am ajuns a doua zi sa-mi recuperez motorul, si totodata faptul ca si sambata asta s-ar putea sa tragem o plimbarica, am facut ceva cercetari de care cred eu ca ar putea beneficia toti  :lool:

Ete:

 

CLIKAIE AICI

 

 

B)  :what:  :laugh:

sau iei direct medicamentu' - ii zice outox, click pe el . comisionu' il impart cu axa... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beee dar cate posturi ati scris de cand nu am mai intrat ...

 

1. Nu va mai plangeti de Bere. Fiecare bea cat vrea si daca vrea sa plece pe motor e treaba lui si nu a voastra. (Data trecuta bausem in jur de 5 beri si am plecat ... deci bisnisu meu daca sunt inconstient sau nu)

 

2. Diseara vin pe la 8 si va pregatesc o surpriza (nu, nu mi-am luat motor  B) ).

 

3. Kali sa vii cu motorul sa il vedem  :what:

 

4. Cine a zis sa nu va luati de hellrider ca are 2 m a glumit. Are 2m 10 cm.

Baiazid, sa stii ca nu am 2m 10cm, ci 2 m si 20 cm. 2 metri in sus, 20 de centimetri inainte! :laugh:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ridice mana sus cei ce vin la Arc. Ca data trecuta era vorba ca vine toata lumea, si toata lumea era la Etrusco. Pai treaba e asta? Ca eu sincer pt plimbare ma omor, berea nu prea e de mine. B)

Nu stiu altii cum simt, . . . dar pentru mine mersul in grup (de la Arc la Etrusco) a fost, daca nu jumatate din distractie, cel putin singurul mod in care imi doresc sa inceapa o petrecere de motociclisti.

 

In concluzie o sa ajung la Arc la 18:30, si daca ne strangem iar 7-8 motoare (sau si mai multe) o sa fie super.

 

@ Baiazid : la ce ora si unde ii astepti pe cei de la "Silver Pistons" ca poate le facem o intampinare surpriza, si mergem dupa aia cu totii la Etrusco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am zis ca in Italia te-ai cam ingrasat si ai facut burta!

Pai despre burta era vorba, evident, doar nu te gandisei la prostii?!

 

Scula n-am reusit sa o masor cu acuratete, ca ruleta mea are doar 1 metru... B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cand am zis de scula era vorba de motocicleta, evident! Si apropo, Dobrescule, in ce revista au aparut nene pozele alea??? Ca vad ca aici reusesti sa scrii! :what:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...