Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

Dupa actiunea-pilot de aseara, pregatim pentru vineri seara o PETRECERE A MOTOCICLISTILOR , cu concursuri de baut bere si mancat pizza, distractie si ce ne mai trece prin cap, la "pizzeria-bar "ETRUSCO" de langa Paita Alba-Iulia,str TH. Sperantia.

 

TOTI MOTOCICLISTII SUNT INVITATI ! De preferat, CALARE :lol:

 

Barul e deschis de curand,proprietarul e si el pasionat de motoare si ne-a facut o invitatie. Spatiul destul de mare (lejer pt 50 de persoane as spune) , motoarele pot fi parcate in fata barului si le putem vedea prin vitrina sau de pe terasa, iar pentru cei care vor sa bea o bere B) fara sa dauneze la permis, putem lasa motoarele peste noapte in siguranta in curtea interioara.

Muzica pe care am auzit-o aseara este oarecum "culta" , putem veni noi cu ce muzica vrem pe cd-uri audio ( as sugera rock dar nu extreme gen death-trash-etc pentru ca unii dintre noi vor stramba din nas.ATENTIE, manelistii care se manifesta acolo vor fi scosi in strada si tarati de motoare un tur de piata :laugh: ).

 

"Programul" va fi la alegerea noastra, putem face orice ne taie capul atata timp cat nu iese cu bataie sau distrugeri in bar.Putem petrece pana la ziua si probabil o vom face :lool:

 

Preturile sunt normale pentru un bar/club, adik 17.000 berea la halba,25.000 bere ciuc la sticla,30.000 ursus, @ 20.000 un suc, 70-100.000 o pizza buna de dimensiuni generoase,etc.

 

 

Eu unul sunt convins ca iese o petercere pe cinste, ne vedem acolo!

 

 

P.S. Pentru ca stiu ca unii sunt mai carcotasi din fire, precizez de acuma ca eu personal nu am nici un alt interes in actiunea asta, decat sa ma simt bine alaturi de frati motociclisti. :laugh: :what:

post-35-1095924379_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Spatiul destul de mare (lejer pt 50 de persoane as spune)

 

Glumesti? 50 de persoane sunteti numai voi, astia care petreceti pe la Azuga... Serios acum, nu e mic?

 

ATENTIE, manelistii care se manifesta acolo vor fi scosi in strada si tarati de motoare un tur de piata  ).

 

Adica ce, daca-ti plac manelele nu esti motociclist? Uite ca o sa-mi fac tricou cu ala de la Barbulesti, sa vedem ce ziceti... si vin si cu masina, cu muzica la maxim!

 

P.S. Pentru ca stiu ca unii sunt mai carcotasi din fire, precizez de acuma ca eu personal nu am nici un alt interes in actiunea asta, decat sa ma simt bine alaturi de frati motociclisti.

 

Prietena?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, sa o luam pe rand.

 

1. Aia cu manelistii a fost un mod mai "plastic" de a ma exprima, dar daca sunt sau nu legati de motoare si tarati prinm piata ramane la latitudinea publicului. :laugh: Anyway, ce vroiam sa zic e ca nu veti auzi manele acolo.Sper :laugh:

 

2. Spatiul si numarul de persoane.50 ar incapea inauntru, mai sunt cateva mese si afara pe terasa si o curte interioara destul de spatioasa.Eu as zice ca e destul.

 

3. P.S -ul vrea spuna ca nu sunt platit in vre-un fel sa fac reclama, nici nu am vre-o cota parte din bar, nici prietena mea, nici vre-o ruda, nici macar vre-un prieten.Nu-mi asum alta vina decat de a aduna un numar de "nebuni" la un loc, cu scop de distarctie. :what: Cine a mai participat la astfel de actiuni stie despre ce vorbesc B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa prietene ca s-a blocat calculatorul tocmai cand sa inchid quotele tale, asa ca citeste acum...

Io inca astept :laugh:

B)

 

Pardon... io asteptam un nou post :what:

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care vor sa mearga intr-un bar cu manele intalnirea este la Lukoil Ploiesti la ora 21:00, dar numai daca ploua B)

Da, confirm si eu intalnirea asta. E un local special pentru bikerii care imbratiseaza acest gen de muzica - manelele. Daca prezentati la intrare permisul de conducere cu litera A, primiti gratuit un CD cu autorul preferat. In caz ca ploua, va rugam sa nu asteptati sub acoperisul de la Lukoil, ci langa, pentru a fi reperatzi usor de un angajat al localului care va veni sa va conduca la destinatzie cel mai tarziu la ora 23. Dar voi sa venitzi la ora 21:00, sa aveti timp sa va socializati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa prietene ca s-a blocat calculatorul tocmai cand sa inchid quotele tale, asa ca citeste acum...

Folosesti Windoz nu? B) :what: :laugh: :laugh:

 

Io nu am inchis calculatoru de 9 zile (sau resetat sau restartat)..

 

Si acum 9 zile a fost un shoc de retea ca altfel unixu meu era UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...