Sari la conținut

Nu intratzi daca avetzi probleme cu inima!


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Orice/oricat/oricine te asteapta nu este cazul sa accelerezi la maxim.

Eu nu am putut sa le vad mai mult de o secunda.

Sunt de parere ca viatza trebuie traita dar moartea este evadarea din lumea suferintzelor. Dar nu vreau sa mor asa. NU ASA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce v-a apucat frate?! incetati cu imaginile astea. ce e prea mult strica.  B)

:what: Aceste poze sunt din realitate. In ce lume traitzi? Asta se poate intampla. Dupa ce o sa constientizatzi asta poate o sa avem mai putzini prieteni pe care sa-i insotzim pe ultimul drum. Incercam sa educam conservarii (vezi Bebe care a murit nevinovat) dar trebuie sa ne educam si pe noi.

 

ASTA ESTE FLUTURASHUL MEU PENTRU VOI!

 

Vretzi doar poze cu babes si motoare hot ... nu intratzi in paginile cu accidente. Dar asta este realitatea ...infioratoare.

 

PS: ye, i suck and you are the man. Or not?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B) Aceste poze sunt din realitate. In ce lume traitzi? Asta se poate intampla. Dupa ce o sa constientizatzi asta poate o sa avem mai putzini prieteni pe care sa-i insotzim pe ultimul drum. Incercam sa educam conservarii (vezi Bebe care a murit nevinovat) dar trebuie sa ne educam si pe noi.

 

ASTA ESTE FLUTURASHUL MEU PENTRU VOI!

 

Vretzi doar poze cu babes si motoare hot ... nu intratzi in paginile cu accidente. Dar asta este realitatea ...infioratoare.

 

PS: ye, i suck and you are the man. Or not?

.......mama ce poze.........

CUm a ajuns asa........din vina lui????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scos pozele. Sunt mult prea dure, chiar cu avertizarea de rigoare.

Sa nu intzelegi ca am postat pozele pentru a oripila. Poate (repet poate) cei care vad pozele vor merge mai incet macar o zi. Pozele le tzin de mai mult timp fara a le posta dar accidentele din ultimul timp... + ieri cand ma intorceam de la Cheia (aveam 90 km/h) au trecut vreo 7 motoare pe langa mine "mancand pamantul" ( pe contra-sens). Nu am nimic sa le reproshez dar poate pozele vor deschide anumitzi ochi. Eu ca, coleg consider ca asa mi-am facut datoria (chiar daca este ingrata), tu ca moderator, consideri ca ti-ai facut si tu datoria. Totushi unul dintre noi a greshit.

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele astea nu isi atingeau scopul, erau doar ceva atroce "din alte tzari".

Eu va recomand sa vedeti filmul de dupa accidentul lui zsolt - gasiti linkul acolo, filmul este pe sbz undeva. Nu are nici o imagine socanta, dar sunetul, atomsfera, comentariile de pe margine chiar va pun pe ganduri.

 

@placebo - s-a mai dezbatut o data problema cu pozele socante puse pe site si s-a ajuns la concluzia ca nu isi au locul aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK.

 

Daca majoritatea cere ... eu ma conformez.

 

Au fost primele si ultimele.

 

DAR NU VA INTELEG. B)

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo man

baga linku

eu zic ca e educativ

daca nu direct poza macar linku si intra cine vrea

cu avertizarea de rigoare ?

ce zici dl Dobrescu, se poate ?

Si asa problema este aceeasi. Ideea este nu sa nu fie puse pe site, ci totusi sa nu fie oferite spre vizionare.

Ma repet, anumite chestii intrec orice limita asa ca efectul scontat nu mai este atins sub sub nici o forma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wassup nigga

 

daca nu se poate pune nici link te rog trimite linku la mine pe private sau pa mail

mersi anticipat

 

unii au stomacul mai sensibil, se intelege,  B)

Salut. Incep sa cred ca poate eu am greshit cu pozele alea. Nu am link, sunt pur si simplu niste poze salvate pe computerul meu primite tot pe e-mail. Tot pe e-mail pot sa-ti trimit si tzie dar nu stiu adresa.

Editat de Placebo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consider ca pozele accidentelor te fac sa te gandesti inainte sa accelerezi ca un incostient........ sunt niste "limitatoare".....daca se poate as dori sa vad pozele .......

....sorinelectronic@zappmobile.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu Moshulik. Pe mine filmul dupa accidentul lui Zsolt m-a ingrozit mai rau decat toate pozele cu accidente pe care le-am vazut.Si am vazut destule. Eu nu mai sar de 150 km/h in afara localitatilor, iar pt localitati, in special Bucuresti, cred ca si 100 e prea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de parere ca trebuia lasate pozele cu avertizarea de rigoare .. oricit de dure ar fii..asta este realitatea..cine vrea intra cine nu.. nu .. este o lectie buna pentru cei care se cred invincibili..

Cred ca avem dreptul de a alege ce vedem .. deci lasa la latitudinea noastra sa facem aceasta alegere

 

PS trimite si la >>>moroi1@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...