Sari la conținut

Accident Vacaresti...urat


Haurar
 Share

Postări Recomandate

Ieri in jurul orelor 20.00 , am vazut pe Vacaresti , in apropiere de Big Berceni , o honda CBR 600 F4 , neagru cu scris galben , tavalita urat in fata , cu furca indoita , carene sparte , far spart , etc...etc....Era politia si facea masuratori , undeva pe linia de tramvai , pe dreapta erau oprite 2 taxi Logan si o dacia papuc. Nu stiu mai multe detalii , nici nr de inmatriculare , dar cred ca de-abia plecase salvarea.....Oricum , moto era avariata grav in partea din fata-stanga! Cine stie mai multe detalii , sa ne zica si noua.....Insanatosire grabnica motociclistului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am inteles de la niste prieteni care au trecut p acolo motoristul nu avea nimic grav....se plimba p acolo cand facea politia masuratorile......sper sa fie asa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul s-a dus cu salvarea la spital. Venea destul de sportiv dinspre Splai spre Sudului. Un taxi nu l-a vazut si i-a intors in fata obligindu-l sa vireze pe sinele de tramvai, oprindu-se intr-un stilp de la linii. Avea un baiat pasager,imbracat stas cu tricou, bermude si CASCA, care s-a aruncat de pe moto. Acesta a suferit daune MINIME, 2-3 julituri la cot si genunchi. Riderul s-a lovit de stilp in pate dar era constient.

Important. Taxi era atins lateral superficial, cind a venit poLUtia, a incercat sa ne goneasca pe toti, ne vorbeau urit. Taximetristii strinsi au inceput o reprezentatie exact la sosirea politiei acuzindu-ne ca facem scandal, noi n-am schimbat nici un sunet cu ei pina atunci. Deci, daca va a-ti vazut si altceva, mai adaugati, daca nu, faceti-va taximetristi si intrati intr-o comunitate cu adevarat UNITA pe teren, nu online la tastatura. Daca am fi uniti ca ei am fi respectati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...