Sari la conținut

Detinatori De Aprilia Rs50,yamaha Tzr 50,derbi Gpr50,rieju Rs2 50


AnDreas01
 Share

Postări Recomandate

marinare eu n-am nici o treaba cu tine dar m-a cam deranjat ce am citit azi...tu nu prea suporti pe nimeni, adica cu aia cu motoare mari ai ceva, cu astia cu motoare mici ai ceva, cu noi astia cu scutere sh ai ceva...etc. Eu nu vreau sa ma cert dar uneori nici tu nu esti usa de biserica. N-a fost nici un ton, nici un limbaj. Asa ma exprim eu, imi pare rau daca te-am ofensat. Si aka se foloseste unde poti folosi also known as....nu inseamna adica si app...nu e frumos sa pocesti o limba si sa vorbesti amestecat. Ori romana ori engleza.

 

Bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Rolly, pe cuvant ca nu sunt genul de carcotash sau de om dificil care se ia ba de unii ba de altii. Nu am decat stima pentru cei cu motoare mari (ma deranjeaza doar ingamfarea UNORA, care ii desconsidera pe cei cu motoare mai mici - nu cred ca e corect, fiecare are motorul pe care si-l permite sau care-i place), iar cu scuterele SH iar nu am nimic, am spus doar ca UNII (si am subliniat UNII) sunt prea virulenti si prea vor sa spuna ca numai si numai ei au dreptate, ca singura solutie sunt scuterele SH. Sigur ca este o solutie, dar nu este singura.

 

Si eu imi cer scuze daca cumva in comentarii am parut un pic "acid", te asigur ca respect pe toti oamenii care au bun simt - nu poti avea pretentia sa fii respectat daca nu respecti la randul tau!

 

Bafta multa si tie si poate mergem la o bere cand trec prin Ceair, pe la maica-mea! :D

 

P.S. despre aka de la tine am aflat exact ce inseamna, chiar nu stiam. Thnx!

Editat de Marinaru68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rolly, pe cuvant ca nu sunt genul de carcotash sau de om dificil care se ia ba de unii ba de altii. Nu am decat stima pentru cei cu motoare mari (ma deranjeaza doar ingamfarea UNORA, care ii desconsidera pe cei cu motoare mai mici - nu cred ca e corect, fiecare are motorul pe care si-l permite sau care-i place), iar cu scuterele SH iar nu am nimic, am spus doar ca UNII (si am subliniat UNII) sunt prea virulenti si prea vor sa spuna ca numai si numai ei au dreptate, ca singura solutie sunt scuterele SH. Sigur ca este o solutie, dar nu este singura.

 

Si eu imi cer scuze daca cumva in comentarii am parut un pic "acid", te asigur ca respect pe toti oamenii care au bun simt - nu poti avea pretentia sa fii respectat daca nu respecti la randul tau!

 

Bafta multa si tie si poate mergem la o bere cand trec prin Ceair, pe la maica-mea! :D

 

P.S. despre aka de la tine am aflat exact ce inseamna, chiar nu stiam. Thnx!

Acuma fara suparare da noi unde ar trebui sa postam?????Cineva a spus mai sus k in acte sunt mopede deci......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, nu poate omu sa zica ceva ca repede sariti in sus!!!

Eu nu am zis sa NU postati aici, ca nu interzic eu nimanui sa nu posteze, eu am exprimat doar o parere cum ca motoarele astea NU SUNT SCUTERE si pe cale de consecinta ar fi mai bine sa postati la MOTOARE, nu pt ca nu vreau eu sa va vad aici (in fond, pot sa nu citesc ce se scrie pe un thread care nu ma intereseaza) dar nefiind scutere, ma gandesc ca gasiti mai multi oameni pt discutii si mai multe idei daca postati la motoare.

Dar daca voi tineti mortis sa le spuneti scutere... ok, eu nu am absolut nimic impotriva :D. Dar nu sunt! Parerea mea... :P

Editat de Marinaru68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cam cat va papa rs-urile de 50??? la mine ii cam important si vreau sa imi schimb mobra :)

spuneti, va rog, ca raspunsuri concrete inca NU am auzit :unsure: :angry: :kiss:

cred ca imi iau iar rs...imi plac prea mult ca sa imi iau altceva :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam cat va papa rs-urile de 50??? la mine ii cam important si vreau sa imi schimb mobra :)

spuneti, va rog, ca raspunsuri concrete inca NU am auzit :unsure: :angry: :kiss:

cred ca imi iau iar rs...imi plac prea mult ca sa imi iau altceva :kiss:

 

Depinde 3% pe aici :kiss: iati tzr :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
Sal

As vrea sa-mi iau o aprilia rs 50 , ce ziceti ,e buna?eu sunt incepator , am 180cm (sunt prea mare pt rs?) care este viteza maxima la un rs nemodificat , nu sunt vitezoman dar vreau sa-mi fac o ideie

 

E buna. depinde de rs...pe undeva la 100-110.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

vand urgent derby gpr 50 merge perfect si arata f bine.0763027529 doar 1000eu

Mesaj completat

pe multi ai aud spunand 50cmc scuter la RS TZR si GPR,numai cei ce nu stiu spun, asta pe timpul lui raposatu mobra ce era ? motocicleta, nu scuter avand aceeasi capacitate 50cmc. ce tot atatea contraziceri !

post-51715-1280067773_thumb.jpg

post-51715-1280069020_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
vand urgent derby gpr 50 merge perfect si arata f bine.0763027529 doar 1000eu

Mesaj completat

pe multi ai aud spunand 50cmc scuter la RS TZR si GPR,numai cei ce nu stiu spun, asta pe timpul lui raposatu mobra ce era ? motocicleta, nu scuter avand aceeasi capacitate 50cmc. ce tot atatea contraziceri !

 

Salve!

Mai e valabil anuntul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...