Sari la conținut

Motorasul Meu...e Mic Da Voinic..astept Parerile Voastre Multam!


AnDreas01
 Share

Postări Recomandate

Vad ca aici sunt adevarate Motociclete dar pun si eu niste poze cu motorasul meu..sper sa nu se supere nimeni...as vrea doar sa stiu parerile voastre..Multumesc!Aprilia RS50...putin tuning:Final carbon si kit 80 urmeaza un parbriz.. :moto:

 

 

5000km,An de fabricatie 98

post-19151-1183128748_thumb.jpg

post-19151-1183129024_thumb.jpg

post-19151-1183129125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. E motocicleta, punct. Deci ai dreptul sa o prezinti aici si daca o sa apara vreun frustrat sa-ti zica sa taci ca a lui e de 1000cc sau ca ti-au dat parintii bani de motor, nu-i baga in seama :moto:.

2. Sunt reali aia 5000 km ? Primii proprietari s-au plimbat prin garaj? Tu ce faci cu ea? Nu mergi deloc ? Eu am facut 4000 km intr-o luna.

 

In rest, s-o stapanesti sanatos, sa va intelegeti bine si sa nu ai parte de accidente/probleme cu ea. Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms frumos...pai motocicleta e luata din Germania a fost a unui copil de 12 ani si i au vandut o parintii pt ca a furat masina si a facut accident cu ea si am inteles ca nu prea il lasau sa se plimbe cu ea..dar motorul merge super...pai ma plimb dar trebuie sa ii schimb carena dreapta cu bot cu tot si sa ii yau popa de frana si maneta de frana ca a dat una in mine...:moto:..multam frumos inca o data!pune si tu o poza cu a ta sa o vad sau dak e pe undeva dami linku

 

Si cei care au mai avut rs-uri de 50 ce puteti spune despre ele??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si 125'ul e cam scump, dar 50'ul chiar nu merita 3500 euro (parca atat ziceau ca e). Las ca oricum faci 18 ani si-ti iei altceva.

Dupa un RS la 18 ani poti sarii pe un ZX6-R sau CBR 600 :baldy: ...

o sa iti placa de minune!!!! :lol: :bounce: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma,nu are nimeni de comentat...un biker,care ii intradevar biker...are motor de la 14-15 ani...eu am inceput de la 15...ii bine ca incepi de acuma si ca mergi treptat...sa ai parte de el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca nu pot sa ma plang de 125'ul meu, nu simt nevoia de mai mult decat atunci cand merg in grup cu alti motociclisti care au 600, 1000 etc. In rest, e de ajuns pt inceput si-mi fac treaba cu ea(adica sa ma plimb aiurea toata ziua...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect sunt ed aceeasi parere ca daca ai un motor de la 14-15 ani ai timp sa inveti si mai prinzi experienta..si ma voi descurca mai bine la 18 ani...dak simt nevie de mai mult..accelerez si ea se duce :bounce:...cat poate e de ajuns deocamdata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am schimbat vata din toba si nu se mai aude aproape deloc toba, mai ramane sunetul motorului care nu e rau. E siletioasa, dar prefer asa decat sa trezesc tot cartierul. E dragut motorul tau, sa ai parte de el si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...