Sari la conținut

Curbutori Si Axa Cu Came


Postări Recomandate

Am si eu o mica rugaminte :bounce:

cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc cei 2 curbutori si axa cu came la mana a doua sau noi pentru un DR 650 Rs din 97?

 

Va multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mica rugaminte :baldy:

cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc cei 2 curbutori si axa cu came la mana a doua sau noi pentru un DR 650 Rs din 97?

 

Va multumesc mult

Culbutori si ax cu came NU iti recomand sa cumperi SH, daca ai nelamuriri vezi poze horror pe topicul meu /index.php?showtopic=72223 (caut ax cu came cu pinion cu tot).

Aceste piese nu au nici o valoare daca nu sunt noi (doar ca solutie temporara).

Cauta aici http://alpha-sports.com/suzuki_parts.htm/ - gasesti tot ce vrei pt DR, livrare prompta (le fac reclama pentru ca au fost super draguti, au trimis piese la timp, si excelent feedback via e-mail)

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... asa mi-au zis multi.. dar totusi, sunt scumpe rau piesele. cat costa transportul la tipi astia de ai pus tu linku?

 

si inca o intrebare... o nuca sh gasesc si eu? pt kilometraj, ca asta nu cred ca are rost sa o iau noua... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... asa mi-au zis multi.. dar totusi, sunt scumpe rau piesele. cat costa transportul la tipi astia de ai pus tu linku?

 

si inca o intrebare... o nuca sh gasesc si eu? pt kilometraj, ca asta nu cred ca are rost sa o iau noua... :wave:

transportul e cam 34$

de nuca nu stiu.

nu pune culbutori incarcati, mai mult de 500km nu tin, dar totusi de nevoie sunt buni si aia, dar nu sunt o solutie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...