Sari la conținut

Intrunirea De La Targu Secuiesc


NightShadow
 Share

Postări Recomandate

Pentru week-end este programata intrunirea de la Targu Secuiesc. Nu-am gasit nimic ( un topic ceva) unde pot afla detalii despre program, cazare, locatie, ...etc. Stie cineva ceva sigur ca am in plan sa ma duc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru week-end este programata intrunirea de la Targu Secuiesc. Nu-am gasit nimic ( un topic ceva) unde pot afla detalii despre program, cazare, locatie, ...etc. Stie cineva ceva sigur ca am in plan sa ma duc.

 

Asteptam cu interes detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma duc cu siguranta cu o trupa numeroasa din Sighisoara, dar totusi as vrea sa vad un program , sa vedem cam ce ne asteapta. Anii trecuti a fost buna organizarea, sper sa fie la fel si anul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bad news: :bounce: cica de maine...se schimba radical vremea! Vijelii...ploi and shit!

cod galben toata tara pe 04-05.07.2007 dat de inmh am vazut pe realitatea acu 30min

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roackare...da' pe tine te doare-n shtutz ca esti la 60 de km! Da' io...ca vin din Bucuresti? Incerc sa fac rost de costum de ploaie! daca nu gasesc...ma infasor in plastic si tot vin! :bounce: Oricum...alcool sa curga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecam si noi cred vineri pe la 16.00-16.30

speram sa fie apa calda si curata in bazin si berea la rece.

 

treseul va fi probabil unul mai deosebit un pic si merita studiat: Bucuresti-Ploiesti-Valenii de Munte-Nehoiu-Intorsatura Buzaului-Covasna- Tg. Secuiesc.

 

abia astept sa se termine saptamana asta. am inteles ca cineva - nu spui cine - a promis neshte vizikie... gata.. fac greva, ma duc sa desfac o bere si sa imi fac toba!

 

:baldy: :bounce: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar fi frumos inainte sa ne facem planuri sa anunte cineva programul, intrarea, cazarea conditiile etc. :bounce:

 

La asta m-am referit si eu. nimeni nu are detalii??

 

Bad news: :baldy: cica de maine...se schimba radical vremea! Vijelii...ploi and shit!

 

 

Am ,,sapat" pe net si am gasit asta. http://www.searchromania.net/vremea_meteo/...targu_secuiesc/

si asta http://209.85.135.104/search?q=cache:i0Gja...;cd=3&gl=ro

Sper sa fie asa!

Editat de NightShadow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

linistiti-va baieti ,acum am vorbit cu organizatorii,si se tine intrunirea.Ma duc si eu :bounce:

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

linistiti-va baieti ,acum am vorbit cu organizatorii,si se tine intrunirea.Ma duc si eu :bounce:

 

Mai vorbeste o data cu organizatorii si roaga-i sa posteze detalii legate de intalnire (program detaliat pe zile si locatia de desfasurare cu optiuni de cazare).

Merci mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...