Sari la conținut

Care Vrea .....


inanna
 Share

Postări Recomandate

Am una bucata Ij planeta 5 in stadiu original...Ii lipsesc comenzile si bateria...Care aveti nevoie de piese spuneti....Trimit si in tara prin cargus si va platiti voi transportul cand ajunge pachetul......Ramaneti datori cu o bere la prima intrunire .........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am una bucata Ij planeta 5 in stadiu original...Ii lipsesc comenzile si bateria...Care aveti nevoie de piese spuneti....Trimit si in tara prin cargus si va platiti voi transportul cand ajunge pachetul......Ramaneti datori cu o bere la prima intrunire .........

 

pai sfatul meu este sa pui si tu o llista de preturi cu piesele pe care le ai si cu pretul ptr fiecare

de ex pe mine m-ar interesa toba cu cot cu tot,bordul si telescoapele fata cu tot cu pantalonii aia de protectie

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am una bucata Ij planeta 5 in stadiu original...Ii lipsesc comenzile si bateria...Care aveti nevoie de piese spuneti....Trimit si in tara prin cargus si va platiti voi transportul cand ajunge pachetul......Ramaneti datori cu o bere la prima intrunire .........

mie imi trebuie FARUL... :bounce: zi si tu un pret :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am nevoie de tot motorul de pe motocicleta cu sau fara cilindru (nu conteaza) - ma intereseaza mai mult partea de jos (carter cutie de viteze)

 

Spune-mi te rog un pret pt ce vreau.

 

Merci mult. Da un PM aici.

 

PAA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista un pret..Le dau moca ...Am avut eu ganduri mari cu planeta asta numa ca la un moment dat m-am saturat de surubarit...Donez piesele pt ca stiu cat de greu mai gasesti si ce scoruri exitsa ...mai sus cineva zicea de toba..Toba e nitel zdrelita..Propietarul de dinainte a pikat cu ea...si nu mai am traznaia aia de colier care o strange pe cot.....si daca se trezeste vreunu ca vrea saua pot sa ii dau suportul ala pe care se pune ca m-am apucat de ea si nu am mai terminat-o....

Uite si niste poze ..is destul de vechi deprin iarna ...de atunci am avansat cu reconditionatu ...a, sa incerc s amai fac niste poze si sa le pun ...daca vedeti ceva anume in poze si stiti ca aveti nevoie spuneti ....

 

Rezervoru si finalu de la toba s-au dat .........Klu-le sa le folosesti sanatos.... :bounce:

cobor la garaj a cum ..0720 944 340 care vrea ceva ma suna ...v-am pupat ...ana ma numesc...

Si baluba daca ma suna si imi zice si adresa are farul ....:baldy:

post-15776-1183728983_thumb.jpg

post-15776-1183729122_thumb.jpg

post-15776-1183729288_thumb.jpg

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista un pret..Le dau moca ...Am avut eu ganduri mari cu planeta asta numa ca la un moment dat m-am saturat de surubarit...Donez piesele pt ca stiu cat de greu mai gasesti si ce scoruri exitsa ...mai sus cineva zicea de toba..Toba e nitel zdrelita..Propietarul de dinainte a pikat cu ea...si nu mai am traznaia aia de colier care o strange pe cot.....si daca se trezeste vreunu ca vrea saua pot sa ii dau suportul ala pe care se pune ca m-am apucat de ea si nu am mai terminat-o....

Uite si niste poze ..is destul de vechi deprin iarna ...de atunci am avansat cu reconditionatu ...a, sa incerc s amai fac niste poze si sa le pun ...daca vedeti ceva anume in poze si stiti ca aveti nevoie spuneti ....

 

Rezervoru si finalu de la toba s-au dat .........Klu-le sa le folosesti sanatos.... :lol:

cobor la garaj a cum ..0720 944 340 care vrea ceva ma suna ...v-am pupat ...ana ma numesc...

Si baluba daca ma suna si imi zice si adresa are farul ....:lol:

Ai PM Mersii ffff fain!!! :baldy: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum s-au adjudecat urmatoarele: Farul la baluba......Amortizoarele spate la Dacii.........Rezervorul si finalul de la toba la Madalin........Carburatoru si filtru de aer la Radu....Si Cookie zicea ca vrea ghidonu .......mai sunt piese asa ca nu va sfiiti ..........:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:wave: Buna Ana! sa nu-mi spui ca daca are vreunu nevoie de motor , te apuci si-l dai jos , il faci pachet si il trimiti respectivului motorist interesat? :lol: este inmatriculata motocicleta??

:lol:

CIAO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoreta e radiata in momentul asta ..Am si actele la ea....Daca vrea careva motorul propriuzis poa sa vina sa il ia.....ca doar nu o sa ma apuc acu sa dau hardughia jod de pe cadru.Sau daca astia de la cargus nu au o limita la greutate prea mica de ce nu ??:wave:.....Mi se cam rupe sufletu de ea sa o dezmembrez dar eu pana in sezonul viitor imi iau sigur o japoneza..De ce sa nu dau piesele cuiva care poate nu isi permite financiar sau poate e super pasionat si poate nu gaseste o anumita piesa???Nu e vb ca ma incurca in garaj ca is 3 motoare acolo si mai incap 2 dar nu vreau sa vad cum se pune rugina pe ea.......Asa ca ..........

P.S. S-au mai dat rotile si stopul pe spate ........

 

super tare, bravo Ana!

Adik ??

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave:

...ana,iti multumesc mult pt ajutorul tau,esti o fata super,iti doresc numai bine,poti oricand sa ma cauti te voi ajuta cu tot ce pot,si gestul tau nobil de ai ajuta pe altii sa aiba efectul scontat !multumesc mult !BAFTA ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, bordul il mai ai , ma intereseaza, merci mult

Imi pare rau ca nu am mentionat ca nu are bord..Asa am luat motoreta..fara bord...Imi cer scuze inca o data.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:wave: cu riscul de a ma repeta: Belea superoferta :lol: Ana, o sa te iubeasca vreo cativa bikeri de pe forum :cheers: (de fapt , am si eu un amic care a olarit cilindrul la planeta lui(tot 5 a-ti ghicit) :agree: ia sa-l intrebam ) :10:

oare la un nipru "boboc"a-ti sari? si ceva piese de Yamaha? :lol:

byyyyye :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: cu riscul de a ma repeta: Belea superoferta :lol: Ana, o sa te iubeasca vreo cativa bikeri de pe forum :10: (de fapt , am si eu un amic care a olarit cilindrul la planeta lui(tot 5 a-ti ghicit) :baldy: ia sa-l intrebam ) :what:

oare la un nipru "boboc"a-ti sari? si ceva piese de Yamaha? :lol:

byyyyye :lol:

 

....de ce ,ai tu asa ceva de donat ? :cheers: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
:lol: inca nu , dar nu se stie niciodata ... :wave: la cate belele mi-a facut are toate sansele sa-l bag in pizsda masii de motor , si sa-l dau pe degeaba si sa uit ca am avut nipru...(cosmar de motocicleta... :lol: )
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: inca nu , dar nu se stie niciodata ... :wave: la cate belele mi-a facut are toate sansele sa-l bag in pizsda masii de motor , si sa-l dau pe degeaba si sa uit ca am avut nipru...(cosmar de motocicleta... :lol: )

Nasol...Dar hai recunoase ca iubesti nipra aia..... :lol: uite o poza iubitica noastra tot nipra si cu je....Acu is tunsa ........

post-15776-1183800215_thumb.jpg

post-15776-1183800312_thumb.jpg

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intereseaza daca mai este:

-lantu si aparatorile de cauciuc de pe el

-carburatorul

-eventual saua

-manetele de frana si ambreaj

Merci :wave: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intereseaza daca mai este:

-lantu si aparatorile de cauciuc de pe el

-carburatorul

-eventual saua

-manetele de frana si ambreaj

Merci :wave: :lol:

Una bucata rugaminte am ...Urmariti va rog posturile mele in care scriu ce s-a dat si ce nu ....Nu de alta da ma tot intreaba lumea de carb si ala nu mai e s-a adjudecat primu ....Intre timp am ramas fara: Carburator, filtru de aer, rezervor, finalu de la toba, far, roti cu tot cu angrenaj, suspensii pe spate ,stopul...So car mai aveti nevoie spune-ti numa va rog eu cascati nitel okii la ce s-a dat deja..... :lol:

Radum lasa-mi un pm cu adresa ta si o sa te rog sa mai scrii acolo si ce anume vrei ..Lantul cu aparatorile ti le pot da nu e problema iar saua nu mai am decat suportu ca arata rau si m-am apucat sa o desfac pt a o reconditiona si asa a ramas..daca vrei supotul ala metalic de sa ca sa ti-o faci tu nu e problema trimit si aia numa sa imi spui in PM..ok??iar manetele de frana si ambreiaj sunt nasoale asa ca nu are rost sa te incurc .....

P.S. S-a dat si furca.....

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei buna!!! tu mai ai actele ei si cadrul??? astea le vreau io!!! daca se poate!!! ca am piese cu gramada si as vrea sa fac o motocicleta mai speciala asa!!! merci!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:agree: incet incet ramane motorul de izbeliste ,si nici de amicu' meu nu dau... e plecat in vacancy pe nu stiu unde ...ca vad ca nu mai raspunde la tel...ce ma oftica oamenii astia care nu raspund la tel... macar un msg de-ar da... :lol: ce sa zic ANA? mi-a placut niprul , imi mai place si acum , da' parca mi-ar place si mai mult daca nu mi-ar face atatea probleme... :cheers: DA' ASTA E... BUN SI IEFTIN NU CRED CA EXISTA... interesante pozele :lol: chiar ma intrebam , oare cum arata o bikeritza care isi da pe moca motocicleta :10: ! cine stie cate kg are motorul de izh? :wave: este doar o curiozitate ...nu ma luati in serios!

byyyye :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei oameni buni maine incep sa expediez piesele ....O sa dureze cateva zile ....Stiti voi mai am si altceva de facut intre timp...Maine am un job interview asa ca sa imi tineti pumnii ........... :lol: :wave:

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

m-ar interesa motorul cu tot ce a mai ramas pe el; aprindere, alternator etc.

daca e ok atunci o sa-l trimit pe un prieten (mendoza)sa vina sa-l demonteze.

sper ca-ti place cum merge nipru, chiar daca ca pasager nu e ff confortabil :wave:

mai vb.ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare !

felicitari pt. gestul tau !

am un prieten care vrea BURDUFURILE (de la telescoapele pe fata- DOAR BURDUFURILE) SI CONTACTUL !

uite datele lui:

marian zotescu

str Dogarilor, nr 37, sat Adanca,com. Gura -Ocnitei ,jud Dambovita

aparatoarea fata si bordul cum rata????????

 

multam de oferta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...