Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la mine nu se poate mai mult deja

 

scuze dnul ca nu am mai sunat aseara

am mers cu niste nebuni, abia m am tinut eu dp ei. amu sa te chem si sa te pierdem dp 5min..... scuze. de aia te am intrebat de honditza

raman dator. nu te supara :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze dnul ca nu am mai sunat aseara

am mers cu niste nebuni, abia m am tinut eu dp ei. amu sa te chem si sa te pierdem dp 5min..... scuze. de aia te am intrebat de honditza

raman dator. nu te supara :rock:

yeah wright :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un documentar despre APA! Foarte interesant, impresionant chiar. Recomand cu caldura. :rock:

Extraordinar doc nu l am mai vazut, dar merita vazut

 

care stiti de la cat ii MotoGP ?

 

Moto Gp a fost azi dimineata(incepand cu 4.45) , si poti sa dai si tu(impreuna cu altii) un search pe google......program eurosport da preferi sa faci posturi inutile sa imi obosesti mie si altor ochii MAI BINE AI VIZIONA documentarul postat de alek , care intradevar te pune pe ganduri(docu', nu alek), dar probabil ca cele 2 ore ale sale sunt mult peste capacitatea tartacutei tale :rock: , poate trebuia sa fie sub forma de videoclip cu cateva puicute ..aa.si sa nu depaseasca 3 minute ca deja e prea pre .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extraordinar doc nu l am mai vazut, dar merita vazut

 

 

 

Moto Gp a fost azi dimineata(incepand cu 4.45) , si poti sa dai si tu(impreuna cu altii) un search pe google......program eurosport da preferi sa faci posturi inutile sa imi obosesti mie si altor ochii MAI BINE AI VIZIONA documentarul postat de alek , care intradevar te pune pe ganduri(docu', nu alek), dar probabil ca cele 2 ore ale sale sunt mult peste capacitatea tartacutei tale :rock: , poate trebuia sa fie sub forma de videoclip cu cateva puicute ..aa.si sa nu depaseasca 3 minute ca deja e prea pre .

stefane incepi sa fii si tu zero k inca cativa ,,, si nu va futa pe voi grija ce fac yo pe forum k dak vreau postez pe fiecare pagina incepand cu primu topic si terminand cu ultimu IN P|_|LA MEA

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefane incepi sa fii si tu zero k inca cativa ,,, si nu va futa pe voi grija ce fac yo pe forum k dak vreau postez pe fiecare pagina incepand cu primu topic si terminand cu ultimu IN P|_|LA MEA

Io zero fata de tine ??? :rock: bai noroc ca nu imi pun mintea cu tine ,

Auzi numa atat RUSINICA si .....treci la colt ! cu fata la perete...SI NU TE INTOARCE !!!

Poti sa postezi ce rasp vrei ca nu iti voi raspunde dct pe PM dc o sa am chef oricum :rock:

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefane incepi sa fii si tu zero k inca cativa ,,, si nu va futa pe voi grija ce fac yo pe forum k dak vreau postez pe fiecare pagina incepand cu primu topic si terminand cu ultimu IN P|_|LA MEA

 

bai Stefane ce faci mai ? vrei sa te citeasca ajtia in modul ? de c vrei sa fii zero mai ca altii ?! nu mai bine ejti minus ca baiatu` care are "aparat de facut pipi" dar pe care scrie "p|_|L@ ? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu`l mai stresati pe copil deoarece are anl asta BAC`ul si nu e frumos !!!!

Cezar eu i-ash multumi lui Sfean daca ash fi in locul tau ca tia ofeit ocaza sa mai faci un post =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bahhhhhhhh ca iar nu am fost pe faza ce ma bagam si eu asa la o cearta mai mica ca de mult nu m-am mai contrazis cu nimeni....oricum lui stefan ii dau dreptate.hahahahahaha!!!!!! stresss mic ce esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citin unele posturi de ale mele, si al catorva useri (nu doar sectiunea bihor) ma batea gandul ... oare de ce nu functioneaza Live chatul de sus??? s-ar putea discuta multe lucruri care nu merita sa deschizi un topic pt acesta si asa mai departe ... oare DE CE??? - avem da n-avem! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...