Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu pot sa va fac in ciuda ca sunt toate probiker,iar poze nu prea pot sa-mi fac singur eventual va dau niste linkuri de pe louis da nu cred ca are rost,las ca ne vedem pe asfalt.

-da,din 2 bucati combi-u click

-manusi click

-ghete click

-asta de rinichi,nu-mi vine cum ii zice

-si inca o gramada de maruntisuri de care ai nevoie,husa,plasa bagaj,ganata rezervor,bujii

-numa casca nu mi-am luat ca am dat banii pe prostiile astea innainte si cind am mers la celalalt louis,aveau si casca da n-am mai avut io bani

 

IMPORTANT ADMIN

mi-o trecut prin cap daca nu s-ar putea face un topic mai special unde sa punem o anumita intrebare si sa fie posibilitate de a vota,am vazut ca este ceva de genu da cred ca pui o singura intrebare la deschiderea topicului si apoi se voteaza,ar fii interesant sa putem adauga intrebari mai multe in acelasi topic,cred ca asta ar rezolva multe probleme si nelamuriri pe acest forum.

eventual intrebarile sa poata fii puse doar de admin sau de citeva persoane serioase nu de oricine ca atunci iar s-ar umple cu chestii aiurea.

poate afla cineva mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un centru de DRESAJ CANIN , am un ciobanesc german in varsta de 4 luni. Eventual cu posibilitatea de a ramane cainele acolo pe toata perioada de dresaj.

 

Cine stie , rog sa ma anunte.

 

Merci

In cetate era unu Lazi (parca), e destul de ok la dresaj, din pacate n-am date de contact. Dar daca dai o tura prin cetate s-ar putea sa-l vezi la lucru pe acolo, si poti sa il intrebi direct. :laugh: Cred ca in weekend il gasesti pe acolo.

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cineva aici care asculta Tiesto, pe 20 Martie vine la Cluj in Club Obsession iar pe 21 Martie la Bucuresti la Sala Polivalenta. La Bucuresti bilete se cumpara de pe internet dar la Cluj trebuie sa mergi tu dupa bilet sa il cumperi de la club, iar eu merg Vineri dimineata pana la Cluj si ma intorc seara,deci daca doreste cineva bilet la Tiesto costa 1milion sa imi dea banii si il aduc eu ca sa nu mai faca un drum.

 

Pe PM sau YM: kawa_zx10 / 0744.913.183

 

P.S. : Sorinel Pustiu injunghiat :blink:

 

Daca e cineva aici care asculta Tiesto, pe 20 Martie vine la Cluj in Club Obsession iar pe 21 Martie la Bucuresti la Sala Polivalenta. La Bucuresti bilete se cumpara de pe internet dar la Cluj trebuie sa mergi tu dupa bilet sa il cumperi de la club, iar eu merg Vineri dimineata pana la Cluj si ma intorc seara,deci daca doreste cineva bilet la Tiesto costa 1milion sa imi dea banii si il aduc eu ca sa nu mai faca un drum.

 

Pe PM sau YM: kawa_zx10 / 0744.913.183

 

P.S. : Sorinel Pustiu injunghiat :blink:

 

Schimbare de planuri nu mai merg nicaieri :crack:

Editat de loco rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care circulă cu numerele de înmatriculare murdare riscă amenzi

ÂŞoferii pot primi amenzi consistente de până la 180 de lei dacă plăcuțele cu numărul de înmatriculare nu pot fi citite din cauza mizeriei. Oamenii se plâng însă că le este imposibil să-Âşi păstreze maÂşinile curate circulând pe drumurile de la noi.

Cei surprinÂşi cu numerele de înmatriculare acoperite cu un strat gros de mizerie dau vina pe starea în care se află Âşoselele din România.

 

Atunci când plouă, zeci de zone din Capitală, mai ales cele situate în apropierea Âşantierelor, sunt acoperite de noroi.

 

În zona Âşantierului de la Pasajul Băneasa noroiul a acoperit aproape în totalitate trotuarul. Când plouă însă, acesta se scurge Âşi transformă drumul dintr-unul asfaltat într-unul de pământ.

 

PolițiÂştii spun că anul trecut numai în Capitală peste 450 de Âşoferi au fost sancționați din cauza plăcuțelor de înmatriculare murdare sau deteriorate.

 

Potrivit Codului Rutier, cei care se află într-o astfel de situație pot primi între 2 Âşi 3 puncte amendă.

 

 

 

 

cand mergem la drum lung le murdarim...

ce ciorap,numar rabatabil and shit....

noroi pe numar si salut :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...