Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

gixerreeee super faine pozeleeeeeeeeee :jump:

 

am fost atacat.. impuscat, rapit si executat.

 

meet the guerilla bikers

 

cine te a executat cel mai mult si ti a dat head shoot??? :P :jump:

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bajetii...iesim azi la un suculetz? Pe la 5:30 asa, inainte sa plec la Bucales... Poate si un "mic" burnout, ca asa cere traditia! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaz ca nu se baga nime'! :jump: Toti se bucura ca plec! :jump: Nu-i bai, dau singur-singurel burn-out-u'! BING BANG! :P

vrei sa venim sa te filmam?

te tzine?

:jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai padurarilor ,mai minunatilor ,mai ... de ce nu ati chemat si divizia Tinca la lupta (dreapta)

v-a sunat Aleck, cel putin pe Manu l-a sunat, dar a zis ca nu mai venitzi.

las ca o facem din nou cat de curand, abea astept, a fost bestial.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ajutati-ma si pe mine cu cv.....nu stiti careva la BUlz cabanele alea cum is cu preturile?se plateste pe persoana?si pretu cat este....

 

eu iti recomand sa eviti casutele din bulz ca nu ai de loc conditii acolo! platesti 40 lei pe casuta cu 2 patuturi si nu ai baie si nici apa.

daca mergi un pic mai incolo in bulzi la primul abc intrebi de cazare si la 50 lei camera i conditii destul de bune, apa calda sera, si baie utilata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti dp razboi va dati eroi.

am sunat si toti s au tras pe poponeata

data viitoare facem lupta mai faina si vb din timp

amu a fost spontan :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti dp razboi va dati eroi.

am sunat si toti s au tras pe poponeata

data viitoare facem lupta mai faina si vb din timp

amu a fost spontan :bigstar:

 

Poti sa faci pogramarile pe sambata-duminica :blbl: Abea astept runda 2! :laugh:

bah vedeti k si yo am chef de un pic de Counter-Strike ... asa k dati si mie o sarma cand mai mereti :crack:

Sarma de moldova? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietasi... si fete.... motociclisti. pe aici prin Bihor Se saluta motociclistii intre ei? nu numai motociclistii, de exemplu eu daca sunt pe scuter si va salut... salutati inapoi? :crack: pana la urma... toti suntem pe 2 roti. :laugh: asfalt uscat si drum bun. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietasi... si fete.... motociclisti. pe aici prin Bihor Se saluta motociclistii intre ei? nu numai motociclistii, de exemplu eu daca sunt pe scuter si va salut... salutati inapoi? :laugh: pana la urma... toti suntem pe 2 roti. :blbl: asfalt uscat si drum bun. :crack:

Da ce-ti veni cu salutatu'? :bigstar: Ne salutam, mai pierdem un salut...erau tzashpe topicuri pe tema asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietasi... si fete.... motociclisti. pe aici prin Bihor Se saluta motociclistii intre ei? nu numai motociclistii, de exemplu eu daca sunt pe scuter si va salut... salutati inapoi? :crack: pana la urma... toti suntem pe 2 roti. :laugh: asfalt uscat si drum bun. :bigstar:

 

Eu nu salut numa daca e biker cu motor cel putin din 2005, peste 600 cm3, sa nu aibe casca, neaparat ochelari D&G, tricou armani, sa stie sa mearga intr-o roata... burnout fara maini, etc etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu salut numa daca e biker cu motor cel putin din 2005, peste 600 cm3, sa nu aibe casca, neaparat ochelari D&G, tricou armani, sa stie sa mearga intr-o roata... burnout fara maini, etc etc

:bigstar:

 

Iti iei protectii pt sambata? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2500/bila. Si am luat 100. Unii le-au terminat mai repede, au tras dupa matze. :bigstar:

Oricum, a fost super misto... unitatea aia militara dezafectata iti dadea impresia ca a trecut razboiu' pe-acolo... deci feelingu' a fost unu' f f real.

Abia astept runda 2! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...