Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Am depus deja actele la primarie

 

Casa de piatra, si numa'bucurii!

Trebuie facuta si asta!-am trecut si yo pe acolo!-

Multii copii frumosi si sanatosi, sa va bucurati de ei! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ ALL: cururile astea is mai TARI si mai INTERESANTE decat toate "crapy shit" ce vb voi/noi paici :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te impunge pe tine grija ce fac eu.Daca te impunge hai ca o discutam intre 4 ochi.

Daca nu te tzine cu duma dai cu pumnul?hahahah esti slab numai atat izti spun...stai elax ca odata si odata ne intalnim noi si atunci daca vrei vorbim merge naiba sa te caute.Totzi suntetzi viteji pe aici cu amenintzari si din alea.Io nu amenintz...ci ma distrez pe seama celor se cred atinsi la orgoliul lor de motociclist..haha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am depus deja actele la primarie

 

Casa de piatra, si numa'bucurii!

Trebuie facuta si asta!-am trecut si yo pe acolo!-

Multii copii frumosi si sanatosi, sa va bucurati de ei! :crack:

 

 

Multumim mult!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ ALL: cururile astea is mai TARI si mai INTERESANTE decat toate "crapy shit" ce vb voi/noi paici :laugh:

nu mi se par deloc faine ... se putea si mai bine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te tzine cu duma dai cu pumnul?hahahah esti slab numai atat izti spun...stai elax ca odata si odata ne intalnim noi si atunci daca vrei vorbim merge naiba sa te caute.Totzi suntetzi viteji pe aici cu amenintzari si din alea.Io nu amenintz...ci ma distrez pe seama celor se cred atinsi la orgoliul lor de motociclist..haha

intradevar sunt un slab si frustrat ca nu am pus genunchiul jos in sens desi eram ecchipat full motogp racing extreme ... orgoliul meu este ranit ... auuuuu inima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar sunt un slab si frustrat ca nu am pus genunchiul jos in sens desi eram ecchipat full motogp racing extreme ... orgoliul meu este ranit ... auuuuu inima.

gixxxer don`t cry... stii k is de partea ta si te sustin :laugh: mini Rossi care esti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cezare, te-am vazut pe drum sambata!

Noi atunci atacam Piatra... lasa ca data viitoare mergem impreuna!

stiu acolo la COCA COLA ne`am intalnit erati cu inca unu cu chopper ... in final tot singur m`am dus :crack:

 

Repsolica, ti-ai tras mobra noua :laugh: ?

i`am cerut la un preten motoru imprumut, si noah avui cu ce mere :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petre, unii balesc la reviste si poze pe net, altii se dau. Zau nu merita sa dai atentie :crack: .

Eu kiar nu am vrut sa jignesc pe nimeni(nu ma scot acuma)dar nah daca tot va datzi si avetzi timp putem incerca o piatra impreuna sa vedem cine se da:) sau unde vretzi voi.Sau si mai bine.....cum imi place sa mananc duminica putem face o piatra si cine ajunge primul i se platesc vreo 20 de mici gata?hahahahahhaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci indigestie de la 20 de mici :crack: ? Hai ca 5-6 mai merg, da' 20 ... :laugh: ...

Acu' ce sa zic, eram curios cine se simte lezat primu' de afirmatia mea, mersi ca mi-ai satisfacut curiozitatea :lol: . Mersi si pt invitatie, dar la plimbari (fie ele si in ritm alert :lol: ies numai cu prietenii) .

 

 

 

P.S.

Oricum io sint prea zeu pt Piatra, trebuia sa ma chemi si tu macar pe un Meses ceva, io tre' sa te invat :laugh: ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci indigestie de la 20 de mici :crack: ? Hai ca 5-6 mai merg, da' 20 ... :laugh: ...

Acu' ce sa zic, eram curios cine se simte lezat primu' de afirmatia mea, mersi ca mi-ai satisfacut curiozitatea :lol: . Mersi si pt invitatie, dar la plimbari (fie ele si in ritm alert :lol: ies numai cu prietenii) .

 

 

 

P.S.

Oricum io sint prea zeu pt Piatra, trebuia sa ma chemi si tu macar pe un Meses ceva, io tre' sa te invat :laugh: ?!

Acuma tzi-am zis ca nu vreau sa ma bag in seama si oricum suntetzi prea importatntzi si prea zei sa avetzi de a face cu mine va la pe voi zei sa va invartitzi pe la sensuri pana nu va mai stau bine ochii in cap......zeu ce esti hahahahahahhaha.Stai relax nu vreau sa imi fuck breteni noi ii am pe ai mei rxr;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

art noi facem ce vrem , ce ne place si unde vrem.nu priveste pe nimeni si in special pe tine ce facem noi cu motoarele noastre personale, iar provocarile tale puerile sunt depasite de mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

art noi facem ce vrem , ce ne place si unde vrem.nu priveste pe nimeni si in special pe tine ce facem noi cu motoarele noastre personale, iar provocarile tale puerile sunt depasite de mult.

Bah provocarile mele se refera stict la nevoia de a manca pe spinarea altuia adica nah io am incercat si vad ca toata lumea a luat-o personal......... am mai dat culaore topicului dar nah provocarea puerila mah tu mi-ai zis ca vrei sa-mi psui ceva intre 4 ochi nu?Eu nu am provocat ci am propus kestia cu zeu pe piatra sunt si eu curios sa incercam asa in fatza tastaturi potzisa fi orice prblema este pe drum hahahahah deja m-am plictisit nu mai zic nimik.Astept "provocarile" voastre dar numai in mici la negreni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah provocarile mele se refera stict la nevoia de a manca pe spinarea altuia adica nah io am incercat si vad ca toata lumea a luat-o personal......... am mai dat culaore topicului dar nah provocarea puerila mah tu mi-ai zis ca vrei sa-mi psui ceva intre 4 ochi nu?Eu nu am provocat ci am propus kestia cu zeu pe piatra sunt si eu curios sa incercam asa in fatza tastaturi potzisa fi orice prblema este pe drum hahahahah deja m-am plictisit nu mai zic nimik.Astept "provocarile" voastre dar numai in mici la negreni

 

 

Noi la mici la Negreni mergem numa' intre noi prietenii.

 

asa ca.... :crack:

 

Oricum...ziceai ca si tu ai bretenii tai? Ia provoaca-i pe ei...si lasa-ne pe noi sa ne invartim in sensuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

art io am impresia ca vrei sa iei "grade" pe spinarea zeilor :crack: . Nu merge asa, astea sint chestii complicate.

Acu' la modu' serios, io unu m-as da cu tine daca as fi auzit macar odata de tine, dar nu e cazu' . In rest ii cam cunosc pe toti bihorenii care au ceva serios de zis in ce priveste "mersu' sportiv", pe tine se pare ca te-am ratat :laugh: . Nah asta e acu', nu tre' sa te superi. O sa vina si vremea ta. Poate :laugh: .

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...