Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As avea o intrebare donatorilor de sange.

 

Programul il stiti cumva??? ca nici cum nu gasesc pe net, cunostinte nu prea am in tema asta (sigur am doar ca nu stiu despre ei & la ora respectiva nu vreau sa deranjez pe nimeni). Prefer sa ma duc sambata din cauza muncii si facultatii. Cel mai mult m-ar interesa programul de sambata.

 

Mulțumisc. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bucu da un sms sau ceva sa stiu si eu .. azi merg la cosmin sa imi schimbe discurile de ambreaj .. apoi iesim ;)

pielea mea de vreme ;)(

 

cine are chef armatei e uscata

m am dat si eu pn o venit garcea si m am bagat in casa:(

 

ramane pe maine dc nu ploua

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pielea mea de vreme ;)(

 

cine are chef armatei e uscata

m am dat si eu pn o venit garcea si m am bagat in casa:(

 

ramane pe maine dc nu ploua

:)

:) haha deja te-or mirosit :P

lasa ca poate iesim azi daca imi rezolv motoru

 

 

ah uite aici ceva... ce vremuri ;)

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc i uscat eu ies si dc i frigutz

pe la 18.30, las fomeia la lucru si ...........

pn raman in pana de benzina :)

 

:) haha deja te-or mirosit :P

lasa ca poate iesim azi daca imi rezolv motoru

 

 

ah uite aici ceva... ce vremuri ;)

 

chiar ca vremuri faine

pacar ca s-a spart gasca ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca poate isi cumpara si vladps iar si el o sa fie presedinte ca odinioara ;)

si atunci nu ne mai tragem pe poponeata ca ne arde el ;)

 

DSC00449.jpg

 

DSC00451.jpg

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush ce sa zic de alek

 

aseara a mers la double date la ping-pong

si noi avem prietene...........

lasa

;) De unde dreaq ai si aflat ma? ;) Boschetarule, nimic nu-ti scapa! :) A fost asa in familie, io si fratelo... :) Da' fusei si la chef, si nu v-am vazut moaka nici unuia p-acolo! So, whassup? :P

Editat de aleck
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As avea o intrebare donatorilor de sange.

 

Programul il stiti cumva??? ca nici cum nu gasesc pe net, cunostinte nu prea am in tema asta (sigur am doar ca nu stiu despre ei & la ora respectiva nu vreau sa deranjez pe nimeni). Prefer sa ma duc sambata din cauza muncii si facultatii. Cel mai mult m-ar interesa programul de sambata.

 

Mulțumisc. ;)

Ca să aibă Âşi răspuns postez:

 

În fiecare zi lucrătoare între orele 8 si 11, iar sâmbătă NU avem posibilitate de a dona sânge.

 

Respecte. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati-va fratilor la B1TV, la nasul nu-i fac reclama dar e tare emisiunea..... sa vedeti dece platim benzina si gazul cu cit o platim si o ducem asa de bine!!!

O fi offtopic dar chestia ne doar la pompa cind picuram................Niste gunoaie ;) ;) care isi bat joc de noi!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitati-va fratilor la B1TV, la nasul nu-i fac reclama dar e tare emisiunea..... sa vedeti dece platim benzina si gazul cu cit o platim si o ducem asa de bine!!!

O fi offtopic dar chestia ne doar la pompa cind picuram................Niste gunoaie ;) ;) care isi bat joc de noi!!!!!!!!!!!!!!

m-am uitat si eu ieri.. la faza cu finantele si ce escrocherii se fac...

suntem niste furnici pe talpa guvernului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m-a oprit un "politist" in trafic pe motivul (tineti-va bine) : ca n-am nr in fata la motor si vroia sa vada daca-i inmatriculat. pam.....pam.... ;) :)

Unde ma? :) :P S-au mai intamplat faze de astea prin tara...era undeva un topic. Da' e tare faza! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m-a oprit un "politist" in trafic pe motivul (tineti-va bine) : ca n-am nr in fata la motor si vroia sa vada daca-i inmatriculat. pam.....pam.... ;) ;) :)

poate la anu o sa avem casti inscriptionate cu nr inmatr. haha ce "moda" am avea atunci :) - gata cu modeling si caricaturi

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un fata a adevarului, cam dureroasa ce-i drept:

 

Intr-un satuc de campie, a venit un investitor american particular, insotit de asistentul lui. A batut la prima usa intalnita si i-a spus proprietarului: Uite, eu sunt colectionar de broscute. Daca imi aduci o broscuta, am sa iti dau pe ea 10 euro. Taranul a fugit repede in padurea din spatele casei si a luat o broscuta. I-a dat-o investitorului, si-a luat cei 10 euro si le-a spus vecinilor despre ce afacere a facut. A doua zi, fiecare taran s-a dus la investitor cu cate o broscuta, pe care a vandut-o cu 10 euro.

 

Dupa cateva zile, investitorul le-a spus satenilor: Vad ca afacerea merge. De azi, pentru fiecare broscuta am sa va platesc cate 20 de euro. Taranii au dat fuga in padure, au cules broscute si le-au predat pentru 20 de euro/bucata, investitorului. Dupa alte cateva zile, acesta s-a intors in SUA presat de afacerile de acolo, lasandu-l pe asistentul lui sa vina cu broscutele dupa cel mult o saptamana. Inainte de a pleca, le-a spus:” Dragii mei, sunt nevoit sa ma intorc urgent in State. Va promit insa ca la intoarcere am sa cumpar de la voi broscutele cu 60 de euro bucata”. Si a plecat, in uralele satenilor fericiti de pleasca ce a dat peste ei. A doua zi, asistentul investitorului a adunat satenii si le-a spus: ”Fratilor, m-am gandit la o afacere pentru voi. Seful meu se va intoarce peste doua saptamani si va va plati cate 60 de euro/broscuta. Daca vreti, vi le vand eu inapoi pentru 35 de euro bucata, iar voi le veti vinde cu 60. Profitul vostru va fi frumusel. Ce spuneti?”

 

Satenii, s-au adunat la sfat si au decis ca o asa afacere nu mai prind ei degraba. Au pus mana de la mana, s-au imprumutat pe la cunoscuti, pe la banci, care pe unde a putut, si au cumparat broscutele inapoi cu 35 de euro bucata. Asistentul investitorului a luat banii, a plecat in SUA, iar pe sateni nu i-a mai cautat nimeni, niciodata. Au ramas cu banii dati, cu imprumuturi scumpe la banci si fara sa detina niciun activ in plus fata de ceea ce aveau inaintea afacerii.

 

Aceasta este povestea crizei subprime, pe intelesul celor care nu au deprins cotloanele businessului bancar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...