Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dupa cum am mai zis......nu ma bag in seama.....daca ne vedem anu asta la nu pahar am sa dezvolt!

:) Nah, pai mane, sa stii ca nu te-am vazut. :D Trebuia sa ma tragi de maneca daca m-ai vazut ca-s prea in verva. :) Nah nu-i bai, vbim la un pahar, eu am iesit de la munci. Gixxxer, dai cafeaua azi, nuh? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danke shon... dak cumva vb cu Radu zilele astea intreabal dak nu cunoaste un fiziokinetoterapeut bun pt recuperare

Am fost deja la o cafa cu el, daca ziceai mai rpd si tu... :friends: Lasa-i PM, iti va raspunde. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danke shon... dak cumva vb cu Radu zilele astea intreabal dak nu cunoaste un fiziokinetoterapeut bun pt recuperare

Repsolica dute la Lucaciu . E cel mai bun medic sportiv , a fost doctor si la Steaua si la Dinamo . E pe straduta aia cu sens unic cum treci de inspectoratul scolar la stanga (langa Garant) . Eu am fost la el si e foarte priceput . Intreaba judocanii mai mari, sa vezi k toti vor sti de el. Iti face ala si acupunctura si ultrasunete si tot ce trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah! Sa va spun una: vara asta mai am un traseu de facut. Oradea-Alba Iulia. Cu ocazia implinirii a 10 ani de la absolvirea liceului. :P :-L Ce-am mai imbatranit! :friends: Ieri am reluat legatura cu colegi pe care nu-i vazusem/auzisem din '99. Dintr-o data, asa... se auzea ca as fi plecat din tara, ca de aia nu da nici unu' de mine ;) Cred ca eram undercover f bine... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati auzit de Kawasaki? Nu se mai retrage din MotoGP, in schimb va concura cu o singura motocicleta, cu Melandri calare. Acum au dat la radio... :friends:

 

P.S. Sa ma f(*^ in ea de criza. Se mai aud totusi si bune, nu numa rele. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da o sa fie singurul pilot pe singura kawasaki

 

 

lasa mircee ca aleck era la level 12 si nu reusea sa treaca de zerg atack :P

Neah...acu', cu timpu' asta liber la munca...ma joc pe Imperia Online. :-L

 

Mda...'mi-aduc aminte! ;)

Tu ce devenisi mah? :friends: Papagal? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...