Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

ia baga un ochi la curse interne si moto gp la circuit in RO ca sunt acolo niste baieti din mures care pffffffff asa se lauda iar daca tu faci an de ana tg mures brasov poate la vara le facem o vizita ca au promis mancare la cei ce merg pana acolo si eu le-am promis bataie daca nu ne dau deci........am plecat? baietii?

 

mergem si ii rusinam pe aia de numa >:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu stiu daca ii rusinam la ce motoare au aia.....si stiu si sa mearga.....dar putem sa mergem sa mancam ceva.....si daca nu scoatem bata si le dam:))) dar eu ma bag la vara la o tura pana acolo...de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia baga un ochi la curse interne si moto gp la circuit in RO ca sunt acolo niste baieti din mures care pffffffff asa se lauda iar daca tu faci an de ana tg mures brasov poate la vara le facem o vizita ca au promis mancare la cei ce merg pana acolo si eu le-am promis bataie daca nu ne dau deci........am plecat? baietii?

 

am vazut. ideea e ca nu inteleg lumea de ce se agita atata cand daca acolo isi petrec timpul normal ca sunt cei mai buni pe portiunea invatata si au si talent, dar asta nu am de unde sa stiu si daca e sa te iei dupa ce zice lumea...ajungi departe....aci dupa coltz

In alta ordine de idei nene art dam o tura de brasov dar nu ca sa ne luam cu nimeni in gura ca di chestiile astea nu ies lucruri bune.....oricat de bun ai fi ei cunosc traseul ca n palma, restul nu deci inseamna ca esti in minus s cu siguranta vei trage si vei risca mai mult decat normal + ca eu nu`s adeptul vitezei .... eu merg constant :crack:

Mesaj completat

Nu mai Tudor , nu-i urata pe strada , dimpotriva , dar ca idee ar fi funny sa vedem Busa cum se inclina si cum iese de pe viraje , tinand cont de dimensiuni :bigstar:

ooo dar nu trebuie pista pentru asa ceva :crack: ... cred ca Manu iti poate spune cum si cat se inclina ca era in spatele meu :moto:

am zis, nu ma atage pista, sut adeptul pimbarilor lungi.... daca se poate un cort si in rest mers cat te tine portofelu.....oricum am zis ca ma reprofilez si poate voi da Hayabusa sa vedem cu si zx14`le sau DL`u de 650 sau 1000,Vstrom`u, ca la ce drumuri au iesit de sub zapezi.... :)

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu ne luam cu nimeni in gura mergem pt fun....dar imi place sa avd cum se agita lumea asa........las ca dupa zapada vine caldura si se mai fac drumiri pe ici colo.....poate dai busa pe al meu la cum arata al meu;))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

sunt adeptul pimbarilor lungi.... daca se poate un cort si in rest mers cat te tine portofelu.....oricum am zis ca ma reprofilez si poate voi da Hayabusa sa vedem cu si zx14`le sau DL`u de 650 sau 1000,Vstrom`u, ca la ce drumuri au iesit de sub zapezi.... :crack:

 

hai mai, te dai pe enduro?

domi meu a iesit fara probleme si pe zapada, si pe frig, acuma ca am terminat sesiunea ma astept sa "se" plimbe si mai mult :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat :blink:

Deauville`u imi place si el,Fazer`u care l-am avut inainte mi-a placut... am zis de Vstrom ca am citit review`uri bune, posesori multumiti, in Grecia de exemplu 3 modele populeaza orasul : VStrom, TDM si Varadero iar cel mai des intalnit este Vstrom`u.Nu or fi prosti grecii si in plus imi place si cum arata cat de cat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat ;)

Deauville`u imi place si el,Fazer`u care l-am avut inainte mi-a placut... am zis de Vstrom ca am citit review`uri bune, posesori multumiti, in Grecia de exemplu 3 modele populeaza orasul : VStrom, TDM si Varadero iar cel mai des intalnit este Vstrom`u.Nu or fi prosti grecii si in plus imi place si cum arata cat de cat :)

Inca n-ai reusit sa te hotarasti ce-ti place , sau macar ce categorie ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, cand mi-am luat Hayabusa cautam VFR, Fz1 Fazer, zx14r si hayabusa.Nu aveam preferinte ci doar criterii dupa care cautam.Daca ar fi raspuns unguru` la telefon acum as fi avut un VFR complet echipat de touring din 2005 dar asa a fost sa fie..... cat despre categorii si ce`mi place e simplu : imi place sa ma dau cu motoru :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum depinde ce iti place... am avut ocazia sa fac 1000km cu 954`le asa prin tzara si mi-a placut f mult, singura problema fiind saua care e tare, dar in rest, super motor.Fz1 nu am avut ocazia sa`l incalec decat in showroom si pozitia era confortabila dar din ce am citit pasagerulnu e la fel de multumit.La mine un criteriu a fost si sa fie comod pt pasager si pana acuma cel mai comod motor a fost Fz6 Fazer :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place durerea....deci sunt un dur?....am schimbhat si saua...am mai pus ceva sub ea deci e mai comoda.Las ca daca vine vremea ti-o mai dau la inca 1000 de km numa sa imi dai si tu busa la 10 km:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut pe youtube un tutorial de pus gel, adica de confectionat saua cu gel si ma batea gandul. Cat despre imprumuturi .... masina/motorul , pixul si nevasta nu stiai ca nu se dau ? :blink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut pe youtube un tutorial de pus gel, adica de confectionat saua cu gel si ma batea gandul. Cat despre imprumuturi .... masina/motorul , pixul si nevasta nu stiai ca nu se dau ? :blink:)

 

 

Saua super confortabile + personalizata, anul trecut era undeva la 75.000 de forinti

 

www.tommot.hu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saua super confortabile + personalizata, anul trecut era undeva la 75.000 de forinti

 

www.tommot.hu

la pretul asta gasesc si la Corbin, io ziceam de preturi de criza.... nu mai gasesc pe net filmuletul cu pasii si costurile unei shei home made dar orium erau f mici...max 50 dolari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la pretul asta gasesc si la Corbin, io ziceam de preturi de criza.... nu mai gasesc pe net filmuletul cu pasii si costurile unei shei home made dar orium erau f mici...max 50 dolari.

 

Daca gasesti o solutie din asta de criza da o veste poate ar fi interesat si pentru altii :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut caut :blink:

acum din ce`mi amintesc de pe filmare....omu a "scobit" buretele si a pus gel in interiorul scobiturii....nu mai tin minte daca a cumparat o bucata de silicon si a decupato in forma scobiturii sau a turnat siliom lichid care s-a intarit... de asta zic, voi cauta pe youtube ca arata pas cu pas ce trebuie cumparat, uneltele de are ai nevoie si tot....sau am tot citit ca ar fi un baiat care are userul Darian si face shei modificate personalizate cum vrei tu la preturi f bune si calitata la fel.

Mai mult... sa vedem ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...