Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

n-am pe cine sa jignesc....un om cu doua clase primare nu intelege nimic :rock:

am mai multe diplome decat ai tu si tot satucu tau la un loc ... si gay cred ca esti tu , pe mine ma cunoaste lumea si se poate confirma ca femei am mai multe decat o sa ai tu si tot neamu tau 100 de ani de acum incolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am mai multe diplome decat ai tu si tot satucu tau la un loc ... si gay cred ca esti tu , pe mine ma cunoaste lumea si se poate confirma ca femei am mai multe decat o sa ai tu si tot neamu tau 100 de ani de acum incolo ...

tot gay ramai ma :haha: , eu nu am fost gay, nu is, si nu voi fi niciodata.....si cu femeile....hai lasa, voi gayii va zice uni la altii femei sau ce? :what: , cateodata tu esti femeia, cateodata el :rock:

PS: nu vreau sa ajung ca tine niciodata, ai toate defectele ce le poti zice la cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot gay ramai ma :haha: , eu nu am fost gay, nu is, si nu voi fi niciodata.....si cu femeile....hai lasa, voi gayii va zice uni la altii femei sau ce? :what: , cateodata tu esti femeia, cateodata el :rock:

PS: nu vreau sa ajung ca tine niciodata, ai toate defectele ce le poti zice la cineva

mai schimba ma baiatule gluma ca deja ne plictisesti pe toti ... eu cred ca iti place de mine si iti doresti sa fiu gay , ai un fetish ascuns . eheeee , stai linistit ca "bagabontzii" nu umbla cu fetite cuminti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai schimba ma baiatule gluma ca deja ne plictisesti pe toti ... eu cred ca iti place de mine si iti doresti sa fiu gay , ai un fetish ascuns . eheeee , stai linistit ca "bagabontzii" nu umbla cu fetite cuminti ...

ai visat urat?.....te-a suparat maica-ta?...sau de ce poti vorbi atatea prostii?....faza cu gay n-o zic de gluma, tu chiar esti.....si eu ma feresc da aia ca tine( aik de gay) :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai multe diplome decat ai tu si tot satucu tau la un loc ... si gay cred ca esti tu , pe mine ma cunoaste lumea si se poate confirma ca femei am mai multe decat o sa ai tu si tot neamu tau 100 de ani de acum incolo ...

Pisi, nu ai mai schimbat replica asta de 2 ani :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Vizitator ALINU

Ati uitat sa puneti in vot cel mai bun motor de 125:D YZF-R 125 dl yamaha.

 

 

Cat despre cele puse,am votat honda deoarece arata binisor,e in 4t,consuma cat yamaha adica 2.6,fuge repejor si e honda nu aprilia sau derbi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati uitat sa puneti in vot cel mai bun motor de 125:D YZF-R 125 dl yamaha.

 

 

Cat despre cele puse,am votat honda deoarece arata binisor,e in 4t,consuma cat yamaha adica 2.6,fuge repejor si e honda nu aprilia sau derbi.

atunci cand sa facut topicu nue exista yzf r125 shi de aia nu lau pus :) cu toate ca ar merita shi yamaha sa fie aici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati uitat sa puneti in vot cel mai bun motor de 125:D YZF-R 125 dl yamaha.

 

 

Cat despre cele puse,am votat honda deoarece arata binisor,e in 4t,consuma cat yamaha adica 2.6,fuge repejor si e honda nu aprilia sau derbi.

 

 

poi depinde de ce iti iei 125 exista 2 motive principale:

 

1 sa te inveti sa mergi ,sa te obisnuiesti cu viteze ,cu tot,

 

2 k sa fi in legalitate (asta ii si motivul meu si mi-am luat aprilia din 1000 de motive printre care si k ii 2T si trage ok pt 125 )

 

Si Derbi GPR125 este in 4T d'acum...

 

:)

:D :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Derbi GPR125 2009

Motor monocilindru Euro3 4T 4V - 125cmc / 15CP, 4.2l/100km

S-a lansat in toamna anului trecut la Milano. Total reproiectat.

 

1032.jpg

 

Stire si aici: http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/d...ul_gpr_125.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
E frumos tare acest derbi,dar consuma cam mult 4.2 l/100km comparativ cu YZF si CBR 2.6l/100km :angry:

Dinou tu ma?

Nu te poti potolii atot cunoscatorule : in afara de specificatii tehnice si din auzite sti si alceva?

Nu inteleg ce te tot bagi atat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Te-a bagat cnv in seama?Iti zic eu nu asa ca da-i drumu de aici.

Asta e un forum si am dreptul sa imi exprim punctu de vedere...bft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Te-a bagat cnv in seama?Iti zic eu nu asa ca da-i drumu de aici.

Asta e un forum si am dreptul sa imi exprim punctu de vedere...bft

Ba da vad ca tu de toti te iei ma , esti tu breaz rau este ?citeste draq pe forum ,fa niste km si apoi vino sa iti dai cu parerea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-a bagat cnv in seama?Iti zic eu nu asa ca da-i drumu de aici.

Asta e un forum si am dreptul sa imi exprim punctu de vedere...bft

Hopa , prinde gusteru curaj :D

Da cn esti ma sa`ti dai cu parerea pe aici?Cati km ai?(da nu pe jos binenteles :D )

Ai permis?aa nu scuze , mai manca ma Ghita!

Da ai dreptate e un forum asta , dar se adreseaza COMUNITATII DE MOTOCICLISTI DIN ROMANIA.

Faci parte din ea?cu ce cu gandu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati uitat sa puneti in vot cel mai bun motor de 125:D YZF-R 125 dl yamaha.

 

 

Cat despre cele puse,am votat honda deoarece arata binisor,e in 4t,consuma cat yamaha adica 2.6,fuge repejor si e honda nu aprilia sau derbi.

 

 

Sa mori tu? Daca ai fi mers cu fiecare motocicleta ...macar 100 km...sa vezi ca e alt consum..nu care il crezi tu:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...