Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma io nu is tastaturist si sa ma laud de cand am account pe forum sa stii ca am mai multi km cu motoru decat tine:-j

 

Nu ai nici un sfert de kilometri facuti pe 2 roti din cat are @Trotinel pe motor,dar tu cum ai CB 500 esti deja reiser. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai nici un sfert de kilometri facuti pe 2 roti din cat are @Trotinel pe motor,dar tu cum ai CB 500 esti deja reiser. :moto:

 

Bine ca ai tu ... Auzi mai bine taci nu comenta , k deocamdata n`ai nici motor , si Trotinel , nu am nimic personal cu tine , dar las`o mai moale ca vad ca pe toate topicurile raspunzi flegmatic si te bagi in seama ... Poate ai tu o gramada da km , daca e asa , dar nu esti mai presus stai linistit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma "reisere" eu nu am zis ca am multi km si m-am laudat ca si userul @arnold;) acum e concurenta care are mai multi km?

Stai linistit ca eu nu zic ca mis motociclist inca. :)

ps:stai linistit ca am motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma "reisere" eu nu am zis ca am multi km si m-am laudat ca si userul @arnold;) acum e concurenta care are mai multi km?

Stai linistit ca eu nu zic ca mis motociclist inca. :)

ps:stai linistit ca am motor.

 

Da , se vede . Bine ma , esti cu cineva cu motor pe vine si numar din parti , eu ce sa iti mai zic , succes si in continuare . Poti sa te faci avocat , ca le ai .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acum incolo va las cu ideile voastre ....sa fiti cu gandul impacat ......si sa credeti ca cea mai buna motocicleta e a voastra orice sa fie (ca de as enumera cateva iara ar veni "trotinel" sa comenteze....)

 

sa aveti asfalt uscat si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jocker nu mai suferi. nu va mai luati de denis , nu toti se nasc in familii de bani gata. arnold , tu nu esti ala de avea un motor dinala monkey sau ceva de genu? va certati total aiurea. no wonder ca nu va salutati pe strada :|

 

topicul asta ar trebui sa se numeasca Lupta dintre posesorii de 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai nici un sfert de kilometri facuti pe 2 roti din cat are @Trotinel pe motor,dar tu cum ai CB 500 esti deja reiser. :rusinica:

 

Uite aici , nu zic ca e asa , dar de gura e bun . Stai linistit ca nici mie nu mi`au picat banii aia din cer , si eu am tras pt ei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jocker nu mai suferi. nu va mai luati de denis , nu toti se nasc in familii de bani gata. arnold , tu nu esti ala de avea un motor dinala monkey sau ceva de genu? va certati total aiurea. no wonder ca nu va salutati pe strada :|

 

topicul asta ar trebui sa se numeasca Lupta dintre posesorii de 125

n-are fi o idee rea ....vad ca p-aci nimeni nu poate zice nik ca vine altu sa comenteze

LUPTA INTRE POSESORII si VIITORII POSESORI DE 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...