Sari la conținut

Accident Grav


AndreiPetra
 Share

Postări Recomandate

Un Moto Guzzi, de culoare visiniu, cu sofer incepator. Din cate am inteles eu, ia- luat cineva fata, a iesti pe contrasens, a evitat masina de pe banda 2 intrand pe banda 1, unde a lovit frontal o masina.

Am inteles ca e lovit la cap si ca are piciorul rupt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. Fiti atenti !!!!

 

Bucureşteanul Adrian V. (35 de ani) conducea motocicleta pe DN 1, dinspre Ploieşti spre Bucureşti. În comuna Baloteşti, într-o curbă, el a pierdut controlul motocicletei, a intrat pe contrasens şi a lovit un autoturism Toyota, condus regulamentar de Gheorghe C. (53 de ani). În accident, motociclistul a fost grav rănit, iar şoferul autoturismului şi soţia acestuia - Irina (53 de ani), aflată pe locul din dreapta faţă în maşină - au suferit răni uşoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol. Fiti atenti !!!!

 

Bucuresteanul Adrian V. (35 de ani) conducea motocicleta pe DN 1, dinspre Ploiesti spre Bucuresti. În comuna Balotesti, într-o curba, el a pierdut controlul motocicletei, a intrat pe contrasens si a lovit un autoturism Toyota, condus regulamentar de Gheorghe C. (53 de ani). În accident, motociclistul a fost grav ranit, iar soferul autoturismului si sotia acestuia - Irina (53 de ani), aflata pe locul din dreapta fata în masina - au suferit rani usoare.

Asta e un comunicat al Politiei ? asa suna.

Pai cum a fost: a evitat pe unul care i-a luat fatza, sau a intrat singur pe contrasens, dupa ce a pierdut controlu' ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum a fost:  a evitat pe unul care i-a luat fatza, sau a intrat singur pe contrasens, dupa ce a pierdut controlu' ??

Pai probabil a evitat pe unul care i-a luat fata si din cauza asta a pierdut controlul si a intrat pe contrasens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Fratieeeee, sa moara biba imbuibata!!! De unde pipa pacii, coada calului si (cuvant urat) cerbului apar ma toti dezgropatorii astia de topicuri vechi de ani si ani??

 

Le cautati mult, ba gogilor pana sa ajungeti la ultimele pagini ale sectiunii?? :bigstar: :bigstar:

 

Incerc sa ma abtin sa nu zic acuma exact ce gandesc in cuvinte ca-mi iau warn sau chiar ban direct.

Modilitiorii - CLOSE!! PLEASE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...