Sari la conținut

Sambata' la Predeal


Nucu
 Share

Postări Recomandate

Auci! ... lipseste din poveste popasul facut la Izvorul Rece, am incetinit sa observ daca vad pe cineva cunoscut ... (adica Nucu, aveam asa, o presimtire ...).

Simbata a fost o zi superba, am intilnit o multime de motociclisti fericiti :cheers: :cheers: :cheers:

Editat de FLEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dobrescu ... raspunsul, dupa cum a evidentziat si Nucu, este NU ... nu puteam sa postam pozele si numele fotomodelelor cu care am mers pt ca prietenele, sotziile, amantele, viitoarele si trecutele mai intra pe site shi avem probleme acasa. :cheers:

 

@Nucu super pozele ... vreau shi eu cd-ul. Unde e poza cu "goldwingu'"?

 

Excursia a fost super deshi iar si din nou am inghetzat la intoarcere ca un cakt(fac tot felul de artificii pentru a nu fi cenzurat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excursia a fost super deshi iar si din nou am inghetzat la intoarcere ca un cakt(fac tot felul de artificii pentru a nu fi cenzurat).

Placebo, clar tre sa iei vitamine, esti cam friguroasa... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce spirituali suntem unii !

Doar monitorizez fenomenul. Am rezistat chiar si in anumite tari unde anumite chestii sunt sport national !!

Aaaa, ma scuzatzi ... daca monitorizatzi fenomenul ... mult succes.

Dar incercatzi in alta parte ca doar textul topicului este Sambata' la Predeal si nu "inclinatzii sexuale anormale Sambata' la Predeal".

 

PS: Shi cum ma rog monitorizatzi fenomenul? Va deghizatzi in travesti si intratzi in baruri de specialitate sa monitorizatzi pe viu fenomenul? Oricum e bine ca ai rezistat :cheers:

Glumesc ... nu arunca cu pietre. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ..v-ati distrat un pic ... :cheers: dar doar un pic ...asta pt ca nu am fost si eu!

 

Din pacate eram la scirbici :cheers: si m-am gindit la voi toata ziua ...

 

:cheers: super pozele ..felicitari pt curaj ..mai ales ca s-a tot zis ca o sa ninga :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...