Sari la conținut

Mercedes vs Suzuki


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

http://www.evz.ro/vest/?news_id=171111

 

Un nou accident rutier, soldat cu ranirea grava a unui motociclist, a avut loc simbata dupa-amiaza la Timisoara. Adela S. (27 de ani) se afla la volanul unui Mercedes si nu s-a asigurat cind a schimbat directia de mers, lovind o motocicleta Suzuki. In urma impactului, motociclistul Adrian Ionel I. (27 de ani) a ajuns la spital in stare grava.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Smeagol ... nu tre sa fi exclusivist. Femeile conduc la fel ca si noi numai ca sunt mai putine la numar.

 

Daca te uiti la nr de accidente... cei mai coiosi sunt tot barbatii ... au tupeu .. intra pe contrasens ... etc... adic chestii deliberate.

 

Imi pare rau pt accidentul de mai sus... sper sa se faca bine repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las-o in blana mea de treaba

sa nu o uitam pe doamna cu jepu care a depasit coloana

mai sunt multe la numar

e o chestie dovedita stiintific

femeile nu au ce e nevoie pt a sofa

mai sunt cateva exceptii de la regula dar majoritatea o d-au in bara urat de tot

sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai multe detalii nu se stiu?? :cheers: (((( Ce viteza aveau, sau dak purta echipament motociclistu, etc? :cheers: :cheers:

 

Oriucm. Sper sa nu fie prea grav si sa se faca bine. Of....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..am vazut mercedesul in fata politiei frecat putin pe o parte..si un tip cu o geaca de moto..cred ca el era..

 

chestii de genu se intampla foarte frecvent..chiar si eu am fost victima unui astfel de accident, un tampit care s-a crezut mai figurant a intors pe linie continua cu frana de mana..rezultatul..mai bine de 4 saptamani nu am putut calca pe piciorul drept..iar cel care m-a accidentat a primit o amenda de 150.000 lei..

 

parerea mea..luati-va ceva motoare de teren si iesiti la munca..cel mai sigur..bau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
..am vazut mercedesul in fata politiei frecat putin pe o parte..si un tip cu o geaca de moto..cred ca el era..

 

chestii de genu se intampla foarte frecvent..chiar si eu am fost victima unui astfel de accident, un tampit care s-a crezut mai figurant a intors pe linie continua cu frana de mana..rezultatul..mai bine de 4 saptamani nu am putut calca pe piciorul drept..iar cel care m-a accidentat a primit o amenda de 150.000 lei..

 

parerea mea..luati-va ceva motoare de teren si iesiti la munca..cel mai sigur..bau!

bine ai venit pe forum :cheers: :cheers:

 

 

cumpara si tu niste cizme :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...