Sari la conținut

Ajutati Un Vitezist


freshutzu
 Share

Postări Recomandate

skimba motoru....de fapt skimba marca :blink:

 

 

ce rau esti...... :bigstar:

Se poate repara, fara probleme, am un prieten cu F2 care il da peste cap in fiecare saptamana si tot arata ca noua.... :)

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te costa prea mult o reparatie eu spun ca ar fi mai bine sa cauti un rezervor nou. Intra pe forum la vanzari-pisese de schimb si dai la cautare cuvantul "dezmembrez". Sant cativa care vand rezervoare de F2 si spun eu ca ai putea sa negociezi cu ei un pret bun care sa fie mai avantajos decat repararea celui avariat.

 

Cat despre sergiukawa sa stii ca ai facut o gluma foarte nesarata! :bigstar:

Editat de Sawyer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervorul se poare repara cu putin chit, daca nu e spart. De preferat ar fi sa-l schimbi daca gasesti unul identic, pentru ca sa iei unul diferit si sa-l vopsesti nu are sens chiar deloc.

 

LE: daca ma gandesc bine, spui ca a crapat, deci e posibil sa fi fost reparat chiar in portiunea respectica cu chit la greu, care acum a crapat. Mai bine schimba-l daca e asa :blink:

 

 

@sergiuKawa: poate ar trebui sa schimbi tu marca :bigstar: (optional)

sau simtul umorului (obligatoriu) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc la toti cei care incercati sa-mi ajutati prietenul , da este patrunsa tabla si nu ar vrea sa faca reparatii din astea cu chit si treburi deastea, o sa caut la piese cum ma-ti sfatuit mersi inca o data dar totusi daca are cineva de vanzare sa nu ezite sa lase un mesaj

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...