Sari la conținut

Tei, St Cel Mare, Mosilor, Dorobanti, Obor


Grigu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stau acum sa-ti raspund ca nu am timp, tre' sa ajung undeva sa beau niste beri, dar in schimb te pot lamuri maine cu un post lung, sau sa ne intalnim la o bere si acolo sa ne expunem parerile. :burnout:

pai zi-mi unde le bei acum ca vin sa ma luminezi :P :hurt:

 

--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 21:02 -------------

sa inteleg ca de acum inainte in FIECARE duminica la ora 14:00 se iese la plimbare? mie imi suna OK, chiar daca urmatoarele 2 duminici le voi pierde. :crack: insa o sa recuperez eu cumva :crack:

 

P.S. si da, nici eu nu suport "copiii teribili".

sincer as propune sambata daca nimeni nu se supara si motivez de ce:

duminica oamenii care luni se duc la munca (nu nu e cazul meu ) stau si vegeteaza , acumuleaza energie pt inc-o sapt de fouting :crack:

asa sambata e spiritul ala de weekend, senzatia de vacanta, pana mea...

din punctul meu de vedere in fiecare seara putem sa ne "dam" cu linguritele... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zi-mi unde le bei acum ca vin sa ma luminezi :) :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 21:02 -------------</small><br/>

sincer as propune sambata daca nimeni nu se supara si motivez de ce:

duminica oamenii care luni se duc la munca (nu nu e cazul meu ) stau si vegeteaza , acumuleaza energie pt inc-o sapt de fouting :crack:

asa sambata e spiritul ala de weekend, senzatia de vacanta, pana mea...

din punctul meu de vedere in fiecare seara putem sa ne "dam" cu linguritele... :hurt:

 

mda, n-ar fi o idee rea, dar sa ramana pe la ora 14:00 ca vinerea mai iesi cu pretini... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, n-ar fi o idee rea, dar sa ramana pe la ora 14:00 ca vinerea mai iesi cu pretini... :crack:

:crack: sambata atunci :hurt:

 

--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 22:07 -------------

sarumana :crack: , am facut raru :) l mai am doar de inscris la primarie si de facut asigurare :ok:

sa fie intr-un ceas bun (si fara evenimente) si pune-i si alarma :crack:

asigurare n-am apucat nici eu...ca am tot alergat la mecanic sa "recastig" demarajul pierdut :burnout:

maine cred ca ajung si eu la udriste sa fac RCA-ul. de CASCO trebuie sa sondez terenul ( am inteles ca difera de la banca la banca)

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 11:24 -------------</small><br/>

:P eu pers cand stau in casa ori fac bani ori ma f u t...

burta vine de la bere si de la ceafa de porc, muschiulet, etc.

stai linistit c-o sa se intample si la tine :crack:

iar aia cu "batrani"....tineretea e o stare de spirit.

poti sa fii batran la 20 si tanar la 60 ( vezi Pitis de ex)...

chestie de optica si abordare.... :hurt:

 

 

Sa inteleg ce teai simtit ofensat de postul meu :burnout:

 

"btw..inteleg ca duminica la circ sunt in jur de 3-4 insi maxim....

asta e comunitate? din Romania?"

 

da din motive personale majoritatea numai putem face prezenta in fiecare duminica,dar stai linistit ca in general majoritatea membrilor se intalnesc si ies la plimbare seara,in multe duminici am iesit peste 8 scutere la plimbare asa ca numai vb in necunostiinta de cauza. :)

 

 

"iarasi personal, eu sunt mai anarhist asa, nu-mi place cu turma , prefer un cerc de prieteni alcatuit pe gusturi comune, interese, varsta, etc."

 

atunci ai gresit titlul topiculu,cauta mai bine la topicu cu scuteristi trecuti de 30 ani si lasa "pustii de 15 ani" sa se plimbe si sa infiinteze cluburi de 4-5 membrii :crack:

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zi-mi unde le bei acum ca vin sa ma luminezi :crack: :hurt:

 

--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 21:02

sincer as propune sambata daca nimeni nu se supara si motivez de ce:

duminica oamenii care luni se duc la munca (nu nu e cazul meu ) stau si vegeteaza , acumuleaza energie pt inc-o sapt de fouting :crack:

asa sambata e spiritul ala de weekend, senzatia de vacanta, pana mea...

din punctul meu de vedere in fiecare seara putem sa ne "dam" cu linguritele... :)

 

Suna bine sambata, insa multi lucreaza in aceasta zi, iar cu intalnirea CSR: daca nu va convine ora 14:00 veniti cu propuneri... insa multora ni se pare ok!

 

iarasi personal, eu sunt mai anarhist asa, nu-mi place cu turma , prefer un cerc de prieteni alcatuit pe gusturi comune, interese, varsta, etc.

Inseamna ca nu ai citit bine despre CSR. La intrunirile noastre intotdeauna o sa gasesti o atmosfera placuta, teme comune de discutii si oameni de calitate. Iar varsta nu mai conteaza, atata timp cat avem un interes comun :crack:

 

Treaba cu "pustii teribilisti" sta astfel... La intrunirea saptamanala este bine-venit oricine. Pe acei rebeli incercam sa-i educam explicandu-le cum sta treaba cu mersul pe 2 roti. Daca insa individul nu intelege, treaba lui, nimeni nu e obligat sa ramana si sa ne urmeze sfaturile.

 

Poate ar fi bine sa dai si tu o tura intr-o duminica sa vezi exact cum stau lucrurile, nu sa tragi concluzii din auzite :P Locul, data si ora le gasesti in semnatura :crack: Bafta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vreau sa vin ca e cam nasol sa ma plimb singur.Dar uneori aveti ore imposibile (alea cu A.M.) cand voiati sa va duceti la Giurgiu.Si mai e aiurea si vremea asta.Nu mai m-am plimbat de 5 zile.Voi iesiti si pe ploaie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vreau sa vin ca e cam nasol sa ma plimb singur.Dar uneori aveti ore imposibile (alea cu A.M.) cand voiati sa va duceti la Giurgiu.Si mai e aiurea si vremea asta.Nu mai m-am plimbat de 5 zile.Voi iesiti si pe ploaie?

 

Asta nu era de la CSR. Era o propunere de la Paulkymco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica asta voi veni si eu la intalnire dar pe bicla, macar sa facem cunostinta, inca nu am scuterul inscris si nici RCA-ul facut! Eu stau la Lizeanu asa ca pot sa dau o fuga pina la circ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 11:24 -------------</small><br/>

:crack: eu pers cand stau in casa ori fac bani ori ma f u t...

burta vine de la bere si de la ceafa de porc, muschiulet, etc.

stai linistit c-o sa se intample si la tine :crack:

iar aia cu "batrani"....tineretea e o stare de spirit.

poti sa fii batran la 20 si tanar la 60 ( vezi Pitis de ex)...

chestie de optica si abordare.... :hurt:

Sa inteleg ce teai simtit ofensat de postul meu :burnout:

 

"btw..inteleg ca duminica la circ sunt in jur de 3-4 insi maxim....

asta e comunitate? din Romania?"

 

da din motive personale majoritatea numai putem face prezenta in fiecare duminica,dar stai linistit ca in general majoritatea membrilor se intalnesc si ies la plimbare seara,in multe duminici am iesit peste 8 scutere la plimbare asa ca numai vb in necunostiinta de cauza. :)

"iarasi personal, eu sunt mai anarhist asa, nu-mi place cu turma , prefer un cerc de prieteni alcatuit pe gusturi comune, interese, varsta, etc."

 

atunci ai gresit titlul topiculu,cauta mai bine la topicu cu scuteristi trecuti de 30 ani si lasa "pustii de 15 ani" sa se plimbe si sa infiinteze cluburi de 4-5 membrii :crack:

pai sa incepem cu sfarsitul ( nu ca ar avea vre-un rost dar totusi):

 

de unde ai dedus tu ca topicul meu se adreseaza scuteristilor trecuti de 30 de ani? pt ca am spus ca prefer un cerc de prieteni alcatuit pe gusturi comune si varsta? scuza-ma si lasa-ma sa ma explic: ma refeream la varsta intelectuala nu la aia fizica...(vezi termenul copiii teribili din descrierea topicului) la oamenii care au petrecut 7 ani acasa cu folos nu aiurea...

daca e prea complex spune-mi ca ma opresc.

cat despre postul tau : "Se vede ca sunteti batrani :P stati in casa faceti burta

Mai faceti si voi putin sport,iesiti la o plimbare cu scuterele " defineste-l tu in ce categorie se incadreaza si daca ar fi trebuit cineva sa se simt ofensat de el sau nu...eu ma abtin.

 

despre "btw..inteleg ca duminica la circ sunt in jur de 3-4 insi maxim....

asta e comunitate? din Romania?"....

marius45jml Aug 7 2007, 02:51 PM Post #626

 

Si ca de obicei la intalnirea de duminica de la circ nu au venit decat 4 scutere (cele care vin de fiecare data).........dar gratarul a fost de , apoi ne-am respectat putin si am fost sa bem un capucino la un restaurant din zona.

 

sincer sa terminam cu asta si sa trecem la chestii serioase:

ce nu e CSR si ar fi trebuit sa fie:

actiuni ioc, doar gratare si plimbari... nu campanie anti accidente, nu conduita, nu posturi utile care intereseaza orice scuterist,nu o intalnire de cateva zile gen intrunirile fratilor mai mari (a se citi bikeri :ok: ) nu un nr de tel de la un mecanic, electrician, montaj alarma, cum sa nu mergi in oras ca sa mai ajungi acasa, etc.

deci cum ii ajutati voi pe aia din "gloata"?

cand v-ati luat numele pompos de Comunitatea Scuteristilor din Romania trebuia sa va ganditi ca alegerea acestui nume implica si responsabilitati.

cea mai utila chestie ar fi fost sa ii adunati pe "copii teribili de 15 ani" - vad ca tot s-a consacrat termenul

si sa-i determinati sa faca cursul de legislatie sa poarte echipament de protectie... cum? pai poze de la accidente cred eu ca ar fi fost cel mai relevant mod. intalniri cu oameni care au cazut, vizite la baietii care mai sunt inca in coma la spital, etc.

in schimb ce vedem pe threadul CSR? unul din membri nu mai este primit la gratar :ok: (sau asa a inteles el, de cosminake era vb daca nu ma inseala memoria), se fac breloguri metalice cu CSR, se alege imn si loc de intalnire :ok:

si ceva constructiv pt ceilalti? unde era educarea sau mai bine zis dezvoltarea constiintei de participant activ la trafic in randul copiilor care n-au modele, educatie si habar de regulile de circulatie?

concluzie: acest club, comunitate inter galactica sau cum vreti voi s-o numiti din pdv ideologic e la pamant..

initial cand am intrat pe forumul asta am citit cu ce se mananca acest CSR si am fost dezamagit...ma asteptam la ceva mai serios si mai "constructiv" :crack:

 

 

 

--- Mesaj completat în 09 Aug 2007 11:29 -------------
ON TOPIC:

deja ma repet, dar pt o comunicare mai eficienta privind ora, locul de intalnire etc, propun yahoo messenger.

care stati prin zonele mentionate ( eu stau in Lacul Tei ) si vreti sa iesiti sa ne cunoastem ori doar sa misunati dati un buzz pe ym.

 

cristigrig13 pe YM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte adevarat ce ai spus cristigrig, respectele unui om trecut putin de "30".

Se pot imprumuta multe chestii faine si de actiuni de la "fratii bikeri"....exemplul cel mai elocvent este...priviti mai sus....MEDA.......banda rosie de sus.....dati click pt cei care nu au intrat....este o chestie foarte faina ceea ce fac ei acolo si voi sustine si eu cu o mica suma oricare ar fi ea, gestul conteaza!

Mai avem de invatat unii de la altii...tinerii de la "batrani" si reciproca este valabila.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte adevarat ce ai spus cristigrig, respectele unui om trecut putin de "30".

Se pot imprumuta multe chestii faine si de actiuni de la "fratii bikeri"....exemplul cel mai elocvent este...priviti mai sus....MEDA.......banda rosie de sus.....dati click pt cei care nu au intrat....este o chestie foarte faina ceea ce fac ei acolo si voi sustine si eu cu o mica suma oricare ar fi ea, gestul conteaza!

Mai avem de invatat unii de la altii...tinerii de la "batrani" si reciproca este valabila.

Asfalt uscat!

:hurt: ty

ideea era ca daca acest club ar fi fost ceea ce trebuia ,

sectorul accidente pe scuter poate ar fi fost mai gol...

:burnout:

p.s. MEDA e o chestie faina...

oricine ar trebui sa ajute cu indiferent ce suma.

RO11BTRL04401201466534XX

BANCA TRANSILVANIA AGENTIA LACUL TEI

POSESOR CONT: STELIAN CORINA

CNP2740924394272

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar poate fi ajutat sa devina acest club ceva ce ar trebui sa fie si atunci sunt sigur ca topicul cu accidente va fi din ce in ce mai gol.

Vb aceea mic cu mic se face carnatul...scuze pt expresie.

Aici se poate face apel la cei care au vechime in ale scuterului si fireste au experienta in trafic sa se organizeze si sa stranga randurile...sa dea exemplu si atunci cred ca, clubul va apuca pe calea care se doreste.

Poate am drepatate poate nu....sunt nou intrale scuterului si nu ma feresc sa spun asta!

Vom vorbi duminica fata in fata cu siguranta!

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate CSR e mica. Dar CSR exista. Este macar ceva. Este la inceput. Sunt oameni care a inceput ceva si incearca sa face mai mult. Nici Roma nu era facut intro o zi.

 

Eu am un mare respect de oameni in spatele CSR'ului. Sunt oameni care a lasat vorbe la o parte si a inceput cu fapte. Orice inceput e greu.

 

Eu cred e mai bine sa va bagati toti la CSR si sa ajutati sa fie si mai bun si mai mare. Daca sa deschide 100 de cluburi tot nu o sa fie nimic.

 

Si am citit ca Marius este destul de interesat sa explica ideile lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate ca sunt interesat de acest club si daca pot sa ajut poti fi sigur ca o voi face, stiu ca nu am experienta decat ca biciclist dar in timp voi capata, de asta sunt sigur.

Nu am intrat cu siguranta aici pt a arata cu degetul ca ala face si celalalt nu sau sa arat eu cum si ce este bine ci am venit pt ca imi plac motoarele si pt ca imi place sa cunosc oameni pasionati de acest lucru si sa invat de la ei ce se poate invata si mai ales din experientele lor. Poate m-am bagat cum se spune in seama prea mult si sper sa nu fi deranjat pe cineva....dar este super ca exista acest CSR si care cu siguranta incet, incet va fi din ce in ce mai mare.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate ca sunt interesat de acest club si daca pot sa ajut poti fi sigur ca o voi face, stiu ca nu am experienta decat ca biciclist dar in timp voi capata, de asta sunt sigur.

Nu am intrat cu siguranta aici pt a arata cu degetul ca ala face si celalalt nu sau sa arat eu cum si ce este bine ci am venit pt ca imi plac motoarele si pt ca imi place sa cunosc oameni pasionati de acest lucru si sa invat de la ei ce se poate invata si mai ales din experientele lor. Poate m-am bagat cum se spune in seama prea mult si sper sa nu fi deranjat pe cineva....dar este super ca exista acest CSR si care cu siguranta incet, incet va fi din ce in ce mai mare.

Asfalt uscat!

 

Eu sunt numai membru la CSR. Si sunt mandru de asta. :burnout: Sunt membru in varsta. Am 40 de ani.

 

Ofera si tu ajutor in topic de la CSR /index.php?showtopic=84882

 

Si o sa raspunde membri fondator..... Eu zic e bine si un pas inainte.. Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi inainte, eu am 32 facuti in martie.

Ofer ajutor cu mare placere oricui are nevoie si fireste si in functie de priceperea mea.

Azi vreau sa dau o fuga cu bicla pina pe Matei Voievod 67 pt a depune niste bani in urna pt Meda. Oricum duminica asta voi veni la intalnire la 14.00.

Era sa spun...Forta fie cu voi....ce sa fac, mai fac parte si din Clubul Star Wars Romania...CSWR.

Si vorba ta, este cu siguranta un pas inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de-a lungul anilor am constatat ca noi romanii avem o asa mare pasiune sa stam pe gard sa spargem seminte si sa ne dam cu parerea de toate cele....noi stim si politica si fotbal si muzica si orice....."daca s fi eu presedinte"......tot asa vad ca ati inceput sa criticati si CSR-ul.....CSR-ul a fost gandit ca o comunitate a scuteristilor.....cu intalniri,iesiri,fonduri proprii in viitor poate si cu statut juridic....dar asa e la inceput:sunt probleme,sunt necazuri etc.....acum e luna august -lumea e in concediu-de aia se strang 4-5....cand s au dat stickerele au fost 20 de scuteristi......ne gandim in viitor la fonduri,la piese,scutere dar unii nu vin la intruniri ca n au bani de benzina :burnout: :hurt: ......decat sa criticati (desigur de pe bara!) mai bine ati face sa va implicati si sa incercati sa faceti ceva.....sa fie 100 de "comunitati" in Bucuresti?....nu stiu daca ar fi bine.....taximetristii se baga unul pentru celalalt ....pentru ei nu conteaza de la ce patron e colegul sau ce masina are.....ei sunt doar "taximetristi".....nu va plac liderii?...sunteti cu capul atunci pt ca aici nu sunt sefi....ca sunt unii care incearca sa dea comunitatii mai multa seriozitate e altceva (adica sa nu bei la intalniri,sa porti casca -lucruri de bun simt de altfel).....oricum grupul nostru se indreapta (din cate vad) spre maxi-scootere...cred ca la anul vom fi cel putin 4-5 cu scutere de la 250cc in sus......si aia 4-5 daca ramanem eu zic ca o sa ne distram....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de-a lungul anilor am constatat ca noi romanii avem o asa mare pasiune sa stam pe gard sa spargem seminte si sa ne dam cu parerea de toate cele....noi stim si politica si fotbal si muzica si orice....."daca s fi eu presedinte"......tot asa vad ca ati inceput sa criticati si CSR-ul.....CSR-ul a fost gandit ca o comunitate a scuteristilor.....cu intalniri,iesiri,fonduri proprii in viitor poate si cu statut juridic....dar asa e la inceput:sunt probleme,sunt necazuri etc.....acum e luna august -lumea e in concediu-de aia se strang 4-5....cand s au dat stickerele au fost 20 de scuteristi......ne gandim in viitor la fonduri,la piese,scutere dar unii nu vin la intruniri ca n au bani de benzina :P :crack: ......decat sa criticati (desigur de pe bara!) mai bine ati face sa va implicati si sa incercati sa faceti ceva.....sa fie 100 de "comunitati" in Bucuresti?....nu stiu daca ar fi bine.....taximetristii se baga unul pentru celalalt ....pentru ei nu conteaza de la ce patron e colegul sau ce masina are.....ei sunt doar "taximetristi".....nu va plac liderii?...sunteti cu capul atunci pt ca aici nu sunt sefi....ca sunt unii care incearca sa dea comunitatii mai multa seriozitate e altceva (adica sa nu bei la intalniri,sa porti casca -lucruri de bun simt de altfel).....oricum grupul nostru se indreapta (din cate vad) spre maxi-scootere...cred ca la anul vom fi cel putin 4-5 cu scutere de la 250cc in sus......si aia 4-5 daca ramanem eu zic ca o sa ne distram....

:burnout: :hurt: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de-a lungul anilor am constatat ca noi romanii avem o asa mare pasiune sa stam pe gard sa spargem seminte si sa ne dam cu parerea de toate cele....noi stim si politica si fotbal si muzica si orice....."daca s fi eu presedinte"......tot asa vad ca ati inceput sa criticati si CSR-ul.....CSR-ul a fost gandit ca o comunitate a scuteristilor.....cu intalniri,iesiri,fonduri proprii in viitor poate si cu statut juridic....dar asa e la inceput:sunt probleme,sunt necazuri etc.....acum e luna august -lumea e in concediu-de aia se strang 4-5....cand s au dat stickerele au fost 20 de scuteristi......ne gandim in viitor la fonduri,la piese,scutere dar unii nu vin la intruniri ca n au bani de benzina :P :crack: ......decat sa criticati (desigur de pe bara!) mai bine ati face sa va implicati si sa incercati sa faceti ceva.....sa fie 100 de "comunitati" in Bucuresti?....nu stiu daca ar fi bine.....taximetristii se baga unul pentru celalalt ....pentru ei nu conteaza de la ce patron e colegul sau ce masina are.....ei sunt doar "taximetristi".....nu va plac liderii?...sunteti cu capul atunci pt ca aici nu sunt sefi....ca sunt unii care incearca sa dea comunitatii mai multa seriozitate e altceva (adica sa nu bei la intalniri,sa porti casca -lucruri de bun simt de altfel).....oricum grupul nostru se indreapta (din cate vad) spre maxi-scootere...cred ca la anul vom fi cel putin 4-5 cu scutere de la 250cc in sus......si aia 4-5 daca ramanem eu zic ca o sa ne distram....

:hurt: cine sta pe gard si comenteaza?

m-am apucat eu sa fac analiza CSR ului pana sa primesc invitatii pe topicul meu de a participa la ceva ce nu exista ? unde e conduita aia ? maruntisuri spune Marius, chiar asa !

daca n-ar fi fost maruntis as fi fost primul care sa adere la ceva serios.

sunt anarhist ( nu ca nu suport liderii, sincer n-am vazut nici un lider aici ) pt ca urasc prostia si lucrul facut de mantuiala.

sincer si concret, in afara de gratare, iesiri cu scuterele ( de era sa-l calce tramvaiul pe unul ) ce altceva ati facut? pt aia care sunt fara casca si ii calca camionul cand ies de pe stradute si nu se asigura ? Le dati stickere post mortem? dati cu rip-ul la accidente si gata?

comunitatea scuteristilor din romania ar trebui sa insemne ceva serios ( cred eu dupa nume ) nu 4-5 prieteni care si-au facut sigla si imn :crack:

daca se numea clubul scuteristii din N-V n-ar fi fost nici o treaba, asa te duce cu gandul la ceva serios.

dovada ca am fost interesat este faptul ca am citit maj posturilor din sectorul respectiv.

pana la urma care e faza? ca imi fac eu un grup cu care sa ma dau in cartier? ca personal consider ca acel nume ar trebui sa impuna o abordare mai serioasa a problemei scuteristilor?

sincer, care-i faza?

ca avem burta? ca suntem sariti de 30 de ani? si? "adevaratii scuteristi" (citez din Marius) adica aia care fac parte din CSR?...lol restul sunt falsi?

jucati-va mai departe de-a comunitatea, prin faptul ca am zis ca sunt anarhist incercam sa spun ca nu ma simt reprezentat de acest club.

BTW: invitatia era la gratar si la plimbare, n-am vazut nimic serios like: lets talk, lets do things, stuff...

Ar fi cazul sa incerc sa uit ca exista acest forum

stati linistiti ca nu ma implic in nimic....

chill :burnout:

p.s sa inteleg ca daca postez pe forumul asta TREBUIE sa-mi placa CSR-ul? modul la care e el gandit si actioneaza? nu suportati alte pareri? uite ca mie pers nu-mi place! :)

Editat de cristigrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BTW: invitatia era la gratar si la plimbare, n-am vazut nimic serios like: lets talk, lets do things, stuff...

Ar fi cazul sa incerc sa uit ca exista acest forum

stati linistiti ca nu ma implic in nimic....

chill :burnout:

p.s sa inteleg ca daca postez pe forumul asta TREBUIE sa-mi placa CSR-ul? modul la care e el gandit si actioneaza? nu suportati alte pareri? uite ca mie pers nu-mi place! :hurt:

 

Eu imi place modul tau de a gandi si chiar imi place ca spui ce ai pe limba. Parerea mea este ca ar fi SUPER PERFECT daca te implici cat mai mult. Exact oameni cu ideii si cu "pofta de a facea ceva" ca TINE sunt nevoie intru un Club.

 

Nu ai spus prostii si ai criticat cu cap. Critica spre bine trebuie sa fie un ajutor.

 

Dar asta e numai parerea mea. Eu sunt numai membru cum am scris deja.

 

Cristi, dute duminica la circ si vorbeste acolo cu Marius. Nu ar fi ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...