Sari la conținut

Arc?


Placebo
 Share

Postări Recomandate

Deci pica intalnirea.

 

Am ajuns shi la momentu' ala.

 

Dar nu pot sa ma abtzin: BOSHOROGILOR! :cheers: Shi eu. Nici eu nu o sa vin. Se pare ca Sorin va fi singur la arc. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am plimbat azi cu nesimtire, prin ploile alea torentiale. La Arc nu am cum sa vin (prietenii stiu de ce), insa mi-am scos parleala cu un enduro prin oras :cheers:) :cheers: Azi a fost cea mai frumoasa zi din viata mea de motociclist... :cheers: Desi cotele apelor Dunarii din ghetele mele ar trebui sa-mi schimbe parerea... A fost minunat... Nu pot descrie exact ce simt, dar ziua de azi mi-a deschis ochii asupra lumii.. si, de ce nu, si asupra mea... Ma cunosc mai bine si stiu exact ce vreau! :cheers: A fost un soi de.. revelatie, sa zicem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca azi este prima oara in 3 ani de zile cand m-am gandit sa nu merg la arc. Am mai lipsit eu, dar motivat.

O zi imputica ca asta nu am mai vazut, am facut 30 de minute de la Iancului la Obor.

 

Asadar, daca voi nu mergeti, nu merg nici eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pentru arc absentarea este de intzeles ... dar vineri nu va exista motivatzie pentru absentare.

Ieri de la 18:00 se cam oprise ploaia asha ca nu ar fi fost asha de greu sa ne intalnim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...