Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

duminica 09.03.'08 plimbare catre Marea Neagra doritorii sunt rugati sa apeleze cu incredere 0745.039.338 Bogdan - plecare dimineata (09:00 cel mai tarziu, intoarcere seara - pe lumina)

Din care loc e plecarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

duminica 09.03.'08 plimbare catre Marea Neagra doritorii sunt rugati sa apeleze cu incredere 0745.039.338 Bogdan - plecare dimineata (09:00 cel mai tarziu, intoarcere seara - pe lumina)

 

 

cica puloua :-| , poate vedem azi muntii, dar si azi puloua firar sa fie /:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conform accuweather.com e thunderstorm possibilities de 7% deci io merg :cheers:

 

io stau aproape de A2 asa ca locul plecarii e irelevant pt mine, daca cineva vrea sa mearga sigur sa ma sune si hotaram un loc convenabil pt toata lumea :cheers:

Editat de uncle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cristi, maine e plimbarea. as veni si eu dar sunt racit mort, cu pastilele dupa mine.. invelit si imbracat gros.. nu ma risc :cheers:

as aca ce va pot ura.. asfalt uscat si plimbare cat mai placuta :wave: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de musafiri nepoftiti ai chef?

 

poate cb-ul meu si cu cb-ul tau se imprietenesc

 

si noi bem o bere

 

cu siguranta :cheers: oricand vrei :cheers: 0723192095

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D aiurea cu raceala asta ... dar las ca maine dau si eu o tura :D

 

in alta ordine de idei ...... pt sapt viitoare. weekedul viitor propun o plimbare ceva mai mare. destinatia va fi cetatea Capidava aflata pe bratul Borcea. stiu ca este si salonul moto, tocmai de aceea propun ca ora de plecare cel tarziu 14:00 deoarece e bine sa ajungem acolo pe lumina de zi, sa punem corturile, sa pregatim focul (aviz Nebun@ke). despre drum ce pot spune, sunt in jur de 200 - 220 kilometrii, pana la Cernavoda pe autostrada apoi inca vreo 20-30 kilometrii pe drum judetean bun cu multe curbe :lol: eventual la intoarcere o luam pe drumul vechi dc sunt perosane care urasc autostrada. vom sta chiar pe malul Dunarii, o mini padure este acolo, avem suficiente lemne de foc, loc de pescuit. deci, pe scurt toate igriedentele pt un super weekend. duminica cand ne intoarcem .. stabililm ora la fata locului. niste poze de pe acolo voi atasa in aceasta sapt, trebuie si eu sa le primesc. dar e super, am fost weekendul trecut. deci, cine se baga ?:rose:

:D :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iata ca am gasit si ceva plimbareti prin Botosani :D Am fost cu ei azi pe la casa memoriala a lui Eminescu, respectiv lacul lui Eminesc si pe la Manastirea Vorona :lol:

Iata si pozele:

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 19:50 -------------
Si iata ca am gasit si ceva plimbareti prin Botosani :D Am fost cu ei azi pe la casa memoriala a lui Eminescu, respectiv lacul lui Eminesc si pe la Manastirea Vorona :D

Iata si pozele:

post-21654-1205084223_thumb.jpg

post-21654-1205084359_thumb.jpg

post-21654-1205084551_thumb.jpg

post-21654-1205084694_thumb.jpg

post-21654-1205084826_thumb.jpg

post-21654-1205084932_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care veniti la miss moto vineri, cica o sa fiu moderator, nu de alta da tre sa "imping" frumusetile de la spate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, bikers otopeni ora 20:00, si m-am apucat sa strang si vechea gasca de plimbareti :D

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perversule ne vedem acolo! vezi cum ne strecori in spatele scenei! :blbl:

 

care veniti la miss moto vineri, cica o sa fiu moderator, nu de alta da tre sa "imping" frumusetile de la spate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi fii si eu prezent dar fara moto datorita prietenilor buni care ma ajuta sa iau motoare care le pica ambreiajul si lantul de distributie dupa 880 km

 

Esti varza la gramatica! Flacau, un sfat, probabil ca daca invatai sa vorbesti corect romaneste nu erai de rasul celor care iti citesc postul.

Nu degeaba ai fost fraierit.

Hai , sa te vaz, cum te ataci.

Scuze ptr off-topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...