Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

filmuletele au in total 1.5 Gb, nush cum sa le uploadez

 

 

hmmm!

 

nu pe yotube.. ce-i frumos tinem pt noi :rolleyes:

 

pt video fa un ftp

 

bah de ce ai tel inchis.. am nevoie .. de fapt mama are nevoie de aparat ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acu povestea...totul incepu ca o zi normala de primavara tarzie...

post-21075-1211237687_thumb.jpg

asta pana ce mintile uamenilor incepura sa fie incetosata de diverse licori si potiuni

post-21075-1211235950_thumb.jpgpost-21075-1211235993_thumb.jpgpost-21075-1211236161_thumb.jpg

moment in care din strafundurile intunecate ale fiintei lor ies la lumina cele mai arzatoare dorinti, mai romantice

post-21075-1211236453_thumb.jpgpost-21075-1211236505_thumb.jpg

sau pline de furie

post-21075-1211236685_thumb.jpgpost-21075-1211236729_thumb.jpg

(o poza cu nebunake care incerca sa taie un biet copac viu nu am putut sa fac deoarece incercam sa-l opresc sa faca lucrul asta)

e... sa nu denaturam adevarul , au fost si momente de pura iubire

post-21075-1211237016_thumb.jpgbine .."exprimate" diferitpost-21075-1211236945_thumb.jpg

PS: io fusei cel mai cuminte...pe bune!

post-21075-1211235677_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal to all vam citit topicul de la primul mesaj pana acum la ultimul as vrea sa intru si eu in gasga voastra sunt incepator cu permis si mai am un tovaras cu motor atat nu prea avem cu cine sa ne plimbam....... Va rugam primitine si pe noi pls..........Shogo_thelover// id mess..............si nr tel...0727942557.....locatie Bucuresti....mai exact Voluntari.....

 

 

Ps......Am bagat aproape pe toata lumea in lista asa ca va rog daca vreti datimi si mie accept si poate imi dati si mie un raspuns la intrebarea mea.......bafta all si asfalt uscat ......si revervoru full....... :rolleyes: :( :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...fara legatura cu subiectul.aveti vreunul din voi o pompa de masina?mi-a desumflat cineva roata:(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...fara legatura cu subiectul.aveti vreunul din voi o pompa de masina?mi-a desumflat cineva roata:(((

 

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu un compresor dac stai prin militari sau aproape:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

Nebunache,nu mai rade,ca vin cu cutia de chibrituri la tine si te alerg!!!! :rolleyes:

 

am eu un compresor dac stai prin militari sau aproape:))

Multumesc,am facut deja rost de un compresor electric.Acum astept sa sune sa cobor sa rezolv roata aia nenorocita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acu povestea...totul incepu ca o zi normala de primavara tarzie...

post-21075-1211237687_thumb.jpg

asta pana ce mintile uamenilor incepura sa fie incetosata de diverse licori si potiuni

post-21075-1211235950_thumb.jpgpost-21075-1211235993_thumb.jpgpost-21075-1211236161_thumb.jpg

moment in care din strafundurile intunecate ale fiintei lor ies la lumina cele mai arzatoare dorinti, mai romantice

post-21075-1211236453_thumb.jpgpost-21075-1211236505_thumb.jpg

sau pline de furie

post-21075-1211236685_thumb.jpgpost-21075-1211236729_thumb.jpg

(o poza cu nebunake care incerca sa taie un biet copac viu nu am putut sa fac deoarece incercam sa-l opresc sa faca lucrul asta)

e... sa nu denaturam adevarul , au fost si momente de pura iubire

post-21075-1211237016_thumb.jpgbine .."exprimate" diferitpost-21075-1211236945_thumb.jpg

PS: io fusei cel mai cuminte...pe bune!

 

Exceptional!!!=)))

 

Sal to all vam citit topicul de la primul mesaj pana acum la ultimul as vrea sa intru si eu in gasga voastra sunt incepator cu permis si mai am un tovaras cu motor atat nu prea avem cu cine sa ne plimbam....... Va rugam primitine si pe noi pls..........Shogo_thelover// id mess..............si nr tel...0727942557.....locatie Bucuresti....mai exact Voluntari.....

 

 

Ps......Am bagat aproape pe toata lumea in lista asa ca va rog daca vreti datimi si mie accept si poate imi dati si mie un raspuns la intrebarea mea.......bafta all si asfalt uscat ......si revervoru full....... :rolleyes: :( :D :P

 

Hesus!

Treci si tu pe matrimoniale, ca acolo e miezu'.

Fa-ti o prezentare, una alta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super poze athur. felicitari:D. Vreau si eu filmuletzul cu Adyna mea. Sper ca nu ajung sa il iau de pe youtube.

cum spunea si carja filmuletele sunt doar pentru placerea celor care au fost acolo! stai linistit ca nu le pun pe nicaieri pe net! eventual le trag pe 2 cd si vi le dau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

personajele sunt Babanu_GSXR adica eu. si a lui iubita Adyna_gixxer

Nice to meet you!

Cred ca nu ne-am cunoscut.

 

PS: asta e poza de pus pe noptiera in rama, ce-i drept...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ne cunoastem de la baiaramul lui Nebunake.

 

 

:rolleyes: Cred ca eram prea ocupata sa ma tin de lustra, ca invarteau aia planeta. Nu fac legatura cu fatza, de!:())

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ne cunoastem de la baiaramul lui Nebunake.

surprize surprize :rolleyes:

 

bre, vr si eu filmuletele, sa vad ce-am pierdut...si nu ajung pe youtube, doar ma stiti :(

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...