Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

La multi ani H3llriderr, Adi si un singur lucru va urez si anume multa sanatate ca restu se fac ...adi cred ca are o experienta mai vasta in domeniu asta, LA MULTI ANI DILAILOR :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

invitatie valabila numai pentru cei nominalizati .

restu .. .cu parere de rau imi sunteti cunoscuti doar , nu si prieteni .

 

ce uraaat!

si de ce n-ai facut invitatiile pe privat?

nici macar nu ne cunoastem dar totusi:

LA MULTI ANI! :crack:

Editat de pandulinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

invitatie valabila numai pentru cei nominalizati .

restu .. .cu parere de rau imi sunteti cunoscuti doar , nu si prieteni .

 

:crack: :crack:

 

hai fah ca iti aduc o punga de cuie daca esti cuminte.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu nimic, n-am fost eu :rtfm: Nu recunosc nimic :D

 

bah asta e vorba mea ne suparam :D

 

dezu ..oana

noro ..cu cine vrea :)

radu...cu cine vrea :D

upi ...cu stie el cine :-L

adie cu micisoara

octav(cracky) ..georgiana

sinner ..cu stie el cine :puke:

pitbullitza cu ...cine vrea;)

pantera cu wizuuu

robert cu ...(ba nene sa imi aduca vulpea ! ) + invitati din partea lui

 

sunteti invitati pe data de 15 decembrie ora 21:00 in Biker's la Ursu !!!

de ce ? pt ca e ziua mea...cica :hurt: fac 24 ....din 24 ca pana sa fac 69 mai am :rtfm:

odata cu mine isi va serba ziua si (robert) h3llbiker

 

Asadar va invitam sa petreceti alaturi de noi la o maslina ...o atentie ceva , o blonda rece si ceva dulce

invitatie valabila pentru cei de mai sus mentionati .

 

:crack: cum adica cu cine vreau? :lol: se stie doar ca sunt fidel numai unei singure persoane: ZORRO :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nvitatie valabila numai pentru cei nominalizati .

restu .. .cu parere de rau imi sunteti cunoscuti doar , nu si prieteni .

 

Ok, de acord, insa daca ne nimerim pe acolo prin Bikers cu berea noastra in mana(cumparata cu banii nostri munciti) si iti spunem La Multi Ani nu te superi nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce uraaat!

si de ce n-ai facut invitatiile pe privat?

nici macar nu ne cunoastem dar totusi:

LA MULTI ANI! :D

imi cer scuze .. insa la data intrarii tale pe acest forum , inca ma cunosteam de multisor cu cei pe care i-am invitat la acest eveniment . pe tine cel putin nu te stiu nici din vedere.. asa ca ma rezum in a-ti spune multumesc de urare :D :crack:

De aceea ziceam: cunoscuti am . Insa prieteni, mai putini.

si cum aceestia erau majoritari in plimbarile lui Noro..am zis sa fac un anunt aici.

te incomodeaza gestu ? inchide ochii :crack: hai ca avem timp sa ne cunoastem...nu fi suparat :lol:

 

 

Se considera a fi un eveniment intr-un cerc mai "restrans" - aprox 20-22 de persoane,pentru care voi asigura impreuna cu h3llbiker(robert) , mancare ,beutura si tort + etc .

 

noro tata ...stii tu de ce am zis eu asa

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Dec 2007 22:07 -------------</small><br/>

Ok, de acord, insa daca ne nimerim pe acolo prin Bikers cu berea noastra in mana(cumparata cu banii nostri munciti) si iti spunem La Multi Ani nu te superi nu?

pai n-ai cum sa ne intalnim ..ca inchiriez barul :)))) jumate invitatii , jumate dansatoarele :D

 

cand altii stiu ca e ziua ta si nu anunti .. e naspa .

cand ii inviti doar pe cei cunoscuti iar e naspa ca se supara ceilalti ca tine si ridica problema la modul cum ai expus-o tu mai sus un pic(fapt pentru care ma simt prost si normal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, de acord, insa daca ne nimerim pe acolo prin Bikers cu berea noastra in mana(cumparata cu banii nostri munciti) si iti spunem La Multi Ani nu te superi nu?

 

Bah .. vrei la jail ?

Gabooreee ... cover me .. i`m goin in.... :crack: :crack:

Editat de ovi84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va fi o petrecere in stil clitorisian !

 

Necunoscutii vor fi salutati, bineinteles, dar frate, eu nu m-as risca sa dau petrecere in bikers, 40 mii berea..plm . Il inteleg pe Adi de ce e un grup rezervat :crack:

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah .. vrei la jail ?

 

Usurel ovi84!!!

 

mi-e rusine mie de rusinea ta ca ai scris asta . poate daca m-ai fi cunoscut te-ai fi abtinut de la cele comentate

 

Ne cunoastem, de altfel te apreciez pentru abilitatile si indemanarea de care dai dovada in condusul motocicletei si sunt sigur ca nu te limitezi numai la asta. Nu te-am vazut, insa i-am crezut pe cei care imi povesteau de tine.

Nu mai pune asa la suflet totul, nu am vrut sa sune atat de..., ma rog.

Toate cele bune. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Phantom, chill out, totul a fost in stil de gluma, intelegem ca e frig afara si daca nu te dai cu motorul devi mai irascibil, toti suntem asa, dar trebuie sa intelegem unde e gluma

 

Stiu ca e gluma, stai linistit. Multumesc pentru intelegere, insa cine ma cunoaste(recunosc ca nu sunt multi de pe aici) in mod sigur stie ca nu stau in casa si incerc sa ma bucur de pasiunea ptr care am asteptat destul ca sa mi-o pot implini. Iar astazi nu stiu care dintre noi a stat acasica, eu tocmai ce-am venit de aici:

/index.php?...58630&st=20].

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Impreuna cu h3llbiker(robert) voi incerca sa asigur pt cca 22-24 persoane (pe care le-am invitat si am considerat de comun acord ca ne sunt prieteni apropiati si comuni) cateva blonde ,ceva wisky , o masa calda si un desert +etc...

Cu restul lumiii binenteles ca ne vom saluta si vom petrece impreuna . :crack: :crack:

se putea mai elegant ? imi cer scuze de pe acum daca n-am procedat altfel...

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Dec 2007 23:13 -------------</small><br/>

Stiu ca e gluma, stai linistit. Multumesc pentru intelegere, insa cine ma cunoaste(recunosc ca nu sunt multi de pe aici) in mod sigur stie ca nu stau in casa si incerc sa ma bucur de pasiunea ptr care am asteptat destul ca sa mi-o pot implini. Iar astazi nu stiu care dintre noi a stat acasica, eu tocmai ce-am venit de aici:

/index.php?...58630&st=20].

de cate ori veneam noi . .grupul acesta din astfel de plimbari ,nici nu mai apucam sa postam pe aici la urma .

asa e la inceput ....dupa aceea ai sa te astamperi ca o sa vezi ca iti intra frigu in oase cu timpul

 

ai auzit ceva de mine din cate vad , sa ne cunoastem si apoi sa avem mai multe tangente noi..bafta si numai bine .

inc-odat' multam de urare si abia astept sa ne cunoastem :D :D

ne vedem in trafic :lol: :) :D :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezu ..oana

noro ..cu cine vrea :D

radu...cu cine vrea :D

upi ...cu stie el cine :)

adie cu micisoara

octav(cracky) ..georgiana

sinner ..cu stie el cine :D

pitbullitza cu ...cine vrea;)

pantera cu wizuuu

robert cu ...(ba nene sa imi aduca vulpea ! ) + invitati din partea lui

 

sunteti invitati pe data de 15 decembrie ora 21:00 in Biker's la Ursu !!!

de ce ? pt ca e ziua mea...cica :-L fac 24 ....din 24 ca pana sa fac 69 mai am :puke:

odata cu mine isi va serba ziua si (robert) h3llbiker

 

Asadar va invitam sa petreceti alaturi de noi la o maslina ...o atentie ceva , o blonda rece si ceva dulce

invitatie valabila pentru cei de mai sus mentionati .

 

 

Bai ce pot sa iti spun la multi ani si multa sanatate..., tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca,..si tie si lu' h3llbiker..... :lol: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai n-ai cum sa ne intalnim ..ca inchiriez barul :lol: ))) jumate invitatii , jumate dansatoarele :crack:

 

Citind linia asta nu ma simt prea fericit. Te rog sa reconsideri ideea de a inchiria barul. Nu ma incanta sa-mi petrec o seara de sambata in casa pentru ca e ziua cuiva :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind linia asta nu ma simt prea fericit. Te rog sa reconsideri ideea de a inchiria barul. Nu ma incanta sa-mi petrec o seara de sambata in casa pentru ca e ziua cuiva :crack:

 

:lol: pai de ce sa stai in casa..daca se inchiriaza Biker's-ul.

uite de exemplu poti iesi sa patinezi pe patinoarul de la Unirii...sa vezi bradutuuul :crack: ..si vei petrece o seara romantica

 

Era o gluma oricum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...