Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Datorita perioadei in care ne aflam acum,m-am gandit sa abordez un look corespunzator si in ton cu luna Decembrie :lol: astept parerile voastre :) post-21500-1196635864_thumb.jpg

:D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita perioadei in care ne aflam acum,m-am gandit sa abordez un look corespunzator si in ton cu luna Decembrie :lol: astept parerile voastre :lol:

 

 

vreau si eu coarne d-alea !!!!

 

zi-mi si mie de unde le-ai luat pls :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci sa hotarati ziua aceea cand mergem pe patinuar asa cum am vorbit aseara cu cativa dintre voi.

Si alta activitate care ar fi nice (ca m-am saturat numai bikers), sa mergem la un biliard :)

 

 

--- Mesaj completat în 03 Dec 2007 10:02 -------------
BTW: kidrock! o sa folosesc imaginea aceea drept wallpaper :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. LA MULTZI ANI NOROOOO :lol: :lol:

 

2. Am vb cu Dezu si am legat o idee pentru Craciun:

 

haidetzi sa ne adunam, cu mic, cu mare, care are motor, care pasager si sa facem ceva frumos pentru niste copii care nu au atata noroc ca noi de o casa, o familie, o fericire.

 

cum?

 

In preajma Craciunului (data o s-o stabilim anterior in functie de cati se aduna) sa ne cautam niste costumashe (sau sa ni le confectionam, sau sa ne "accesorizam" echipamentele) de "sezon": mai precis pe asta micu (a se citi Dezu) ziceam sa il facem Mosh Craciun, si noi restu in reni, spiridushi, craciunitze, fiecare dupe posibilitati care este.

Sa ne accesorizam motocicletele (eu personal caut cornitze de ren).

Sa vina fiecare cu o jucarie.

Sa ne grupam intr-un loc, apoi sa ne indreptam usurel, in ritm de parada, fara scamatorii in trafic, catre o casa de copii sau orfelinat (care anume va fi, se va stabili in cel mai scurt timp daca se aduna lumea)

Acolo sa intram la copii si Moshu sa le dea cate o jucarie copiilor, sa le dam ocazia sa ne zica o poezie, un cantecel, sa se simta ei bine si sa simta si ei putin din caldura Craciunului.

 

Nu e mult, da sunt sigura ca le-am face o bucurie unor copii nefericiti in prag de Sarbatori, plus ca pun pariu ca o sa ne distram si noi :blbl:

Care vrea sa se bage, sa tzipe aici si il trecem pe lista.

 

Nu am stiut daca e cazul sa fac topic separat pentru asta.

 

Haideti fratilor ca stiu ca n-ati intrat la iernat! :box: :D

 

 

revin

 

 

am mai vorbit cu niste oameni si se pare ca o sa avem ceva jucarii, haine si poate chiar bani pentru copii.

 

Dezu se pare ca o sa aiba motor, care e roshu ca focu :D si vrea sa isi puna instalatzie de beculetze pe el :blbl:

 

Ideea e ca se poate sa avem prea multe de transportat, deci o sa fie nevoie si de un Spiridush sau o Craciunitza care sa vina cu masina :) Tanti Alice....???

Ca data limita de strangere a donatiilor propun un 20 Decembrie (ca sa avem timp dupa aia sa le sortam, aranjam etc) si ca data provizorie a evenimentului propun 22 Decembrie (data urmeaza sa fie supusa sugestiilor si reclamatiilor)

Deci vreau sa fac o lista cu cei care se baga, pana acuma pot confirma urmatoarele:

 

1. b16dmo

2. dezu

3. Alice (cu mashina?)

4. claudiu suzuki obligat

5. noro

6. CrashTestPilot (daca e vremea buna)

7. Elena

 

cine se mai baga? e vorba de numai o jumate de zi folosita pentru o cauza nobila.

 

Daca vrea un moderator sa faca split topic incepand cu acest post si sa il mute undeva unde sa se vada mai bine, as ramane recunoscatoare. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raven nu stim deocamdata exact varstele pentru ca inca verificam casele de copii, dar astazi vom afla. asa ca eu sau oana tipam imediat cum stim. oana eu am dat deja mailurile, am eliberat in pivnita si astept sa umplu cutii. :lol:

 

p.s. si off topic apropos de carena, eu o lipesc cu ce nimeresc ca deh ma simt cu musca pe caciula....si asa ma doare stomacul numai cand ma gandesc...se vezi ce tipa obligatu la noi cand o vedea posturile....ne bate pe amandoua cap in cap. :lol: ca i-am facut program. noroc ca e la scoala acum..sau doarme.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin

am mai vorbit cu niste oameni si se pare ca o sa avem ceva jucarii, haine si poate chiar bani pentru copii.

 

Dezu se pare ca o sa aiba motor, care e roshu ca focu :D si vrea sa isi puna instalatzie de beculetze pe el :D

 

Ideea e ca se poate sa avem prea multe de transportat, deci o sa fie nevoie si de un Spiridush sau o Craciunitza care sa vina cu masina :) Tanti Alice....???

Ca data limita de strangere a donatiilor propun un 20 Decembrie (ca sa avem timp dupa aia sa le sortam, aranjam etc) si ca data provizorie a evenimentului propun 22 Decembrie (data urmeaza sa fie supusa sugestiilor si reclamatiilor)

Deci vreau sa fac o lista cu cei care se baga, pana acuma pot confirma urmatoarele:

 

1. b16dmo

2. dezu

3. Alice (cu mashina?)

4. claudiu suzuki obligat

5. noro

6. CrashTestPilot (daca e vremea buna)

7. Elena

 

cine se mai baga? e vorba de numai o jumate de zi folosita pentru o cauza nobila.

 

Daca vrea un moderator sa faca split topic incepand cu acest post si sa il mute undeva unde sa se vada mai bine, as ramane recunoscatoare. :blbl:

 

 

Treceti-ma si pe mine pe lista :lol: + o craciunita simpatica :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. b16dmo

2. dezu

3. Alice (cu mashina?)

4. claudiu suzuki obligat

5. noro

6. CrashTestPilot (daca e vremea buna)

7. Elena

 

cine se mai baga? e vorba de numai o jumate de zi folosita pentru o cauza nobila.

 

Daca vrea un moderator sa faca split topic incepand cu acest post si sa il mute undeva unde sa se vada mai bine, as ramane recunoscatoare. :)

 

* acu' am vazut ca s-a mutat discutia..., ma mut si eu :lol:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ... 4 days counting ... Vineri ma dau si eu cu voi...

 

sa il stapanesti sanatos cand o sa il iei vineri . bafta mane . imi esti dator cu betie .

 

Corect :lol:

 

Deci sa intelegem ca scoti GSXR`ul de la naftalina ? :)

 

Lume .. lume .. pe unde iesim Vineri ;... ceva planuri ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu iese zuza de la naftalina ..astept sa o vand sa vin cu un WRF450 , YZ450F sau DRZ400 SM ..

 

Ok , cand iti iei capra ai o varza de la mine.... sper ca merge si cu varza capra in loc de benzina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@b16dmo-coarnele alea au fost de fapt o bentitza de a lui Falca pe care am dezmembrat-o , o sa aflu de unde a cumparat-o si o sa iti spun

@raven30hell-ma simt flatat (ai pus wallpaper ca iti plac coarnele sau fizicul meu debordant :) )

 

I'am in,numai ca eu nu o sa vin cu vreo pustoaica deghizata in Elf :lol: ca imi crapa Falca tzeasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...