Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

io am venit cu motoru la munca azi , e foarte naspa

si exista strazi cu zapada si gheatza , da asa de acasa pana la munca mai merge , da sa ma plimb toata ziua in afara e cam nasol

:rolleyes: :crack: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu merg in fiecare zi , m-am obisnuit intradevar mai derapez, dar m-am redresat de fiecare data fara prea mari probleme, au fost cateva zile din luna asta cand nu am mers , a fost ninsoare abundenta, in rest e nasol cu viziera ca tot abureste.. o mai las intredeschisa... sunt putini cei care inca mai merg cu motoru...pe asa frig cum sa nu preferi RATB-ul :rolleyes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu merg in fiecare zi , m-am obisnuit intradevar mai derapez, dar m-am redresat de fiecare data fara prea mari probleme, au fost cateva zile din luna asta cand nu am mers , a fost ninsoare abundenta, in rest e nasol cu viziera ca tot abureste.. o mai las intredeschisa... sunt putini cei care inca mai merg cu motoru...pe asa frig cum sa nu preferi RATB-ul :rolleyes:)

No ce faci tu cu motorul pe multi dintre noi ne depaseste. Din start ai o sansa in plus sa nu cazi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa te dai cu motorul pe vremea asta inseamna ca ori n-ai masina ,ori sa fii tampit la cap ,ori incepator ...

 

chiar si asfaltul curat va poate pacali deoarece reduce cu mult aderenta din cauza temperaturii scazute.

+ ca intra si sanatatea voastra la mijloc .

asa e..concluzia: folositi scutere..inca functioneaza :crack: :blbl:

 

 

Eu ma retrag ... mai ales ca vin unele persoane care imi provoaca o mare greata... :)

Deci have fun.

 

sincer..m-ai lasta fara cuvinte.... :rolleyes: si exact cum ti-am zis si in bikers...faci ce vrei...dar sincer mai dezamagit de atata nici nu pot fi din cauza ta PUNCT

 

mai nene, asta e topic pentru plimbari, nu pentru targuiala. vorba multa, saracia omului. cand e sa se intample, se intampla. eu am cazut in week-end in casa, in timp ce ma jucam cu fii-mea si am facut entorsa. asa ca nu mai faceti teoria chibritului. cine vrea sa se plimbe, sa meara sanatos, cine are alta parere, sa scrie un tutorial. altfel nu vor fi decat discutii in contradictoriu.

 

:(

 

:) PT RESTU: lasati domne vrajeala ca nu tine!!! bv celor care inca mai "functioneaza"!

 

ori tampit ori ca n-ai o masina ori sa fii incepator .... sa te mai dai pe motor pe vremea asta .

pasiune ca pasiune ..dar nu lasa "pasiunea" sa dea cu tine de pamant mai incolo cand ii vei simti urmarile..

 

si acum imi trece in minte zambetul pe care il aveai pe buze cand imi ziceai ca ai mai vazut pe inca unu cu motoru care a trecut pe langa tine CHIAR si pe vremea asta....

 

 

 

 

si inca ceva.. ne vedem duminica la mine acasa la ora 19:00 ultimele detalii legate de revelion... PREZENTA OBLIGATORIE!!!!!!!!!!!!

 

 

va pupa Noro :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acum imi trece in minte zambetul pe care il aveai pe buze cand imi ziceai ca ai mai vazut pe inca unu cu motoru care a trecut pe langa tine CHIAR si pe vremea asta....

 

 

>>da mai noro . ..dar n-a trecut unul cu un speed sau naked pe langa mine ... ci un supermoto si un enduro..atata tot ..

cred ca daca imi luam drz sau wrf acum ,m-as fi dat si eu insa nu mai mult de o iesire pe saptamana si asta asa timp de 1 h sambata sau duminica pe vreun coclau inzapezit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si acum imi trece in minte zambetul pe care il aveai pe buze cand imi ziceai ca ai mai vazut pe inca unu cu motoru care a trecut pe langa tine CHIAR si pe vremea asta....

>>da mai noro . ..dar n-a trecut unul cu un speed sau naked pe langa mine ... ci un supermoto si un enduro..atata tot ..

cred ca daca imi luam drz sau wrf acum ,m-as fi dat si eu insa nu mai mult de o iesire pe saptamana si asta asa timp de 1 h sambata sau duminica pe vreun coclau inzapezit

:rolleyes: off road rulez... :crack: pace tuturor

 

 

 

hai cu primavara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mii de scuze tuturor!!!! am fost plecat la predeal sa ma dau cu placa cu carja si nu am mai ajuns la timp...si nu am mai avut nici baterie la telefon sa anunt... :crack: ...oricum de azi am si eu net si putem comunica

 

inca o data sorry...mi-e ca o sa mi-o iau urat :rolleyes:

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: the best day ever! /index.php?showtopic=161398

 

io eram cu masina si v-am vazut intr-o benzinarie pe dn da nu erati toti , erau doua gs-uri si bmw parca.

ma duceam la munte sa ma dau cu placa :crack:

bine ca ati ajuns intregi voi incepatorii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...