Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok copii, deci diseara se merge la cumparaturi, cine se duce? ca sa stiu daca mai tre sa vin sau nu.

in rest, voie buna sa fie si zapada :crack:

eu si babanu suntem prezenti diseara....+ noro , john...si cam atat cred.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai io o sa merg, nu de alta da nu e "sanatos" sa ii lasam pe Noro si John singuri :blbl:

ok facem 2 echipe :rolleyes: vin si eu

 

ps: veste excelenta, mai vine un prieten :crack: dan radu, unii din voi il cunosc, ati fost la domnesti cu el :rock: + masina

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr`un filnal am si noi decizia sa venim dar nu garantez ca o sa ma simt bine .. mai ales ca sunt cateva chestii care nu imi convin.

 

PS. Noro daca mai stes din lista sa mor daca mai am ce discuta cu tine, asta da dovada de respectul care il ai fata de mine. Sincer vin mai mult de gura lui Radu si a lui Nebunache chiar daca asta inseamna ca in Ianuarie sa stau pe 0 cu banii ... sunt 6 mil care tre sa ma strofloc sa ii fac, sa ii imprumut si asta numai ca sa vin cu voi pt ca imi face placere sa va fiu alaturi chiar daca unii incep sa prinda aere si impresii.

 

:crack:

 

cer scuze.. am inteles cu totul altceva. credeam ca mai scos de pe mess :rolleyes: pt ca nu merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pleaca cineva pe 30 sau 31 dimineatza cu masina ceva ?vin si eu sigur in cazul asta

 

Vb cu robert ... :crack:

 

PS. Daca ramai in Buc iti vand eu 2 bilete la paw wau la pret redus ... 90 ron fata de 100 ron cat sunt initial

Editat de ovi84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vb cu robert ... :crack:

 

PS. Daca ramai in Buc iti vand eu 2 bilete la paw wau la pret redus ... 90 ron fata de 100 ron cat sunt initial

 

 

ce vrea asta mic sa zica este ca daca nu reusim sa vindem biletele la pow wow nu venim nici noi. Cat despre discutiile care cica s-au iscat vizavi de indecizia noastra........omul are voie sa se razgandeasca din cate stiu eu. Cand organizezi ceva faci o lista cu oamenii care iti confirma si para-confirma, apoi iti faci tu planul de cazare si cheltuieli de mancare & bautura. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ce vrea asta mic sa zica este ca daca nu reusim sa vindem biletele la pow wow nu venim nici noi. Cat despre discutiile care cica s-au iscat vizavi de indecizia noastra........omul are voie sa se razgandeasca din cate stiu eu. Cand organizezi ceva faci o lista cu oamenii care iti confirma si para-confirma, apoi iti faci tu planul de cazare si cheltuieli de mancare & bautura. :crack:

 

 

 

De acord cu tine, dar daca voi confirmati sambata dimineata cand mama dracu mai facem cumparaturi. Ca nu de cazare era vorba ci de strans banii si cumparat cele necesare, locuri in masini, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr`un filnal am si noi decizia sa venim dar nu garantez ca o sa ma simt bine .. mai ales ca sunt cateva chestii care nu imi convin.

 

PS. Noro daca mai stes din lista sa mor daca mai am ce discuta cu tine, asta da dovada de respectul care il ai fata de mine. Sincer vin mai mult de gura lui Radu si a lui Nebunache chiar daca asta inseamna ca in Ianuarie sa stau pe 0 cu banii ... sunt 6 mil care tre sa ma strofloc sa ii fac, sa ii imprumut si asta numai ca sa vin cu voi pt ca imi face placere sa va fiu alaturi chiar daca unii incep sa prinda aere si impresii.

 

:hug:

 

:crack: :crack: :crack:

 

cer scuze.. am inteles cu totul altceva. credeam ca mai scos de pe mess :crack: pt ca nu merg.

 

:crack: :crack: :crack: :)

 

La 8 .15 la noro acasa , sambata. Bagajele le impartim la fata locului

 

 

pe mine nu ma intrebati daca o sa fiu acasa? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: se pare ca unele persoane inca mai dorm dupa ""plimbarea"" de aseara.

asa ca faceti bine si odihniti'va caci maine la ora asta e de preferabil deja sa fim pe drum, chiar la iesirea pe A 1 !!! :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...