Sari la conținut

Ce parere aveti de intemeierea unui SERVICE moto


Mociclistu'
 Share

Postări Recomandate

Ei vezi ca ne cunoastem am obervat ca ai motorul de scoala inscris pe forum Cum mai merge cu scola cand se inchide si cand se deschide sezonul de examen moto ca fratemiu abia asteapta eu am apucat sa o chinui o parte din sezonul asta aku urmeaza el sao tabere bafta mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, da' mai pune câte o virgulă când scrii, că-s greu de urmărit propoziţiile :laugh:

 

Sezonul s-a închis în noiembrie (în Bucureşti pe 2, în Ploieşti pe 4), iar de redeschis, habar n-am ... presupun că prin martie-aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Militienii au zis ca se va deschide sezonul de examinari in prima saptamana de dupa Pasti dar... you never know :laugh:

Despre un service moto am o parere foarte proasta, sunt deja prea multe... :baldy:

 

P.S.: Cand am vazut titlul topicului m-am gandit ca ai de gand sa deschizi tu un service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu am de gand sa il deschid eu dar am sa fiu si eu prin preajma la nevoie. Si de ai o parere prosta $ilver ca nu sunt chiar asa de multe iar preturile te ustura si in fund parerea mea? Poate unul mai eftin si de calitate ar putea compensa faptul ca sunt "multe"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu am de gand sa il deschid eu dar am sa fiu si eu prin preajma la nevoie. Si de ai o parere prosta $ilver ca nu sunt chiar asa de multe iar preturile te ustura si in fund parerea mea? Poate unul mai eftin si de calitate ar putea compensa faptul ca sunt "multe"

Bai tata, tu chiar nu sti de gluma? :laugh: De unde dracu' sa fie multe si la care preturi piperate te referi, pentru ca din cate stiu eu nu exista service moto in Prahova. Exista numai niste "meseriasi" la care decat sa-mi duc motorul l-as repara singur mult mai repede.

Si acum sa-ti raspund serios la intrebare, bineinteles ca mi-ar place sa existe un service moto adevarat, tu chiar crezi ca exista vreun motociclist care nu si-ar dori acest lucru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intervin si eu. Singurul loc unde gasesti meseriasi e sub pod la Tatarani. Baietii aia stiu ce fac si sunt tare de gasca si cred ca ajuta pe oricine le cere un sfat. Daca as avea putin ajutor as deschide eu un mini service pt inceput care apoi sa creasca ca Fat Frumos. La mine nu prea se pune problema de bani, ci de timp. Tre' sa gasesc un "asociat". Dar visul nostru (al membrilor Silver Pistons) este sa facem rost de un spatiu mai maricel in care sa mesterim si care sa poata adaposti si cateva motoare care dorm pe stazile Ploiestiului de mainile lipicioase ale "colectionarilor". Mai tinem legatura. Vino miercurea la 19:00 la Clubul oamenilor de afaceri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...