Sari la conținut

Ulei Pt Turatii Mari


xust
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

http://www.ew2.lubesinfo.com/frameset.asp?...23&langid=1

 

 

MOTUL! E CEL MAI BUN! :o

 

--- Mesaj completat în 16 Aug 2007 19:25 -------------
FOLOSESTE CE RECOMANDA FABRICANTUL MOTOCICLETEI , CA DIN CE-TI ZIC ALTII... S-AR PUTEA SA-TI IEI ALT MOTOR... ASA AM FACUT SI EU , M-AM LUAT DUPA ALTII SI AM FACUT UN KAKAT....... MAI MULT M-AM COMPLICAT SI MAI MULT AM STRICAT DECAT "IMBUNATATIT" :cheers:

 

bineinteles , tu faci ce vrei cu motorul tau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms dark rider pt site ala.am aflat...dar nu sunt sigur acum...scrie k pt motoru meu cel mai bun este

 

300V 4T FACTORY LINE 10W-40 .orice marca pot sa folosesc care sa corespunda valorilor???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:D CE-TI TREBUIE ALTA MARCA DE ULEI?!!

MOTUL RULZ! E CEL MAI BUN, SI N-O ZIC NUMA EU, MAI INTREABA SI ... O SA VEZI! :cheers:

 

--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 11:09 -------------
AH , SI UITAM : am un amic cu gsxf-750 din 2004 cu racire pe ulei si aer(faimosul sistem SACS de racire a motorului introdus de suzuki acum mai bine de 20 ani la motocicletele lor), si TOT 10W40 , A PUS la ultimul schimb de ulei , pe care l-a facut la motocicleta lui , care are si vreo 11000km... si chiar asta e recomandat de producator, alt tip de ulei ori e prea gros ori e prea subtire... iar MOTUL chiar e CEL MAI BUN!

CIAO :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MS DARK RIDER...VOI MERGE PE MOTUL...SUPRAINCALZIREA,NUI CEVA DE JOACA :cheers: NU VREAU SA AM PROBLEME CAND POT SA LE OCOLESC..10X AGAIN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si stie cineva si cat costa un bidon de 4 litri k pana ajung eu cu motoru mai dureaza ceva timp si sa ma preg financiar..:)asta factory line 10w40?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...