Sari la conținut

Se Vinde Izh- J4


Hell_Rider_Edy
 Share

Postări Recomandate

pai.. m-am decis sa o vand... am mai incercat odata dar nu m-a lasat sufletul.. si acum.. am gasit un festival arnjat frumos de tot cu atas la cineva.. si vreau sa il cumpar... dar.. evident nevoie d bani... motoru meu poate il stiti unii dintre voi... jupiter 4... an '82... stare buna d functionare...atas... dar nu cred k am poze cu el in calculator... acte la zi itp pana in a 7-a 2008,asigurare platita...altceva.. nush.. intrebati p mess.. pt detalii...

 

pretul e de 350 E negociabil...

 

motoru cik are set nou si ce-i drept m-a dus la intrunire la brasov.. la ploiesti.. si plus alte excursii ce le-am facut eu separat... eu zic k merge binisor.... restu las la latitudinea voastra sa decideti.. :o astept cereri...

 

numai bine si.. asfalt uscat! :cheers:

 

cam astea sunt pozele care le am..

post-16626-1187295686_thumb.jpg

post-16626-1187295835_thumb.jpg

post-16626-1187296240_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand bafta la vanzare!

In al doilea rand de ce vrei sa dai o motocicleta relativ noua pe una de 50 de ani? E in stare exceptionala festivalul ala de vrei sa-l iei? Doar pentru design? pai pui un rez de festival pe asta si e aceiasi kestie. Scuze ca ma bag e alegerea ta ce dai si ce iei, dar am impresia ca te legi la cap fara sa te doara.

Inca o data bafta la vanzare si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand bafta la vanzare!

In al doilea rand de ce vrei sa dai o motocicleta relativ noua pe una de 50 de ani? E in stare exceptionala festivalul ala de vrei sa-l iei? Doar pentru design? pai pui un rez de festival pe asta si e aceiasi kestie. Scuze ca ma bag e alegerea ta ce dai si ce iei, dar am impresia ca te legi la cap fara sa te doara.

Inca o data bafta la vanzare si asfalt uscat.

 

 

 

ai dreptate... il vreau doar pt design... si pt k e intr-un cilindru.. am eu impresia k e o mica-mare diferenta.. :cheers:

acu nush..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si vrei sa spui ca un motor de 50 de ani merge mai bine decat unul de 20? Mai gasesti piese pt festival?

 

 

pas.. :o aici m-ai incuiat.. nu prea.. sincer.. dar... na... nush...

 

probabil.. probabil m-=am grabit cu vanzarea.. oricum.. am mai vrut sa il vand odata si cand a sunat omu.. i-ma zis k nu il mai dau...

 

cred k totusi am postat aiurea.... fara sa gandesc prea mult.. ai dreptate...... nu prea s merita... .

 

cred k mi-ai deschis putin ochii.. :D ms... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ca nu o mai dai :ok: erai fraier dak o dadea pe un pret de nimik :agree: mai bine tineo pt tine si lasa ca vreau sa vad si eu ce face fraktu' cu mobrineta care o cumpara :smoke: :P :) :) salutari cu faru' daca merge :ok: asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese pt. ij56 (nu exista festival, asa ii spun romanii) gasesti si acum, cele importante, adica tot ce tine de motor se potrivesc de la planeta 5. nu cred totusi ca merita sa iti iei un vibrator pe 2 roti cum e festivalul daca ai un jupiter bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dana. .si tovarasi.. ms d sfat.. si.. stiu k s gasesc piese... dar.. m-am gandit bine silel astea.. si.. nu il mai dau... rog eventual admini sa inchidsa topicu sau sa il stearga..

 

au venit cativa oameni hotarati sa il ia.. si.. cand m-am trezit k au zis da.. vreau sa il cumpar..

m-a cam durut sufletu.. sa ma despart d el.. si am .. dat-o in diverse si i-am trimis la plimbare.. nu-i frumos.. stiu.. dar.. nu ma gandeam k m-am atasat asa d el...

 

asta e... cer scuze dak am incurcat cu topicu..dar.. ma fost cam nehotarat... acu m-am decis..

 

 

NU SE VINDE AMANTA!! :smoke: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dana. .si tovarasi.. ms d sfat.. si.. stiu k s gasesc piese... dar.. m-am gandit bine silel astea.. si.. nu il mai dau... rog eventual admini sa inchidsa topicu sau sa il stearga..

 

au venit cativa oameni hotarati sa il ia.. si.. cand m-am trezit k au zis da.. vreau sa il cumpar..

m-a cam durut sufletu.. sa ma despart d el.. si am .. dat-o in diverse si i-am trimis la plimbare.. nu-i frumos.. stiu.. dar.. nu ma gandeam k m-am atasat asa d el...

 

asta e... cer scuze dak am incurcat cu topicu..dar.. ma fost cam nehotarat... acu m-am decis..

NU SE VINDE AMANTA!! :P :smoke:

 

 

 

asa fratzica ... daca o vindeai faceam urat .... te alergam q mobra dak faceam rost d ea pana o vindeai :ok:

sper sa imi gasesc si eu ceva ... :agree: deocamdata asteptam ... :ok:

Editat de Axel_rock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... k intotdeauna sucit... am discutat si cu prietena.. si... cu altii.. si.. m-am decis... DEFINITIV!!!

 

O VAND!!!!!!! 350 E negociabil... motor in stare.. scrie p prima pagina... :ok:

 

astept clienti!!!!!!!

 

care o ia sa aiba grija d ea.. k si ea stie sa aiba grija d calaretz.. :P

 

deci.. care s inscrie.. :ok: :smoke:

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 17:18 -------------
up.......^

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 17:29 -------------
nimeni nimeni ??? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dai vrabia din mana...

Tu crezi ca daca iei un Ij festival vechi pe 6V ai garantia succesului. Pai stai asa: bani de acte, bani de conversie 6-12V, carburator adevarat, filtru adevarat, cauciucuri, probabil tot ce inseaqmna aspect...si asta daca motorul este functional. Slabe sanse. Slabe sanse sa-l gasesti macar original. Cine te-a sfatuit pe tine sa dai ansamblul ala frumos si functional Ij Jupiter4 cu atas pentru o iluzie?

Ai putea foarte bine sa cumperi un motor de Planeta 5 de la Kombat de pe urban riders cu bani putini, un ambielaj, iti faci un set modificat de suporti motor si cand vrei faci schimbul.

 

Vezi ca la intalnire va veni un Jupiter 5 cu atas. Jupiterul are avantajele lui, atata timp cat nu crapa si este reglat este un motor foarte bun, mult mai placut ca Planeta, si rapid si nervos. Daca tie iti merge Jupiterul, nu-l arunca, este unul bun.

 

PS: topicul se inchide, topicurile de vanzare se tolereaza aici, dar informativ fara multa vorbaraie, se stie ca sunt multi amatori de chat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...