Sari la conținut

Daca ar fi sa va vopsiti motocicleta...


RENEGADE
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KOFFA asteptam poze cu chestii ce le ai facut pe rezervoare aripi si restul....si un bine ai venit la noi pe forum ...iti urez din partea mea:)) :laugh: :laugh: :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lacuiesc la el in prostie! Dupa fiecare mina de lac, trebuie sa astept o zi, sa dau cu smirghel si apoi sa lacuiesc iar... e ca la o nastere de pui viu... hehe... mai am... rabdare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scooter facut pt un viitor choperist

KOFFA frumoasa lucrare chiar arata foarte fain cind e gata tot sper sa pui poze dupa ce este montat:)SCUTERUL :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu scuterele lucrez combinat cu un tip care le cumpara ,le repara ,eu le vopsesc si le baga la vanzare,de aceea nu am poze cu ele montate .Trebuie sa merg cu camera ,cand am timp la el la atelier sa fac poze ca am foarte multe scutere nefotografiate si cand da caldura o sa le vanda si atunci tre sai urmaresc prin oras sa le fac poze.Mai sunt motoare si scutere pictate de mine la care nu le-am facut poze si acum e prea tarziu ca le-au spart

post-24-1110369783_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lacuiesc la el in prostie! Dupa fiecare mina de lac, trebuie sa astept o zi, sa dau cu smirghel si apoi sa lacuiesc iar... e ca la o nastere de pui viu... hehe... mai am... rabdare!

Dar cite straturi dai frate? Sper ca nu va trebui sa-i schimb arcurile ca sa tina greutatea :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cite straturi dai frate? Sper ca nu va trebui sa-i schimb arcurile ca sa tina greutatea :cheers:  :friends:

cu cit mai multe straturi de lac cu atit mai bine pina la ura de atita lac se va vedea ca si cum ai avea un strat de 5 mm de grosime protector la vopsea:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cit mai multe straturi de lac cu atit mai bine pina la ura de atita lac se va vedea ca si cum ai avea un strat de 5 mm de grosime protector la vopsea:))

Roby, cu scuzele de rigoare dar care e treaba aia cu ura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt curios cum o s-o treci in talon?Ca daca zic ceva de lup,sare la gitu' meu un alt lup :friends: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt curios cum o s-o treci in talon?Ca daca zic ceva de lup,sare la gitu' meu un alt lup :friends: ....

ba, tu mai intai sa-ti faci motorul si dupa aia sa schimbi nr. de inmatriculare.. :laugh:

maine ma duc la Doru :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Da casca nu porti sau e doar o poza de fitze?

2.Se poate rezerva numarul? Costa ceva? Vezi si tu cit costa trecerea. Merci!

1. am luat exemplu de la tine... :friends:

2.rzervarea numarului e 100.000 de lei , trecerea la IF o sa ma interesez si-ti spun..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...