Sari la conținut

Intalnirea Motocicletelor Cu Atas


Aleko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator DARK-RIDER-82

:what: aaahhh , pai cum VALI sa nu fie locuri de cazare? da-o in kakat ca e zona turistica... mai mult ca sigur ca are unde sa se cazeze , chiar cred ca are de ales :-L si pan la urma .. o noapte doua? ce-i mare lucru? cine NU A MAI FACUT NOPTI ALBE? SI DACA VIN ATATIA BIKERI , DE PE FORUM , SIGUR TRE SA IASA CEVA FRUMOS , PANA DIMINEATA :scratch: !!! ca la intruniri , NU? pentru mine , o problema "spinoasa" ar fi ca intotdeauna banii(aia in minus... :D ) e drept ... nici nu-mi place munca...

 

DAR VIN , ASA CUM POT ... de cazat...?! who needs it? :P vedem la fatza locului :what:

 

 

chiar MOR DE CURIOZITATE , DE-ABIA ASTEPT SA VAD CE IESE, SI CUM O SA FIE , CINE O SA VINA , CINE O SA AJUNGA , CINE O SA AIBA PROBLEME, CUM SE REZOLVA PROBLEMELE , DACA SUNT SI URAL-URI NOI , CA SUNT CURIOS CUM ARATA UNUL DE APROAPE , DEOARECE NU AM AVUT UNDE SA VAD UN URAL NOU , PANA ACUM , SA CUNOSC SI PE CATIVA BIKERI DE PE FORUM( SA VENITI CA MA OFTIC DACA NU VA VAD LA FATA :P ) SI TOT ASA :baldy: !

 

CIAO :wave:

 

uitam : de la RAMNICUL SARAT LA BRASOV CICA SUNT 180KM DUS :P m-am gandit sa va spun asa informativ :P

 

--- Mesaj completat în 04 Sep 2007 20:52 -------------
:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CrazYRaveN tocmai ai avut o intalnire la 5!!! km de locul tau de bastina, adica la Breaza, weekendul asta.

Este o intalnire de profil si cine vine sa stea cu moto si sa se dea cu moto, vine cu moto cu atas. Asta vreau eu sa vad acolo, numai atase, sunt tampit fiindca mi se pare absolut normal ca o data pe an sa existe o intalnire mica fara pretentii doar intre cei care merg pe 3 roti.

 

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Sep 2007 22:07 -------------</small><br/>De altfel o data pe an fabrica IMZ sponsorizeaza un eveniment de acest gen, incluzand un traseu de cross, intrecere, si o gramada de cluburi de pe toate continentele fac intalniri dedicate de ani de zile.

In rest, la intalnirea de comuniste de la noi sau la intrunirile anuale ale cluburilor venim cu totii, care nu ne-am saturat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

chiar ORIGINAL! NU AM AUZIT DE VREO INTALNIRE OFICIALA A CELOR CU MOTOCICLETE CU ATAS! PANA ACUM IN ROMANIA! :what: (oare o fi diferita de cele "normale"? ) :)

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine voi aduce mai multe noutati, si o sa incep faza a 2-a de atragere a atasisitilor.

Dark Rider vei avea o surpizda daca te uiti pe net, nimic original, ceva absolut normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate aleko.. si restu lumii.. tin sa ma avunt.. cu durere in suflet.. k ma retrag . .vin tovarasii.. fara mine... eu am dat motorul... am facut ceam ia mare greseala din viata mea.. am realizat asta.. si am simtit asta. .dupa ce am dat actele... si.. amanta.. :scratch: asta e... deja ma simt de tot kktu.. de 3 zile... si tot nu-mi revin... oricum.. iau eu ceva.. dar .. nu cred k reusesc sa o brodesc pana la intrunire.... poate ajung carat in atas.. poate.. nu ajung.. oricum... nu mai conteaza.... prefer sa nu vin... distractie placuta.. si... fiti mandri d motoarele vostre.. oricat d vechi si ruginite ar fi.. NU LE VINDETI...

 

deci oficial... ma retrag..... dak cumva ajung acolo... e doar.. intamplare...........

 

Bafta multa.. si.. asfalt uscat.. :) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu povestea asta, nu e singulara. Cu banii luati mai pune ceva si ia-ti un Nipru cu atas, o mutare mai desteapta, trebuie sa upgradezi, ca daca-ti iei o porcarie nefunctionala o sa regreti si mai mult.

Zi-i cui ai dat Ijul sa te ia in atas la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Practic aseara am fost un grupulet care a discutat plecarea de vineri din Bucuresti dupa pranz, am mai reusit sa convingem un prieten sa apara, speram cu 2 atase si cam atat.

Ce atata vorbaraie, ca nu ne pregatim sa plecam la pol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai mi s-a cam pus pata sa vin!

Cam am o tarsha sa umblu atata cu copaia dupa mine- daca am mers pana acum 50-60 km cu atash, doar pana la RAR de 2 ori si la ITP, dar hai... daca-i bal....

Ma ocup sa o pun pe picioare zilele astea (kilometraj, suruburi capac ambreiaj, si cam atat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate lasa duba, fa fiara pe 3 roti.

O sa incep o noua campanie de constientizare-recrutare ca mai e o saptamana. Vremea se anunta relativ ok. Se confirma ca un M72 al unui american din Bulagaria va veni in Romania special sa apara la intrunire. Mai sunt cateva zile pana la ziua Z.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:lol: MY MAN , e pe undeva prin Timisul de Jos pe E-60 ! sigur dai de bikeri cu atase daca vii pe 21sep. si chiar asa , SUNT SIGUR CA VOR FI INDICATOARE , CEVA , SA NIMEREASCA TOTI LOCUL CU PRICINA! "CRED" CA ALEKO SE OCUPA DE ASTA TEMEINIC :) ! oricum , si cu indicatoare si fara , IN TIMISUL DE JOS E TOATA TREABA :) !

 

pe langa BRASOV :-L !

 

CIAO! :hug:

 

;)

 

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 21:11 -------------
:D EDY , OMULE , NU TE SUPARA.... DAR AICI E COLTUL COMUNISTELOR, SI ASTA E TOPICUL CU pricina... nu cred sa mai fie vreunul :D

 

 

SO :

 

 

LOCATIA INTRUNIRII : TIMISUL DE JOS PE E-60 DATA 21-23 SEPTEMBRIE :D

 

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dark rider prietene... am spus in coltul comunistelor topicul cu intrunirea de comuniste... nu de atase... uite...

aici este.. :)

 

/index.php?...unire+comuniste

 

si pagina cu harta /index.php?...niste&st=70

 

sper sa t lamureasca cat d cat explicatiile oamenilor astia... cauta prin topic.. tre sa fie cat macar sa iti faci o idee.. dak nu.. iti explic eu unde este..." eddy_neversleep ".. pt mess..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:lol: da maaaah ...scuzoaiele mele... :D MERCY DE INFORMATIE! nu misun prin tot forumul... din pacate ;)

 

 

CIAO! :) (nu prea stau pe mess :) e enervant, stressant si obositor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...