Sari la conținut

Concurentii romani la Paris Dakar 2005


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 731
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ieri a sunat Romeo.Erea foarte bucuros si putin obosit.Daca nu are brobleme cu motorul va trermina Dakarul.Astazi la tvr1 in direct prin telefon (Stirile de la 19.00).Bonifaciu a promis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se intoarce Romeo in tara? Se organizeaza vreun "comitet de primire" la aeroport? Ar fi frumos din partea noastra sa fim la aeroport cand aterizeaza pentru a-i arata solidaritatea exceptionala creeata de aventura sa in Africa in randul oamneilor de motoare si nu numai . Chiar nu ma gandeam ca vor fi atat de multi care sa-i urmareasca pe participantii nostri Romeo Dunca si Vulliet Francois.

 

Mi-ar place sa-l vad pe Romeo si sa-i strang mana, stiind prin cate a trecut si cat de dificila a fost lupta cu desertul. Da Doamne sa termine cu bine!

Se duc in Franta si apoi la Timisoara sau Satu Mare.Nu o sa treaca prin Bucuresti.Va tin la curent.Promit ca-i trimit toate mesajele voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- ok cu wap-ul. am marcat-o.

- mi se pare faina chestia cu CD-ul, sa se distreze un pic de noi.

- sa stii ca s-ar putea sa fi fost pt filmare faza cu casca. a fost poate max o secunda dar mie mi s-a parut ca nu-i o stare de nervi sau suparare ci mai degraba ceva de genul na las cati arat io tie.

 

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

da de ce CD, crezi ca internetul nu bate pana la el ? :huh:

 

astazi iar e o speciala lunga... iriTrackul il arata acum pe traseul de legatura. suprafata pare la fel cu cea de ieri, exceptand portiunea aia cu nisip si palmieri :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce CD, crezi ca internetul nu bate pana la el ? :wave:

 

Pai ma gandeam ca CD-ul ii ramane amintire... poate e o prostie... in fine...

 

Da, etapa de azi pare destul de lunga. Am inteles ca trebuie trecut si un rau de 80 metri latime.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

dar.... mai bine imprim tot topicul, il bag in plic si-l ducem la firma cand se intoarce. hartia ramane...

 

dupa ce se termina cursa poate fiecare sa scrie un mesaj pentru el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Imagini in exclusivitate de la trimisul nostru special pe siteul Eurosport :huh:

 

La video - Stage 13 highlights - incepand cu minutul 1:40 se vede bunatate de KTM ingropat in nisipurile miscatoare :wave:

 

Go Romeo !

romeo_cu_casca.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

MESAJ DE LA ECHIPA NOASTRA!!!!

 

SMS de la ZSOLT:

 

IERI A FOST O ZI GREA. LUI ROMEO I S-A SPART BLOCUL MOTOR. AM REUSIT SA-L SCHIMBAM AZI NOAPTE MOTORUL CARENA FATA. AM AVUT NOROC CA S-A SCOS MARATONUL BAMACO.

Editat de Admin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...