Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Modurile A, B, C sunt cele predefinite din fabrică, iar U1, U2 și U3 sunt cele pe care le poți seta după bunul plac.

Voi vă jucați cu astea?

Deși am citit prin carte, nu m-am prins de exemplu la EB (engine break) in ce constau EB1, 2 sau OFF și în ce situații se folosesc unul sau altul...

Voi v-ați customizat ceva anume în funcție de ieșeală? 

Eu am mers lejer pe modul B sau A când am vrut să...alerg (după Niko) :D.

Altfel, U1 l-am făcut destul de similar cu modul standard A (pentru alergat), dar cu ce a însemnat pentru mine niște setări de siguranță gen: TC3 (din 10), LF (anti wheelie) 3 (din 10), EB off, QS nici nu îmi dau seama de diferența dintre cele 3 setări dintre care poți alege.

 

La voi cum e?

 

Sau îmi bat capul prea mult..? 😆

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.04.2022 la 18:45, tud0r a spus:

Salut, pt cei interesati anul acesta intrunirea posesorilor de Hayabusa are loc pe clisura Dunarii (pensiunea Mirific, Dubova) in perioada 3/4/5 iunie

Am fost azi si am vizitat mai multe pensiuni cu diferite oferte si in final am ajuns si la propunerea initiala iar in urma discutiei cu ei lucrurile stau in felul urmator:
Capacitate: 40 de persoane la Mirific cu posibilitate de cazare langa, la altcineva
Camera dubla - 300 mic dejun inclus/noapte
Camera tripla - 400 mic dejun inclus/noapte

deci se apropie, se apropie evenimentul!!

 

diiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Prognozele par favorabile (cu inerentele ploi de vara care pot produce surprize), daca tot imi iau liber vineri cu 1 iunie asta, as veni si eu la intrunirea de Hayabuse.

Cum mai e cu camerele? Cati sunteti?

Vad in poze ca ar avea piscina pensiunea asta, se stie ceva de ea?

Exista si camere single sau duble mai ieftine in regim single?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, The Mentalist a spus:

Prognozele par favorabile (cu inerentele ploi de vara care pot produce surprize), daca tot imi iau liber vineri cu 1 iunie asta, as veni si eu la intrunirea de Hayabuse.

Cum mai e cu camerele? Cati sunteti?

Vad in poze ca ar avea piscina pensiunea asta, se stie ceva de ea?

Exista si camere single sau duble mai ieftine in regim single?

Din cate stiu eu, de la Tudor (Om cu Ooaie, doar pe forum 🤣), ptr ca el se ocupa de organizarea evenimentului, camere libere nu prea mai erau, ci doar un apartament. Pe el trebuie sa-l contactezi ptr lamuriri .

 Catalin Rusu a gasit ceva cazare , la vreo 300m de locatie, la pret mai mic, insa nu stiu conditiile de cazare. Il pot suna sa ne dea mai multe detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. din cate stiu, este o trupa care pleaca din Buc, poate va combinati

 

 

 

 

 

 

 

 

Acum 5 minute, mariuscojo a spus:

 Tudor (Om cu Ooaie, doar pe forum 🤣),

@tud0r

 

el e omu' 

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema cu forumu' asta e ca lumea nu prea mai intra pe forum 😁

Am dat un mesaj userului tudor dar nu am inca vreun raspuns.

Stie cineva cum sa iau legatura cu cei care pleaca din Bucuresti, poate ne lipim si eu cu Cristi de ei?

Si ca program, se mai face vreo plimbare sambata prin zona? Se sta pe marginea Dunarii cu berea in mana? 😁 Cam care-i programul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate camere nu mai exista in pensiune, s a dat si apartamentul iar pt plecati cel mai bine este sa se ia legatura cu …bastinasii :))

Eu am tot plecari ieri din oradea, din pitesti si maine plec din craiova candva in jurul orei 12 in functie si de al’ bătrân (Octav) si de pritena lui (Danel)…prognoza e buna in prima parte a zilei deci sa ne vedem cu bine, uscati, motoare curate maine :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.250 km și prieteni noi...

A fost o întâlnire mișto.

Tura de sâmbătă asemenea, mai puțin zona cu nisip și pietriș unde mi-a intrat morcovul cu tot cu frunze! 😁

...mai ales că  anvelopa spate, Bridgestone S22 oem, s-a dus neașteptat de repede, în aprox 5.500 km din care cel puțin 1.000 au fost în rodaj și nu am tras deloc de ea!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...