Sari la conținut

Vand Mobra(custom)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

Sal un vecin de al meu are o mobra care trage super bine si e modificata cam cat ati da pe ea??? :agree: Va spun cu sinceritate ca motorul merge de manca nori :ok: ca m-am carat si eu cu ea na hai ca va las cu niste poze !! :smoke: :P

post-21692-1188240148_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai interesanta mobra ...poi ce sa zic intre 4 si 6 milioane depinde de ce piese are pe ea cat de noi sunt si tot felu de chestii de genu ...si ca sa o cumperi trebuie sa o vezi in realitate cum arata ,pentru ca pe sticla da mereu bine aproape orice daca intelegi :agree: :smoke: .cam atat zic yo ca ar face 4-6 milioane ceva de genu.bafta :ok: :P :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa da 6 mil e altceva :smoke: :agree: si piesele sunt aproape noi adik bune si trage mobrica de rupe tot :D :) :ok: :ok: :D :) :ok:

 

 

din gura se poate zice...5 mil,6 mil,7 mil....dar sa vedem cine ofera..(va zic eu....NIMENI) :ok: :P

 

cand am cerut eu 3,5 mil pe asta au sarit toti cu gura...numai roata spate a costat in total 1 mil 200....si multe altele :P

post-13995-1188256214_thumb.jpg

post-13995-1188256245_thumb.jpg

post-13995-1188256279_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din gura se poate zice si 10 milioane nu?? :ok: dar cand ii de cumparat zice ca nush ce pana mea si dastea :) :agree: numai bine respesct salutari cu faru' daca ai sau daca merge :P :smoke: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i de vanzarree sau doar asa ai pus topicul sa intrtebi cat ar costa si daca aia a lui niku i 2 juma asta nu merita mai mult de 3 poate si mai putin si faza ii ca a lui nicu i facuta cu stil adica i chopper mama lui facut dintr-o mobra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine satana pe mobra ca daca alti dau 5-6 milioane si tu dai 3 mil hai sictir oricum tie nu tias vinde

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se accepta pana la urma anunturi cu motociclete comuniste si piese pe coltul comunistelor, doar informative, dar nu se accepta balarii cum sunt pe topicul asta.

Asa ca Denis urmatorul post al tau pe topicul asta va fi cu un numar de telefon al proprietarului si apoi topicul se va inchide. Cine e interesat sa cumpere va suna la telefon. Mai ai la dispozitie coltul de vanzari si bikeshop.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...