Sari la conținut

Filmulete Enduro


Postări Recomandate

OFF-TOPIC !

 

"UNDE SE TERMINA ASFALTUL INCEPE DISTRACTIA"

 

Ca mare dreptate ai Ketemeu-le!!! :P 

 

ON-TOPIC

 

Hai sa lasam povestile de mai sus deoparte ca nu-s de noi,la urma urmei atata ramane...Enduro si distractia!!!

 

 

:blink:

LA MULTI ANI SEFU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ce este extrem in plimbarea aia faceti abstractie de gaura din dreapta lor si o sa vedeti ca nu e nimic extrem. Extrem era daca erau diferente de aderenta in teren si urcusuri sau coborasuri printre copaci ceva. Pe film se vede diferit fata de realitate.Eu as fi abordat diferit cu alte trase multe din portiunile de pe traseu.La Spionutz e hard si extrem cu adevarat,daca nu ai cazut de 5-6 ori sau nu ai impins sau tras de moto atunci e plimbare.Pe uscat asa e zero sa te tii de moto cand incepe sa piarde aderanta si nu mai stii pe care parte sa-ti distribui greutatea ca sa si traga si nici sa nu cazi sau sa se inpotmoleasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mai baieti. Dece nu am vazut pe nimen tragind seria Crusty Demons of Dirt 1-10 - (motocross freestyle xtreme) de aici ftp://81.196.21.28/

 

pai eu ce sa inteleg din asta. Nu stiti de ei??? Hai si rapid vazut despre ce e vorba ca e de maaaaaaaaaaaaaaaaaaaare angajament.!!!!

 

Si daca nu stiti atunci uite aici situl lor: www.crusty.com

 

have mega fun . . . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...