Sari la conținut

hanul ars


fhchth
 Share

Postări Recomandate

daca vreti sa vedeti motoarele ..si atelierul uitativa pe programul n24 la emisiunea motormania .sper sa iasa fain :laugh:

basty

Inregistreza si baga pe un cd ca e belea cu N24 asta..., nu am reusit sa vad nici emisiunea de la Ploiesti (pentru ca nu se prinde N24 aici). Baietii se misca destul de incet, au bagat link-ul dupa aproape 3 saptamani de la difuzare, se putea si mai rau dar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ziua alegerilor s-a dat emisiunea insa la ore schimbate.

reportajul cu basty va mai intra sper duminica 26 la 11.

tare de tot basty, tot respectul.

cat despre n24 am bucuria sa va anunt ca de la jum lui ianuarie emisiunea motoromania va intra si pe national care cred ca-l prinde toata lumea.

atunci va fi bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat despre n24 am bucuria sa va anunt ca de la jum lui ianuarie emisiunea motoromania va intra si pe national care cred ca-l prinde toata lumea.

atunci va fi bine.

Bravo bai baieti, sa speram ca asa va fi... :P :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Povestiti bai si la altii despre ce e vorba ca-s oameni care n-au mai dat drumul de mult la TV, eu unu am cateva luni bune de cand n-am mai pus mana pe telecomanda, pur si simplu n-am mai avut timp :blink:

Nu fac baza spuneti si voi deespre ce e vorba acolo ca suna interesant, basty, tv, atelier, motoare. Ce faci bai Sebi te ajunsesi? esti vedeta tv sau ce? B) ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

klaus,pe canalul N24,duminica la 11 dimineata de regula ,este emisiunea Motoromania.....unii nu o pot vedea pt ca provideru de cablu nu transmite N24.

din ianuarie zic realizatorii,s-ar putea sa dea emisiunea pe tv National,pe care il prindem cu totii cred....

cu ceva timp in urma,cei de la Motoromania au facut o emisiune unde apare Basty cu atelierul lui si ceea ce face el acolo( sex,drugs and rock'n roll....hahahaha).

probabil o sa fie transmisa pe N24 duminica 26 dec. la ora 11.

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Bine ar fi s-o bage pe National,ca pe cablu,la Astral,nu e si N24.Nu de alta,da'la emisiunea pilot,sa ma laud,m-au dat si pe mine,cu catzelu'pe motor(intre timp a mai facut cu mine citeva mii de Km....a si dormit pe motor in timp ce mergeam cu 80/ora...)Bafta si sarbatori fericite!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Bine ar fi s-o bage pe National,ca pe cablu,la Astral,nu e si N24.Nu de alta,da'la emisiunea pilot,sa ma laud,m-au dat si pe mine,cu catzelu'pe motor(intre timp a mai facut cu mine citeva mii de Km....a si dormit pe motor in timp ce mergeam cu 80/ora...)Bafta si sarbatori fericite!

hai ca pe aia am vazut-o ieri!(mai spre sfarsit)

mi-a placut numai ca aveau astia ceva probleme cu sunetul si nu prea am inteles mare lucru

btw simpatic rau catelul ala!dar vezi ca are mari sanse sa inceapa sa aiba probleme cu urechile

LA MULTI ANI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred sa aibe probleme...de-aia mi-am pus parbriz...pe care am dat mai mult decit pe potaie!La viteza mare baga nasu-n parbriz,ca acolo e curentu' turbionar mai mic.Oricum,vreau sa-i fac si lui o casca,numai asa,de-al dracu',sa nu mai zica gaborii "ca de ce n-are pasageru' casca"! ....si s-o si cromez,ca sa fie ca a mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Sebi vad ca ai luat-o si tu pe calea cea buna, tin-o tot asa. :P

u got to live ...pai nu?

mey ...e o emisiune care e exact ce ne lipsea ..o emisiune care se plinba sprin bodegi shi arata lumea adevarata a motociclismului ...nu numai showroomuri shi wanna-be uri ..da e frumos sa vezi un muench mammut prezentat dar tot mai bine e sa vedem ce avem in tzara la cine putem apela shi cum ne putem gainari sa trecem shi noi insfirshit pe nishte v -uri rezonabile.

..nici eu nu am vazut emisiunea cind am aparut eu a fost cindva seara ...shi nu am fost pe faza in schimb mi s-au parut fain facute alte emisiuni ...ca shi muzica shi comentariu ...in comparatie cu alte eisiuni romineshti ...

ce mai faci klaus ...eu sunt un fel de izaura shi bag ca migul sami termin dnepra mea shi a un7ui prieten ...mai muncesc la 2 springere ..in noaptrea asta sper sami fac roata spate ...imi pun un 160 pe dnepr o fac rigida inclin furca shi o las mai jos ....( imi e rushine sa umblu cu garda de 24.. :blink: )o sa iasa fainutz ..in rest mai vreau sa imi pun capace de saharian shi nmi-ash cauta o cutie de viteze de zundapp 600 ( daca stie cineva una la un pretz rezonabil m-ar interesa)

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...