Sari la conținut

Cine Vine La Targoviste?


cria_p
 Share

Postări Recomandate

* Probabil ca multi ati vazut deja pe topicul de la Targovite (regional):

 

/index.php?showtopic=129426

 

M-am gandit sa pun si aici o intrebare, poate-poate ne strangem un grup/grupuletz/grupoi si plecam impreuna sambata dimineata. Soseaua e f. buna, drumul relaxat, soarele o sa fie pe dreapta...

 

Eu ma intorc vineri din concediu asa ca o sa imi cam fie dor de focul tobelor pe gambe :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin,clar! Anu' asta va "castig" un pepene,da' facetzi rost de niste arcuri mai ca lumea...Si niste sageti mai drepte,ca alea parca erau o ....bleaga :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot te cari la Paris (na ca te-am parat) nu-mi lashi mie in grija calutzul sa nu se simta Vn-ul lui AWD singur la intrunire? :bounce:

 

Ce misto se intampla intrunirea asta cand plec eu din Ro. Bestial... :D

Va urez dixstractie placfuta in frunte cu AWD-ul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l ma,saracu'...Tu,in locul lui,n-ai face la fel ?

Eu ma "bucur" de necazul lui Sukhoi,ca la sala a luat doar 21 de puncte.Asa ca ma folosesc de motoru' lui,pina il am pe-al meu,gata...De-aia il intzeleg, stiu cum e ,fara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bey, cand plecati maine? ...cum cine? astia cu motoarele imprumutate... :scratch: eu mai ma de facut dimineata asa (abia am venit de la mare): o vizita rapida la Orange sa platesc factura ("expirata"), de ridicat Intruderul de la garaj de la mecanicul meu, de scotocit dupa cort (daca e...?), de dat vreo 2-3 telefoane urjente si pe urma pe cai! Daca aveti planuri de mers in grup, dati de veste. Eu stiu drumul, va conduc, numa' sa va puteti tine dupe mine :what: :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...