Sari la conținut

Intrebare Intrebatoare


alex11martins
 Share

Postări Recomandate

La aprilia rs de 50 ,stie cineva daca Ii poti atasa un portbagaj sa iti incapa cat de cat un lant anti furt ,cum ar fi cel de la almax?

sau are destul loc sub sa?ptr ca vreau sa achizitionez una cat mai repede ,problema e ca n-am vazut nici una pana acum ,si va intreb pe voi daca are destul loc in portbagaju de sub sa?

 

De ce vreau sa umblu cu lantu dupa mine ?ptr ca mi-sa furat o frumusete de scuter si anume yamaha aerox 2006 (gri cu galben),din cartieru crangasi.acum 2 saptamani(ptr detalii ofer recompensa mare)semne particulare zgariata pe partea stanga ,iar frana de pe spate nu merge) :) .sa va puna draq sa o vindeti unuia care vrea sa o imatriculeze ca ...e ca si a mea dupa aia : :scratch: si nu vreau sa mai risc nimic de data asta,,,,lant(almax ,sau oxford) ,,alarma ,gps, si casco. :what:

Editat de alex11martins
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asa e ,esti cam penibil cu portbagaj atasat pe ea ,asa ca singura solutie ar fi sub sa ,din cate am auzit ca de aia si intreb ,pe la nicio motocicleta nu poti pune nimic sub sa,asta am vazut pe un r6

cand m-a pus sa Ii desfac asa zisu portbagaj constat ca nu avea loc nici un mar inauntru ,da pai ditamai lantu.

sper sa nu se confunde rs care e motor cu sr care e scuter ca design ,eu ptr rs de 50 intreb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asa e ,esti cam penibil cu portbagaj atasat pe ea ,asa ca singura solutie ar fi sub sa ,din cate am auzit ca de aia si intreb ,pe la nicio motocicleta nu poti pune nimic sub sa,asta am vazut pe un r6

cand m-a pus sa Ii desfac asa zisu portbagaj constat ca nu avea loc nici un mar inauntru ,da pai ditamai lantu.

sper sa nu se confunde rs care e motor cu sr care e scuter ca design ,eu ptr rs de 50 intreb.

nu se confunda, stai linistit. pe rs nu se poate monta un sistem de alarma? nu are ceva care blocheaza ghidonul? nu cred ca ti-l salta cu totul ca are ceva greutate si nici nu vine hotul cu trusa de scule dupa el sa-l dezmambreze in drum...sau vine!?!? daca da, vine si cu oxiacetilena sa taie lantul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu sincer imi place numele topicului...e sublim :scratch:

 

Acu ca sa-ti zic...sa nu te increzi prea mult in antifurturi...totul e facut sa fie spart :) orice incuietoare poate fi sparta si orice lant sa fie taiat. Singura modalitate sa le protejati, duceti-le intr-un garaj ceva, acolo e sigur :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La aprilia rs de 50 ,stie cineva daca Ii poti atasa un portbagaj sa iti incapa cat de cat un lant anti furt ,cum ar fi cel de la almax?

sau are destul loc sub sa?ptr ca vreau sa achizitionez una cat mai repede ,problema e ca n-am vazut nici una pana acum ,si va intreb pe voi daca are destul loc in portbagaju de sub sa?

 

De ce vreau sa umblu cu lantu dupa mine ?ptr ca mi-sa furat o frumusete de scuter si anume yamaha aerox 2006 (gri cu galben),din cartieru crangasi.acum 2 saptamani(ptr detalii ofer recompensa mare)semne particulare zgariata pe partea stanga ,iar frana de pe spate nu merge) :scratch: .sa va puna draq sa o vindeti unuia care vrea sa o imatriculeze ca ...e ca si a mea dupa aia : :-L si nu vreau sa mai risc nimic de data asta,,,,lant(almax ,sau oxford) ,,alarma ,gps, si casco. :P

 

am citit SR :) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi acuma depinde ce rs vrei...de ex la alea pana in 98 ai loc cam cat sa-ti intre un flacon de un litru jumate iar la astealalte nu ai loc nici pentru un pachet de tigari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nush de ce mai cauti loc pt lant.Porti un ghiozdan la tine acuma unde poti sa-ti pui si casca.Acuma asa am vazut ca-i la moda sa porti ghiozdan oriunde mergi...de te uiti pe strada jumate au ghiozdan dintre pietoni ce sa vb de motociclisti...plus ca e trendy asa zic unii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nush de ce mai cauti loc pt lant.Porti un ghiozdan la tine acuma unde poti sa-ti pui si casca.Acuma asa am vazut ca-i la moda sa porti ghiozdan oriunde mergi...de te uiti pe strada jumate au ghiozdan dintre pietoni ce sa vb de motociclisti...plus ca e trendy asa zic unii :)

 

nu mai porti nici ghiozdan si nici lant, casco si il lasi oriunde vrei ......iti platesc ei 95% sau asa cv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai porti nici ghiozdan si nici lant, casco si il lasi oriunde vrei ......iti platesc ei 95% sau asa cv

 

 

As vrea sa stiu si eu firma aia care da casco full pe scutere si mai acopera 95 % in caz de furt. Adica sigur gasesc daca platesc 1000 € lunar casco... dar sa vedem cat cer ei pe un casco full de scuter.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...